Şimdi Ara

SAMSUNG NP300E5A-S05TR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
5
Favori
67.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu laptopu alalı birkaç gün oldu. Ekran ile ilgili bir sorum olacak. Ekran aydınlatması homojenliği nasıl? Bendeki laptopta ekranın sol tarafı sağ tarafa göre daha aydınlık. Teşekkürler.
  • Bu seride menteşelerin kırılması gibi bir sorun var mı ?
  • menteşe sorunu yok gayet kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre d.

quote:

Orijinalden alıntı: eIgHt

Samsung np300e5a-s01tr ürününü çok araştırarak aldım yaptığım seçimden inş memnun kalırım. ekranı oldukça ince ve mat şarj süresi 7 saate kadar gidiyor ve 2,4 kg hafifliğinde ve Samsun genel anlamda kaliteli bir firma olduğu için o konuda da tavsiye edebilirim. Bu ürün Electroworldde 1199 tl Vatanda %25 indirimle 1300tl ye geliyor. Bu akşam oyun yükleyip performansa da bakıp cevap yazarım. Tasarım olarak güzel bir laptop öneririm.

rahatsız edici fan sesi sorunu var mı? gerçi seninki s01tr, ben s05tr için soruyorum. özellikleri de birbirine benzer aslında. farkı ne ki s01tr ile s05tr'nin..?

Hiç fan sesi gelmiyor ,

http://www.electroworld.com.tr/urunler/samsung-np300e5a-s05tr-dizustu-bilgisayar.aspx 320gb harddisk
    http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-np300e5a-s01tr-np300-core-i5-2430m-240ghz-4gb-ddr3-500gb-1gb-gt520m-156-dvdrw-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57429 500gb harddisk tek farkları bu galiba.
    Bu haftasonu vatanda %25 indirim varmış.nette de bugunden var indirim.

• ya arkadaşlar ben bu ürünü alacağım fakat medya marktt ta bulamadım bitmiş 1189 tl olanı bulamadım. istanbulda hangi şubesinde var acaba bilen varmı? Saturn da açılış fiyatı olarak 1099 tl ama orada da bitmiş???
  • yarın teknosada indirim var yakınında varsa orada bu modelden var %50 ye kadar indirimler mevcut 1300 küsürdeydi geçen gözüme geldiydi ucuza bulma şansın olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 24 Aralık 2011; 0:59:11 >
  • merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bir sorunum var batarya %100 dolmuyor sadece %80 doluyor bu normalmidir?
  • battery life extender programı var oradan %100 seçeneğine getirdinmi tamamiyle dolar,şu an tasarruf modunda
  • Merhaba arkadaşlar. Bu ürünü dün satın aldım. Gerçekten çok iyi ve çok güçlü donanıma sahip. Ör, hd video izlediğim zaman bile tam ekran modunda olsun normal küçük olarak olsun pc o kadar sessiz çalışıyor ki anlatamam. İşlemci yüzde 8 lerde 10 larda çalışıyor. Fan işleme göre çok az çalışıyor sonra kendini durduruyor.

Bunların dışında kaspersky internet security 2012 yükledim acaba sistemi yavaşlatırmı az da olsa diye bir düşüncem vardı kaspersky yükledikten sonra kendime şu soruyu sordum. Ben acaba kaspersky yükledim mi? :)

Bir sorum olacak windows 7 kullanıcılarına ör bir pencere açarken slaytlı açılsın yani pat diye açılmaması için windows 7 de hangi ayarı kullanmam lazım efeklerde onu bulamadım??? Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bold_death -- 25 Aralık 2011; 15:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

battery life extender programı var oradan %100 seçeneğine getirdinmi tamamiyle dolar,şu an tasarruf modunda

yardımın için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bold_death

Merhaba arkadaşlar. Bu ürünü dün satın aldım. Gerçekten çok iyi ve çok güçlü donanıma sahip. Ör, hd video izlediğim zaman bile tam ekran modunda olsun normal küçük olarak olsun pc o kadar sessiz çalışıyor ki anlatamam. İşlemci yüzde 8 lerde 10 larda çalışıyor. Fan işleme göre çok az çalışıyor sonra kendini durduruyor.

Bunların dışında kaspersky internet security 2012 yükledim acaba sistemi yavaşlatırmı az da olsa diye bir düşüncem vardı kaspersky yükledikten sonra kendime şu soruyu sordum. Ben acaba kaspersky yükledim mi? :)

Bir sorum olacak windows 7 kullanıcılarına ör bir pencere açarken slaytlı açılsın yani pat diye açılmaması için windows 7 de hangi ayarı kullanmam lazım efeklerde onu bulamadım??? Teşekkürler..

sanırım o özellik Win 7 ultimate'de var. samsung'da yüklü olam home premium. ondan dolayı olabilir belki

• MERHABA ARKADAŞLAR DOGRU YEREMİ YAZIYORUM BİLMİYORUM AMA YARDIM BEKLİYORUM BİLEN BİRİNDEN SAMSUNG NP300E5A S05TR NOTEBOOK UM VAR KABLOSUZ İNTERNET KULLANIYORUM BİLGİSAYARI HER KAPATIP AÇTIĞIMDA FN+F12 YE BASIP KABLOSUZ AĞ BAGLANTILARINI AÇMAM GEREKIYOR BUNU AYARLAYABILECEGIM BI SEKLI VARMI ISTIYORUMKI ACAR ACMAZ KENDISI ACIK OLSUN SUREKLI FN+F12 YE BASIP AYAR YAPMAYAYIM SIMDIDEN TESEKKUR EDIYORUM
  • arkadaşım yardımcı olmak isterdim ama bence bi aldığın yerle görüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakikadagol

arkadaşım yardımcı olmak isterdim ama bence bi aldığın yerle görüş

kablosuz bağlantı sürücüsünü kaldır tekrar yükle bide fn tuş kombinasyonunu sağlayan program olan easy display manager'i kaldırıp kurun sonucu buraya yazın sürücü kaynaklı muhtemel.
  • Bu laptopu alalı birkaç gün oldu. Ekran ile ilgili bir sorum olacak. Ekran aydınlatması homojenliği nasıl? Bendeki laptopta ekranın sol tarafı sağ tarafa göre daha aydınlık. Teşekkürler.
  • enteresan bir durum renk ayarlarında değişiklik yaparak deneyin nvidia denetim masasından video rek ayarlarından bir bakın ekran kartını güncelledinizmi
  • Benimde bir sorum olacak. F6 ve F7 ye bastığım zaman ses kısılıp açılmıyor neden böyle ? Nerden aktif edebilirim?..

Ayrıca ekranın arkadaşların da dediği gibi sanki sol tarafı biraz daha canlı gibi ama bana öyle geliyor ya da :)

Sistem çok güçlü ya verdiğim para helal olsun.
  • f tuşlarını yönlendiren easy display manager programı var.oradan ayarları yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

f tuşlarını yönlendiren easy display manager programı var.oradan ayarları yapabilirsin.

dostum ben pc nin modelini girdim ama linkten hangisini indireceğim?

http://www.samsung.com/us/support/downloads/notebooks/NP300E5A-A01UB
  • indirmene gerek yok üzerinde üzerinde var zaten c sürücüsünde samsung dosyasının içinde oradan açabilirsin seçenekler var.eğer kaldırdıysan pc de recovery solution 5 programı var onu aç içinde sistem yazılımları bölümü var orada sistem yazılımları yükle seçeneğinden tekrar yüklersin.linkte araşrırma yapmamışsın yukarda programın adını yazdım software bölümüne bakarsan bulursun ama dediğim yerden kurabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.