Şimdi Ara

SAMSUNG NOTE 2 - 1100 TL'ye BULDUM ALINIR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sahibinden'de bir ilan gördüm . 1100 TL diyor telpa garantili faturalı diyor . Neden bu kadar ucuz dediğimde satıcı , toptan fiyatına satıyoruz dedi . Sizce mantıklı bir açıklama mı arkadaşlar ? Yoksa dolandırıcılık peşindeler mi ?

• Antalya'da elektronik dükkanı olduğunu söyleyen vatandaş ise, kesinlikle dolandırıcı, ille de önce havale diyordu bana, ürünü ödemeli gönder dediğimde küt kapatmıştı telefonu, (genç sesli, kibar konuşan iriydi bu arada)
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanay911

Arkadaşlar sahibinden'de bir ilan gördüm . 1100 TL diyor telpa garantili faturalı diyor . Neden bu kadar ucuz dediğimde satıcı , toptan fiyatına satıyoruz dedi . Sizce mantıklı bir açıklama mı arkadaşlar ? Yoksa dolandırıcılık peşindeler mi ?

pek güvenilebileceğini sanmıyorum, ama sen biraz daha araştır bence.
  • Dimyata Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olmak deyimi güzel oldu bu konuya
  • kesinlikle ve kesinlikle sahibinden.comdaki ucuz ilanlara aldanmayın hepsi üç kağıtcı paranızı kaptırırsınız. bu şekilde acılan ilanlara kesinlikle ya kapıda ödeme isteyin yada get ücretini ödeyim get acın diyin yoksa paranıza yazık olur
  • quote:

Arkadaşlar sahibinden'de bir ilan gördüm . 1100 TL diyor telpa garantili faturalı diyor . Neden bu kadar ucuz dediğimde satıcı , toptan fiyatına satıyoruz dedi . Sizce mantıklı bir açıklama mı arkadaşlar ? Yoksa dolandırıcılık peşindeler mi ?
  • teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için bende almadım zaten . etraf çakal çuıkal dolu ya ::)
  • benzer olay benim başımada geldi aldıma bin pişman oldum, garantisi olmadan bir daha asla
  • Niye abi ya garantisi zaten tüm dünyada yok mu bu ürünün ?
  • quote:

Niye abi ya garantisi zaten tüm dünyada yok mu bu ürünün ?

Samsung bildiğim kadarıyla Samsung Türkiye tarafından satılmayan ürünlere garanti vermiyor. Televizyonlar için böyle ama cep telefonlarını bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.