Şimdi Ara

SAMSUNG NP300E5A-S05TR (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
5
Favori
67.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar msconfigden ayarları değiştiriyorum fakat her açılışta kaldırdığım programlar tekrar yeniden başlıyor. bu olayı nasıl çözebilirim ?
  • arkadaşlar bende 8 aylık birtane 850ye aldım işlemci i5 2430m yani idare eder mi.fiyat iyimi bahalımı geldi. bende dell insipron i5 14 inç vardı aynı fiyata sattım. oyun falanla işim yok ama sağlam donanımıda severim. şahsen orta şekerli gördüm cihazı perfomans önce 1 çıktı güncelemeleri yüklediksen sonra 4.7 oldu.
    ve arkadaşlar dell de güç tasarufunda ekran ayarı vardı bunda ekran aydınlatması azalmıyor ayarı varmı başka yerde
    [simage]
     SAMSUNG NP300E5A-S05TR
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROJHAN -- 5 Ağustos 2012; 23:59:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ROJHAN

arkadaşlar bende 8 aylık birtane 850ye aldım işlemci i5 2430m yani idare eder mi.fiyat iyimi bahalımı geldi. bende dell insipron i5 14 inç vardı aynı fiyata sattım. oyun falanla işim yok ama sağlam donanımıda severim. şahsen orta şekerli gördüm cihazı perfomans önce 1 çıktı güncelemeleri yüklediksen sonra 4.7 oldu.
    ve arkadaşlar dell de güç tasarufunda ekran ayarı vardı bunda ekran aydınlatması azalmıyor ayarı varmı başka yerde
    [simage]
     SAMSUNG NP300E5A-S05TR
    [/simage]

Usta onu Fn+F2 ve F3 fonksiyonlarıyla çözebilirsin sanırım.Yada pil simgesinin üzerine tıklayarak Güç Seçeneklerinden yapabilirsin.

• hal ettim hocam yalnız şu touchpadi çift parmak yapamadum
    konuya şurdan devam edebilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_56095393/mpage_3/f_/key_//tm.htm
  • selam arkdaslar ben bu urunu samsung np300ea 05 tr yı alalı tam 9 ay olucak nerdeysee alkalı tam 3 ay sonra formatı bastımm oem yanı recovery alanını sıldımmm uzun kurcalamalarım ve buranında yardımıyla usb den boot edip bı sekılde urasıpp kurdum recoveryı ama ufak bı puruzz yaptım samsung recovery 5 yerıne 4 ü kurmusum :))) bu 1 . konum bu laptopla cok urastım ben herseyını bılıorum artık anlasıoruz meselaa oynadım oyunlar sımdıye kadar caod MW 1 2 3 SERILERI BATTLEDIELD 2 3 ASASINS CREED SERILERI DEAD SPACE NEED FOR SPEED THE RUN OF ONLAR NASIL GRAFIKTR ÖLE CRYSIS 2 ONDAN SONRA SUAN PCMDE KURULU OYUNLARIN ADINI YAZIORUM HOMEFRONT VARDI KALDRDIM BEENMEDIM SUAN THE SPECS OPS THE LİNE TOM CLANEY GHOST RACON TOM CLANEY SPLİNTER CELL MAX PAYNE 3 OYNMAYANLAR OYNASIN DERIM MAXPAYNE İ FENAAA SORUN OLUPTA DUZELTTIM HATALARA GELINCE KNDI COZUMLERIM 1 DRIVER GUNCELLEMESI NVIDANIN SITESINE GIRIN SUAN 301 SURUMU ONERIOLAR 304 BETA VARR BAKALIM ONU VERCEKLERMI 2 DIER DRIVER GUNCELLEMLERI INTEL YAZ GOOGLE INTEL DRIVER UPDALITY DIE BISE CIKACAK ORTAYA TIKLAYINN PCNIZI TARIOO GUNCELLEMSI OLAN DRIVERLARI BULUPP INDR DIO SANA;)3SAMSUNG EASY SOFTWARE MANAGER PROGRAMINI KURUPTA HATA MESAJI ALANLAR PC NIZI 2007 YE ALIN TEKARARDAN EASY SOFTWARE MANAGER PROGRAMINI ACINN GORUCEKSINIZZ ACILACAK;)UENIDEN BASLATIN ACILMASSA %100 ACILACAKK EASY SETTING KURUP HATA ALANLAR FORMATLARINDA SIKINTI VAR ONU BILSINLERR HERHANGI BI SORUN OLURSA BANA ULASINN WALLAA SAMSUNGDA CALISACAK KADAR KURDU OLDUM BU PCNIN DIEBILIRIMMM AMA EN COKTA RECOVERY BOOT ETNESI KURASI YORMUSTU BENII AMA ÖRENDIM ARTIK GOZUM KAPALIII 10 KERE RECOVERY KURARIMMMM:))))HADI KALIN SALICAKLA

• quote:

Orijinalden alıntı: selo14

http://www.electroworld.com.tr/urunler/samsung-np300e5a-s0gtr-dizustu-bilgisayar.aspx

buu ürün gta 4
    pes12
    dirt3
    wrc2

gibi oyunları kaldırır mı?

arkadaşlar bende Np-300v5a S06TRe modeli var tek farkı i7 işlemcili olması ne hevesle gta 4 indirdim kurdum
    ama oyunu düzgün oynatmıyor en düşük cözünürlükte bile kasılıyo pes12 fifa12 cod4 crysis2 de kasmıyor ama gta4 için ekran kartı cok yetersiz oyun için düşünen arkadaşlara tavsiye etmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: timo44

quote:

Orijinalden alıntı: selo14

http://www.electroworld.com.tr/urunler/samsung-np300e5a-s0gtr-dizustu-bilgisayar.aspx

buu ürün gta 4
    pes12
    dirt3
    wrc2

gibi oyunları kaldırır mı?

arkadaşlar bende Np-300v5a S06TRe modeli var tek farkı i7 işlemcili olması ne hevesle gta 4 indirdim kurdum
    ama oyunu düzgün oynatmıyor en düşük cözünürlükte bile kasılıyo pes12 fifa12 cod4 crysis2 de kasmıyor ama gta4 için ekran kartı cok yetersiz oyun için düşünen arkadaşlara tavsiye etmiyorum..

kusura bakmayın arkadaşlar gta4 win7 de kasma problemi veriyomuş cok basit bi cözümü varmış yaptım şuan cok iyi calışıyor :)

• nvidia denetim masasından kart ayarlarını yaptınız mı? birde gta4 oyunun patchleri sıkıntılı yüksek sistemleri bile sıkıntıya sokuyor doğru patchleri yüklediğinden emin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXCROEX

selam arkdaslar ben bu urunu samsung np300ea 05 tr yı alalı tam 9 ay olucak nerdeysee alkalı tam 3 ay sonra formatı bastımm oem yanı recovery alanını sıldımmm uzun kurcalamalarım ve buranında yardımıyla usb den boot edip bı sekılde urasıpp kurdum recoveryı ama ufak bı puruzz yaptım samsung recovery 5 yerıne 4 ü kurmusum :))) bu 1 . konum bu laptopla cok urastım ben herseyını bılıorum artık anlasıoruz meselaa oynadım oyunlar sımdıye kadar caod MW 1 2 3 SERILERI BATTLEDIELD 2 3 ASASINS CREED SERILERI DEAD SPACE NEED FOR SPEED THE RUN OF ONLAR NASIL GRAFIKTR ÖLE CRYSIS 2 ONDAN SONRA SUAN PCMDE KURULU OYUNLARIN ADINI YAZIORUM HOMEFRONT VARDI KALDRDIM BEENMEDIM SUAN THE SPECS OPS THE LİNE TOM CLANEY GHOST RACON TOM CLANEY SPLİNTER CELL MAX PAYNE 3 OYNMAYANLAR OYNASIN DERIM MAXPAYNE İ FENAAA SORUN OLUPTA DUZELTTIM HATALARA GELINCE KNDI COZUMLERIM 1 DRIVER GUNCELLEMESI NVIDANIN SITESINE GIRIN SUAN 301 SURUMU ONERIOLAR 304 BETA VARR BAKALIM ONU VERCEKLERMI 2 DIER DRIVER GUNCELLEMLERI INTEL YAZ GOOGLE INTEL DRIVER UPDALITY DIE BISE CIKACAK ORTAYA TIKLAYINN PCNIZI TARIOO GUNCELLEMSI OLAN DRIVERLARI BULUPP INDR DIO SANA;)3SAMSUNG EASY SOFTWARE MANAGER PROGRAMINI KURUPTA HATA MESAJI ALANLAR PC NIZI 2007 YE ALIN TEKARARDAN EASY SOFTWARE MANAGER PROGRAMINI ACINN GORUCEKSINIZZ ACILACAK;)UENIDEN BASLATIN ACILMASSA %100 ACILACAKK EASY SETTING KURUP HATA ALANLAR FORMATLARINDA SIKINTI VAR ONU BILSINLERR HERHANGI BI SORUN OLURSA BANA ULASINN WALLAA SAMSUNGDA CALISACAK KADAR KURDU OLDUM BU PCNIN DIEBILIRIMMM AMA EN COKTA RECOVERY BOOT ETNESI KURASI YORMUSTU BENII AMA ÖRENDIM ARTIK GOZUM KAPALIII 10 KERE RECOVERY KURARIMMMM:))))HADI KALIN SALICAKLA

Usta senin gibi tecrübeli birini bulmuşken sorayım:)Gerçi mesajı yazalı 1 ay falan olmuş ama inşallah cevap verirsin:)Usta yanında verilen Win7 Cd'siyle format attınmı hiç.O Cd ile format atınca PC nasıl bi duruma geliyor merak ettimde.Yani hangi programlar yükleniyor?Yoksa saf Windows mu geliyor?Samsung arayüzlü Windows mu geliyor gibi şeyleri merak ediyorum da.Bide bu tip Cd lerle atılan formatta Windows KEY istemiyor değilmi?Orjinal Windows olarak yükleniyor???

• Krdesımm yanında verdıklerı kurtarma cd sı yanı wındows 7 nın orjınal urunudur ben de hep o cdyle format atıorum sıkıntısı yok cd key felan İSTEMEZ sadece format at de bekle :) okdar yanı ama su var saf bır wındows gelıo karsına hıcbır drıverın yuklu deıll en kolay coZumu format attıktan sonraa easy software manager programaını kur pcıne bılgısayarını 2007 ye felan al yoksa easy soft ware programın acılmaz program desteklenmıor dıe bı hata alırsın gerı tarıhe aldın zaman program acılacaktır orda drıverlarını goruceksın yanında yukle dıe mavı ok ısaretlerı var hangı drıver pcınde yoksa ekran kartından tut sound anakart drıvrına kadar hepsı orda teker teker yuklemeye bsla bu en kolay yolu ha dıer yoldan yaparım dersen zoru sevıorum dersen samasungun sıtesıne gırıp ururnunu yazıp ordan destek bolumune sonra drıverlara gırıp ordan drıverlarını ındırıp kurabılırsın 1 yontemı kullanıorum ben easy software manager programıyla kndı buluo drıverları bens adece yukle dıorum okdar solıkceklerım bu kdar umarım yardımcı olmusumdur format attıgında bıde sakın OEM KISMINA DOKUNMA.....RECOVERY ALANIN GIDER:d Haaa bıde unuttmadan format atmadan once samsungun sıtesıne gır ordan urununu yaz laptop nı np 300ea 05tr die arattır drıver bolumune gır ORDAN WLAN YANI KABLOSUZ DRİVERINI KESINLIKLE INDIR 1 TANE USB NIN ICINE AT CUNKI ELINDEKI CDYLE FORMAT ATTINDA PCNDE HIC BIR DRIVER KALMADI ICIN BIRAK PCYLE KABLOSUZ INTERNETE GIRMEYI YANINDAN KABLOYLA LAN UZERINDEN GIRIYIM DE GENE GORMUO INETERNETE GIREMIOSUN GIREMEYEINCE DRIVERLARINI YUKLEYEMIOSUN BENIM GIBI BI ARKADASINA GIDERSIN SENDE ILK ACEMILIM GIBI SAMSUNGUN SITESINE GIRERSIN ORDAN WLAN DRIVERINI INDIRIP USB NE ATARSIN SONRA EVE GELIRSIN USBYI TAKIP WLANI YUKLEYIP NETE GIRMEYE BASLARSIN :))VE SONRAKI FORMALTARINDA HEP AKLINDA OLUR INTERNTE GIREMYECEGIN BOLE BI SIKINTI OLUR DIE FLASINIDA WLAN IN DURUR HADI KOLAY GELSIN UMARIM ACIKLAYICI OLMUSTR...

• quote:

Orijinalden alıntı: EXCROEX

Krdesımm yanında verdıklerı kurtarma cd sı yanı wındows 7 nın orjınal urunudur ben de hep o cdyle format atıorum sıkıntısı yok cd key felan İSTEMEZ sadece format at de bekle :) okdar yanı ama su var saf bır wındows gelıo karsına hıcbır drıverın yuklu deıll en kolay coZumu format attıktan sonraa easy software manager programaını kur pcıne bılgısayarını 2007 ye felan al yoksa easy soft ware programın acılmaz program desteklenmıor dıe bı hata alırsın gerı tarıhe aldın zaman program acılacaktır orda drıverlarını goruceksın yanında yukle dıe mavı ok ısaretlerı var hangı drıver pcınde yoksa ekran kartından tut sound anakart drıvrına kadar hepsı orda teker teker yuklemeye bsla bu en kolay yolu ha dıer yoldan yaparım dersen zoru sevıorum dersen samasungun sıtesıne gırıp ururnunu yazıp ordan destek bolumune sonra drıverlara gırıp ordan drıverlarını ındırıp kurabılırsın 1 yontemı kullanıorum ben easy software manager programıyla kndı buluo drıverları bens adece yukle dıorum okdar solıkceklerım bu kdar umarım yardımcı olmusumdur format attıgında bıde sakın OEM KISMINA DOKUNMA.....RECOVERY ALANIN GIDER:d Haaa bıde unuttmadan format atmadan once samsungun sıtesıne gır ordan urununu yaz laptop nı np 300ea 05tr die arattır drıver bolumune gır ORDAN WLAN YANI KABLOSUZ DRİVERINI KESINLIKLE INDIR 1 TANE USB NIN ICINE AT CUNKI ELINDEKI CDYLE FORMAT ATTINDA PCNDE HIC BIR DRIVER KALMADI ICIN BIRAK PCYLE KABLOSUZ INTERNETE GIRMEYI YANINDAN KABLOYLA LAN UZERINDEN GIRIYIM DE GENE GORMUO INETERNETE GIREMIOSUN GIREMEYEINCE DRIVERLARINI YUKLEYEMIOSUN BENIM GIBI BI ARKADASINA GIDERSIN SENDE ILK ACEMILIM GIBI SAMSUNGUN SITESINE GIRERSIN ORDAN WLAN DRIVERINI INDIRIP USB NE ATARSIN SONRA EVE GELIRSIN USBYI TAKIP WLANI YUKLEYIP NETE GIRMEYE BASLARSIN :))VE SONRAKI FORMALTARINDA HEP AKLINDA OLUR INTERNTE GIREMYECEGIN BOLE BI SIKINTI OLUR DIE FLASINIDA WLAN IN DURUR HADI KOLAY GELSIN UMARIM ACIKLAYICI OLMUSTR...

:D:DYok ya o kadar da acemi değilim.Ben bütün driverlerin yedeğini 2-3 yere birden aldım:)Hani birine bişe olursa diye:)Zaten benim harici Wireless'im de var.Leptop'un wireless ine kalmadık:):)Haa bu arada CD ile format atınca hiç sormuyormu harddisk bölmeyi falan.Sormuyorsa atalım CD yi çöpe.Bir işe yaramaz o zaman.Sadece ''C'' sürücüsünümü kuruyor yani?Haa eğer soruyorsa zaten veri kaybı sıkıntısı olmaz.Bişeylerin kaybolmasını istemiyorsan ''D'' sürücüsüne ellemezsin olur biter.Bu arada Samsung'un sitesindeki driverlere pek güvenmiyorum.Genellikle sürümleri eski oluyor.Daha çok resmi sitelerinden tek tek indirip kurma taraftarıyım.İntel'inkini İntel sitesinden, Nvidia'nınkini NVidia sitesinden gibi...Yada donanım kimliği ile bulma var onuda zorda kaldığım zaman kullanırım yani bilinmeyen donanım falan olduğu zaman.Bu arada ben sonradan harddisk bölme taraftarı değilim.Zaten tavsiyede etmiyorlar.

Yaa OEM kısmına dokunma demişsin.Orası neresi:)Tam anlayamadım.???

• şimdi sen fotmatı nıe atıosunnn vırus vs yada pcın yavaslıo dıee ne anlamaı kaldı ozaman drıverların yedeklerının benceee 0dan kurman daha ıı olur ben öle yapıorum o yedeklerde vırusd olmadını nerden bılıosun kı tabı canım sromaz mı c d bıcımlendır bolumu sıl gıbı normal wındows cd sındekı gıbı sorarr senden sadece serıla key ıstemez orjınal urun oldundan atacaksan bana kargoyla gonderebılırsın 150 dolar o elındekı dvd OEM NE DEMISSIN SENIN BILGISAYARINDA YANI LAPTOP DA RECOVERY SOLUTION 5 DIE BI PROGRAM YOKMU PV YI ILK ALDINDA C YI KOMPLE D YE YEDEKLEME YAPMADIN MI PC NDE HERHANGI DENGESIZ BISE OLDUNDA F4 TUSUNA BASARSIN BILGISAYARINI ILK ALIP EVE GETIRDIGIN TARIHE ALIR ;)BEN FORMAT ATMIORUM ARTIK MESELA C YI BICIMLENDIRIP RECOVERY YAPIORUM BILGISAYARIMI ILK ALIP EVE GETIRDIM TARIHE DONUOR NE WINDOS KURMA NE DRIVER KURMA SADECE OYUNLARIMI YUKLUORUM TEKRAR FORMAT ATMAK ISTIOSAN EER DRIVER YEDEKLERINE DE VIRUS BUKASIOR BUNU UNUTMA SAMSUNGUN SITESINDEKI DRIVERLAR GUNCEL DEIL DEMISIN ISTERSEN GIR BIDAHA BAK BENIM NVİDİA EKRAN KARTI NE ZMAAN GUNCELLEMESI OLSA YENI SURUM CIKSA SAG ALTTAN CIKIO YENI BIR DRIVER GUNCELLEMESI MEVCUT DIE SAMSUNG EASY SOWTWARE MANAGER PROGRAMI DA ÖLE GUNCEL DRIVER VARSA SATEN YENI BI SURUM MEVCUT GUNCELLE DIOR....BEN ARAMIORUM GUNCELLLERINI O NLAR PROGRAMINI YAPMISLAR;)

• merhaba arkadaşlar bugün sw update'ye baktığımda bios güncellemesi gelmiş ama güncelleyemiyorum winflash for UEFI çalışmayı durdurdu diyor ne yapmam gerek?
  • arkadaşlar merhaba.. sistemi her yeniden açtığımda kablosuz ağ ve bloototh ayarlarını easy settingsten ON durumuna getirmek zorunda kalıyorum..önceki ayarları koru sekmesinindeki işaretlemelerde şu an için bir işe yaramadı.. yardımcı olursanız çok makbule geçer
  • Easy settings'i kaldırıp tekrar kurdunuz mu yapmadıysanız yapın.
  • hayır kaldırmadım hiç.. bir deniyim ben o zaman..kaldırırsam tekrar nerden kurabilirim
  • sayın vernecik53
    easy kaldırdım..ancak tekrar yüklemedim..sorunlar kendiliğinden çözüldü.. easy settingsi tekrar yüklemem gerekirmi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bold_death

Arkadaşlar bu bilgisayardaki cyberlink youcam ürününü kaldırdım yanlışlıkla ve tekrar yükledim sonra messengerda görüntülü sohbett yapmak istediğimde sadece cyberlinkin resmi çıkıyor kamera açılmıyor. Kamera çalışıyor fakat messengerde açılmıyor nasıl düzeltirim

sorunu çözdüm tamam arkadaşlar

nasıl çözdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: bold_death

Arkadaşlar bu bilgisayardaki cyberlink youcam ürününü kaldırdım yanlışlıkla ve tekrar yükledim sonra messengerda görüntülü sohbett yapmak istediğimde sadece cyberlinkin resmi çıkıyor kamera açılmıyor. Kamera çalışıyor fakat messengerde açılmıyor nasıl düzeltirim

sorunu çözdüm tamam arkadaşlar

nasıl çözdün

cyberlink kameranın programıydı kullanamadı kaldırınca tekrar kurdu düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ylcn_ky

sayın vernecik53
    easy kaldırdım..ancak tekrar yüklemedim..sorunlar kendiliğinden çözüldü.. easy settingsi tekrar yüklemem gerekirmi..

easy setting kurlmalı neden birçok programın kısayolun işlevini yerine getirir,mesela fn kısayol tuşlarını kullnamazsın bazı sistemdeki denetimleri yapamazsın,samsung sistem programlarını pnun içine gömmüş,sendeki sorunu işlevini yerine getiremiyor olmayışıydı ondan dedim kaldır tekrar kur.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.