Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.851
Cevap
63
Favori
331.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mymustang

quote:

Orijinalden alıntı: _trapzone_

şuanda en uygun nereden alınıyor bu cihaz?
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-2-ayni-gun-kargo-P11621179

100 tl çekim var.daha uyguna bulabilir miyiz?
    n11 kart kampanyası yapsaydı iyiydi

bence kliksa dan alman daha mantıklı 1299 tl - world puan 100 tl - %3,2 avantajiv ve genpa kvk gibi firmaların garantisi

Kliksa direk samsung garantili satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam olarak 9 ay önce vatandan 1450 TL ye note 2 aldım (ki piyasada bayağı indirimi beklemiştim) 4 ay sonra telefonu suya düşürdüm, 2 ay sonra 1300 TL ye düşürdüler fiyatı kampanya 2 günlüktü, (gerçi 2 hafta sonra note 3 çıktı ama 2. note aldığıma pişman değilim) bi daha da aynı fiyata düşmedi, 2 cihaz da Samsung TR garantili (ki iki fiyatıda bu başlıktan paylaşmıştım önceki aylarda yorumlarım mevcuttur) hala da indirimli fiyatı 1300 TL ye zor bulunuyor,,, 7 aydan beri de sorunsuz kullanıyorum.

Telefonu kullandığım bu süre içinde iyikide almışım diyorum ama, şimdi de bu ekran bile ufak gelmeye başladı, mega da kalem olsa hiç düşünmez alırdım... Ama kalem her yerde hayatımı kolaylaştırıyor, mesela artık işte bile neredeyse hiç notluk, ajanda vs. kullanmıyorum... 1300 civarı samsung TR garantili bulursanız kaçırmayın hacılar... Note 3 çıkınca düşer diyorlardı, hala fiyatta inme olmadı, hatta daha da fiyatı yükseldi... emin olun alınca 50-70 TL yi dert etmeyeceğinizi de anlayacaksınız...

Bu arada gittigidiyor sitesinde satılan ürünler Samsung TR garantisinde olmayabilir, ellerinden çıkarmak için yapıyor olabilirler, dikkat etmeniz gereken tek şey SamsungTR garantili samsung telefonarda kutuda ve garanti kağıdında hologramlı barkod ve garanti kağıdında mutlaka Samsung Türkiye güvencesi altındadır diye ibaresi yer almaktadır. Avantajix de her zaman belli miktarın iadesini yapmıyor, koskoca hızlıal ve hepsiburada dan en 25 TL lik iadem var 6 aydır gelmedi, ben peşlerinden koşmayı bıraktım artık... Bu yüzden satın aldığınız siteye dikkat edin, pararlel ithalat tuzağına da düşmemeye çalışın...
    Gold ve hızlı al Samsung TR garantili cihaz satmıyor, müşteri temsilcilerinden ve samsung mağazalarından teyidini almıştım vakti zamanında...

Soracağınız bişi olursa ben kullanıcısıyım, sorun seve seve yanıtlarım, almadan önce bayağı bir incelemiştim satılan yerleride, telefonuda ...

• Cihaz için takipteyim güzel bi banka puan kampanyası da gelse de hemen alsam iş bankası kullanıyorum suan teknosa da 75 TL puan veriyor 100 tlde teknosa veriyor ama fiyat 1500tl suan samsung garantili en ucuz vatan ve kliksa da 1299tl ins hafta sonu güzel bi kampanya denk gelir

• 1370e 100tl bonusla 1270e 13 ay once almistim. Baska telefon dusunmuyorum. Note3 stock browser flash acmiyor. Mukemmel bir telefon 3e 5e bakmayin alin. İyi ki almisim =)
  • http://www.teknosa.com/urunler/119973013/samsung-n7100-galaxy-note-ii-titan-gray-akilli-tel?from=suggestion&term=n7100

1349,00 TL
    100tl hediye çeki
    %2,40 avantajiz
    Toplam Puan : 1.349 turuncu kart puanı ile note2lendim sonunda kavusacagım günü bekliyorum artık...
  • sıcak bir fırsat gelmiyor. şu anda 1250 den aşağı fiyat yok note 2 için.
    şu saatten sonra da 200 daha verip s4 almak daha mantıklı gibi aslında. hatta s5 i bekleyip 1200 tl li fiyatlarda s4 almak daha sıcak olur sanırım.

hatta lg g2 1300 e düşmüşken 60 tl daha verip note 2 yerine g2 aslında çok sıcak gibi geliyor. çok kararsız kaldım aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet19 -- 28 Ocak 2014; 23:16:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet19

sıcak bir fırsat gelmiyor. şu anda 1250 den aşağı fiyat yok note 2 için.
    şu saatten sonra da 200 daha verip s4 almak daha mantıklı gibi aslında. hatta s5 i bekleyip 1200 tl li fiyatlarda s4 almak daha sıcak olur sanırım.

hatta lg g2 1300 e düşmüşken 60 tl daha verip note 2 yerine g2 aslında çok sıcak gibi geliyor. çok kararsız kaldım aslında.

kardeşlik bende senin gibiyim.

gmd kullanıyorum. biri 600 tlye aldığım telefona 550 tl nakit veriyor.

ama satınca ne alsam karar veremedim. note 2, s3, s4, g2, gmd 16gb.... kafam bi milyon oldu.
  • quote:

bu teknoloji söz konusu olduğunda sonsuz bir kısır döngü. bir an önce karar vermek lazım bence.

• bence bu saatten sonra 900 1000 den fazla verilmez note2'ye. hle 1-2 aya gelecek olan gm elit varken (kağıt üstündeki özelliklerinin hakkını verirse tabi)
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-ii-n7100-cep-telefonu-104140064

1339tl distribütör garantili diyor. %5 ve 100tl bonus ile 1172tl ye geliyor. Alınır mı?

Satıcı güvenilir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 30 Ocak 2014; 18:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bence bu saatten sonra 900 1000 den fazla verilmez note2'ye. hle 1-2 aya gelecek olan gm elit varken (kağıt üstündeki özelliklerinin hakkını verirse tabi)

Valla arkadaşa 850TL ye sattım yeni. Temiz kullanılmış ikinci el. 1 yıl daha garantisi vardı.

Bunun dışında General Mobile a destek veriyorum. İyi işler yapmaya çalışıyor şimdiye kadar iyi niyetli idiler eğer kafayı kullanırlar ise git gide büyük bir firma yolunda olma yolunda iyi adım atmış olurlar. Yok Vestel gibi yapıp halkı söğüşlemeye bakarlar ise yazık olur.

Ama bunun dışında GM Elite yarışamaz Note 2 ile. He donanım olarak tabiki üstünde ama bildiğiniz gibi Note2 nin klasmanı farklı. Kalemi ile sağladıkları bile çoğu kişi için belirleyici satın alma sebebi. Note2 nin gerçek kullanıcılarından bir pay kapamaz.

Amaaaa uygun fiyatlı performanslı bir telefon arayanlar için elite tabiki çok daha iyi bir seçenek olacaktır. LG nin Sony nin samsung un bu özellikler ile esamesi okunmaz. Ama olay sadece bununla da kalmıyor. 16mp kamera var ama kalitesi nedir. Çözünürlük böyle abartılınca pek iyi bir sonuç alınamıyor.

Şu an en iyi kamera yanılmıyorsam Note3 te. Bir Note3 gibi kalite sunabilecek mi önemli olan nokta bu.

• Note 2 yi alanların küçk bir kısmı kalem özelliği için alıyor diye düşünüyorum ben. Tercih sebebi öncelikle ekranı bence. Bugune kadar o boyutlarda ekrana sahip olan başka telefonlar yoktu. Ben de de note1 var mesela, kalemini aktif olarak kullandığımı söyleyemem ama ekran boyutu daha çok işime geliyor. dizi izlemek film izlemek vs derken şimdi küçk bile gelmeye başladı. Söylendiği gibi 1100-1199 aralığında piyasaya girecekse note2 almayı düşünenlerin en az yarısı bu telefona dönecektir bence. Özellik olarak note3 ayarında duruyor telefon, note2 den daha ucuz olacak üstelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-ii-n7100-cep-telefonu-104140064

1339tl distribütör garantili diyor. %5 ve 100tl bonus ile 1172tl ye geliyor. Alınır mı?

Satıcı güvenilir gibi.

%5 kampanya linkini gönderebilirmisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-ii-n7100-cep-telefonu-104140064

Satıcı güvenilir gibi.

%5 kampanya linkini gönderebilirmisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa.com'da 1350TL ve 100TL hediye çeki veriyor. 1250TL'ye geliyor. Çekin 1 sene süresi var. Note 3 - Note 2 arasında gidip gelirken kararımı verdim taksitin son gününde Note 2 siparişi verdim.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Note 2 yi alanların küçk bir kısmı kalem özelliği için alıyor diye düşünüyorum ben. Tercih sebebi öncelikle ekranı bence. Bugune kadar o boyutlarda ekrana sahip olan başka telefonlar yoktu. Ben de de note1 var mesela, kalemini aktif olarak kullandığımı söyleyemem ama ekran boyutu daha çok işime geliyor. dizi izlemek film izlemek vs derken şimdi küçk bile gelmeye başladı. Söylendiği gibi 1100-1199 aralığında piyasaya girecekse note2 almayı düşünenlerin en az yarısı bu telefona dönecektir bence. Özellik olarak note3 ayarında duruyor telefon, note2 den daha ucuz olacak üstelik.

3gb ram var. özellik olarak note3 ten aşağı kalmıyor. bir kalem için 900 tl yi kimse vermez. ama sadece kalem değil tabi. kameranın kalitesi, kasa kalitesi ve ses kalitesi belirleyici unsur bence. batarya da 2500 mah sanırım gm elite için. antutu testlerinde note3 ile elite aynı performansı veriyor.
    ben ekranın note 3 ten aşağı kalacağını düşünmüyorum. ön kameranın 8mp olması büyük artı elite için.
    sanırım note 2 almaktansa beklemek daha iyi. şu anda nakit fiyata 1250 den aşağı yok. düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

quote:

ama satınca ne alsam karar veremedim. note 2, s3, s4, g2, gmd 16gb.... kafam bi milyon oldu.

sabbra
    bu saatten sonra gmd satıp s3 alınmaz. bendede var s3. gmd nin pek aşağı kalır yanı yoktur diye düşünüyorum. aldığn telefonun sattığından üstün yanları olmalı. fazla büyük olmasın dersen lg g2 var. 1315 tl teknolojix te. bugün s3 ten hotspot u açıp teknosada internet hızlarına baktım. note 2 açana kadar lg g2 çoktan açmış oluyor. işlemcinin hızından demekki. alırsan öyle bisey al yada büyük ekran dersen g pro, note 2 gibi telefonlara yönel.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

quote:

sabbra
    bu saatten sonra gmd satıp s3 alınmaz. bendede var s3. gmd nin pek aşağı kalır yanı yoktur diye düşünüyorum. aldığn telefonun sattığından üstün yanları olmalı. fazla büyük olmasın dersen lg g2 var. 1315 tl teknolojix te. bugün s3 ten hotspot u açıp teknosada internet hızlarına baktım. note 2 açana kadar lg g2 çoktan açmış oluyor. işlemcinin hızından demekki. alırsan öyle bisey al yada büyük ekran dersen g pro, note 2 gibi telefonlara yönel.

gmd elite alacam vurucam kırbacı vurucam kırbacı

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.