Şimdi Ara

SAMSUNG NP300E5A-S05TR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
5
Favori
67.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vercenik53

indirmene gerek yok üzerinde üzerinde var zaten c sürücüsünde samsung dosyasının içinde oradan açabilirsin seçenekler var.eğer kaldırdıysan pc de recovery solution 5 programı var onu aç içinde sistem yazılımları bölümü var orada sistem yazılımları yükle seçeneğinden tekrar yüklersin.linkte araşrırma yapmamışsın yukarda programın adını yazdım software bölümüne bakarsan bulursun ama dediğim yerden kurabilirsin.

çok teşekkürler evet silinmiş yükledim. fakat neresinden o ayarı yapacağım bulamadım arkadaşım
  • easy display manager option yazar bütün tuş ayarları orda hepsini işaretleyin başlat menüsünden tüm programlar kısmından samsung klasörünün içinden bu programı açtığınızda bu seçeneği görürsünüz eğer bulamazsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 28 Aralık 2011; 14:59:12 >
  • quote:

easy display manager option yazar bütün tuş ayarları orda hepsini işaretleyin başlat menüsünden tüm programlar kısmından samsung klasörünün içinden bu programı açtığınızda bu seçeneği görürsünüz eğer bulamazsanız.

kardeşim programın her yerine baktım öyle bişey yok.
  • oprogram yüklüyse başlat menüsünden tüm programlar kısmında samsung klasörüne girin program orada var tıkladığınızda dediğim seçenek çıkacaktır.
  • quote:

oprogram yüklüyse başlat menüsünden tüm programlar kısmında samsung klasörüne girin program orada var tıkladığınızda dediğim seçenek çıkacaktır.

:D dostum dediğin programın içinde yok zaten diyorum programa giriyorum ......
  • bende diyorum sitesinden modelini girip tekrara kursan güncel haliyle bana kurulu dediniz program kurulu değil. samsung sitesine girin diz üstü bölümünde sol alt köşede sürücü destek merkezi var oradan modeli girin bütün sürücü ve yazılımlar oradadır yazılım bölümüne girdinizmi bu programı indirin tamamadır ondan sonra kendi otomatik algılar algılamazsa bile dediğim yerden yapın.programın ismi oldumu sürücü var anlamaına gelmez.siz öyle dediniz ama yüklenmemiş
  • Arkadaşlar merhaba.

SAMSUNG'un NP300E5A-S05TR olan bu modeli 30 Aralık Cuma Günü Mediamarkt Ankara Optimum Mağazasında gece saat 23:00'de yapılacak indirimle 1.189 liraya düşüyor. Stok adedi: 22

Afiş mediamarkt'ın ana sayfasında. Haberiniz ola....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali@ankara

Arkadaşlar merhaba.

SAMSUNG'un NP300E5A-S05TR olan bu modeli 30 Aralık Cuma Günü Mediamarkt Ankara Optimum Mağazasında gece saat 23:00'de yapılacak indirimle 1.189 liraya düşüyor. Stok adedi: 22

Afiş mediamarkt'ın ana sayfasında. Haberiniz ola....

Eğer dikkat ederseniz önceki mesajlarımda bilgisayarımın modelini girip bakmıştım fakat bahsetmiş olduğunuz yazılım mevcut değildi link vermiştim... Sizde bana gerek yok oradan indirmeye sistemden yükleyebilirsiniz demiştiniz bende öyle yaptım fakat oradan da bulamadım yoktu.

Eğer varsa linkte hangisi söylermisin?

http://www.samsung.com/us/support/downloads/notebooks/NP300E5A-A01UB

• Slmlr,

NP300E5A-S01TR aldim.

Win 7 Home Basic ile gelen bu notebook da ilk kurulumu yaparken windows dilini Ingilizce olarak secmeme ragmen Ingilizce olmadi. Dil secenekleri ile ilgili ek dosyalari indirmek istedigimde ise indirilme secenegi olmadigini gordum.

Nasil Dili Ingilizce ye cevirebilirim?
  • çoklu dil desteği windows 7 ultimate de var kardeşim. Ben de 05 ürününü aldım home edition du yükselttim ultimateye
  • nasil yukselttin?
    maliyeti ne oldu?
  • ultimate kasmadı mı yahu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakikadagol

ultimate kasmadı mı yahu ?

neden kassın ki? sistem dandik değil. windowsun yükseltme danışmanına serial girdim netten bulduğum 10 dk da ultimate ; )
  • selamlar. ben NP300E5A-S06Tr kullanicisiym. sanirim bu modelle arasndaki tek fark Hdd farkli olmasi. o yuzden burada takilabilirim sanirim ,degil mi? :)
  • Merhabalar
    yaklaşık 15 gün önce bu ürünü 1200 TL' ye MediaMarkt'tan aldım. Baya bi site ve mağaza dolaştım almadan önce, sabit diks kapasitesi 320 gb olduğu için az geliyordu bana ama mağazada canlı canlı görünce ekranın ve laptopun görüntüsüne bayıldım ve hemen aldım. gelir gelmez kurulumu yaptım ve kullanmaya başladım. inanılmaz hızlı ve sessizdi. ama Home Basic bana yetersiz geldiği için Ultimate kurdum format atıp.

format atarken recovery bölümünü silmişim. binbir zahmet ve arayışla bu sitedeki yönergelerle recovery oluşturdum 5-6 formattan sonra esay recovery manager programını kurmayı başarabildim. ama sorunlar bundan sonra başladı. bilgisayar sanki başka bir bilgisayar oldu, kasılıyor, fan sesi kuduruyor ve yavaşlıyor. bir de bir türlü Easy Software Manager programını kuramıyorum. "Desteklenmeyen Model" uyarısı alıyorum. güzelim bilgisayar bana işkence aleti oldu :(

ne yapmalıyım sizce?

• easy ' programlarini samsung.com /destek bolumnden kurman gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladinho -- 9 Ocak 2012; 14:21:20 >
  • sürücüleri ve yazılımları oluşturduğun recovery orjinali gibi olmaz.ssürücüleri ve yazılımları samsungun sitesinden modeli yazarak indirin
  • Cihazın ekran kırıldı.Nerden bulablirim acaba?
  • bilgisayar bilgim fena değildir. easy software manager programını tabi ki kendi sitesinden indirdim ve kurdum ama hep aynı " desteklenmeyen model" uyarısını verio. yanlış yaptığım bişi olduğunu sanmıyorum ama noldu bu bilgisayara böyle anlamadım. aldığıma pişman oldum ya...

benim gibi aldıktan sonra formatlayan ve performans sorunları yaşayan var mı başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurdeşen

bilgisayar bilgim fena değildir. easy software manager programını tabi ki kendi sitesinden indirdim ve kurdum ama hep aynı " desteklenmeyen model" uyarısını verio. yanlış yaptığım bişi olduğunu sanmıyorum ama noldu bu bilgisayara böyle anlamadım. aldığıma pişman oldum ya...

benim gibi aldıktan sonra formatlayan ve performans sorunları yaşayan var mı başka

Dostum neden format atma gereği duydun yeni pc ye ? Ultimate ye geçmek için zaten sırasıyla başlat'a arama kısmına yükseltme yazıp çıkan seçeneklerden Wiandows Anytime Upgrade ile serial girdikten sonra format atmana gerek kalmadan 10 dk da yükseltiyordu! Ben öyle yaptım... Şimdi senin yapman gereken şey pc yi satın alırken sana windows 7 nin kurulum cd sini vermişlerdir bana verdiler onu tekrar kurup sonra dediğim yöntem ile yükseltmen...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.