Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.872
Cevap
75
Favori
252.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar. güncel kanal dosyası atabilir mi acaba biriniz rica etsem. yeni eve geçtim hiçbir frekanstan sinyal alamıyorum. komşularda sorun yok. teşekkürler.

• Ekran durduk yere yarısı gitti; hiç darbe, sıvı teması vs. olmamıştı. Televizyon tamircilerine sordum, panel arızası 50% yapılma ihtimali var dediler. Birisine götürdüm, tamir yapılamıyor, değişim olması gerekiyor dedi ve 13.000 TL fiyat verdi. İstanbul'da panel değişimi yapan bir yer de 10.000 TL fiyat verdi. Samsung yetkili servisi ise 28.000 TL fiyat verdi.

Aralarında neden bu kadar fark var? Panellerde yan sanayi, alt kalite vs. durumları oluyor mu, bütün paneller aynı değil mi?

Sizce panel değişimi yaptırmak mantıklı mı? Bana mantıklı gibi geliyor çünkü bu TV'nin günümüz muadilleri 50.000 TL'den başlıyor.

Arıza videosu aşağıda ek bilgisi, fikri olan varsa yazabilirse çok sevinirim.

Video linki:

https://www.youtube.com/watch?v=R9O1rhnDnBw

• pelstina kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, ben de panel arızası yaşıyorum. Değişimi samsung yetkili servisinde mi yaptınız başka televizyon tamircisinde mi yaptınız acaba?

Şu an memnun musunuz televizyonunuzdan, ek bir sıkıntı yaşadınız mı acaba?

• IstanbulDH I kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, ben de panel sorunu yaşamaktayım. Ne yaptınız acaba değişim mi yoksa yeni televizyon mu aldınız. Fikir almak açısından soruyorum.

• esevetnov kullanıcısına yanıt

KANAL LİSTESİ!!!!

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARIlifebox transfer
    Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files
    https://lifeboxtransfer.com/download/b7daf61d-0fd8-4e26-b22a-ed254e308ae2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 9 Eylül 2024; 13:28:58 >
  • Mitra kullanıcısına yanıt

Link silinmiş size zahmet tekrar yollarmısınız.

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt

19.09.2024 Güncel kanal listesi.... 21 gün link geçerliliğini koruyacak.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARIlifebox transfer
    Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files
    https://lifeboxtransfer.com/download/08da8818-00ed-4378-870d-a3cbf425e802

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 19 Eylül 2024; 21:56:53 >
    Dosya çıkmıyor malesef link boş çıkıyor. Başka yere yükleyebilirmisşniz ? dosya.tc falan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt

https://s2.dosya.tc/server31/8xummz/Channel_list_T-KTMDEUC-1401.1.zip.html

Eyvallah sağolun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kanal listesinde hangi kanallar var hocam. Bizde de mu9000 tv var lakin cnntürk, fox, tlc, dmax, bloomberg, startv vs bilindik 15 20 kanaldan fazla çekmiyor taratınca 470 küsür kanal buluyor onların da %90 ı boş veya şifreli kanal. TRT 4K vardı o bile yok şuanda boş çekiyor çekmiyor yani. Çok anladığım konu değil ama bu attığınız kanal listesinde hangi kanallar var acaba?

• Turksat'da bulabileceğiniz bütün kanallar var.

Anladım peki CNBC-e varmı peki yeni gelmiş türkiyeye ama tarattım o da yok bende çıkmadı.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt

Var...SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI 

Teşekkür ederim hocam bu kanal dosyasını indirdim rar olarak paylaştığınız dosyayı nasıl kuracağımı kısaca anlatabilir misiniz daha önce yapmadım hiç.

Bende uzun süredir kanal dosyası atmadım ama yanlış hatırlamıyorsam. Bu dosyayı bir flash disk'e atın ve tv'nin One Connect Box üzerindeki usb girişine takın. TV otomatik olarak algılayıp size listeyi yükleyeyim mi diye soracak...

Anladım sadece bu dosyanın mı olması gerekiyor flash bellekte. Ve bu rardan çıkarmayıp direk rar olarak mı TV ye takacağız rar dosyasını tv kendi kendine mi çıkarıp kuruyor kanalları?

Evet sadece bu dosya olsun. Rar'dan çıkarmadan atın ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Önce çıkarmadan atın olmazsa çıkarıp atarsınız. TV usb içindeki dosyayı tanıyıp size tv kanalları kurulsun mu diye pencere çıkarıyor.

• Arkadaslar yaklasik 2 aydir tv de soyle bir sorun yasiyorum mesela TOD dan mac izliyorum daha sonraki hafta tv toda youtube ve amazona girmiyor. Diger uygulamalar calisiyor .. 1 gun sonra tv yi sifirliyorum yeniden kurulum yapiyorum samsung servisi sorun internette dedi ttneti aradim servisi sorun samsungta dedi ikiside sorunu cozemedi.bu sorun her hafta ayni sekilde hala devam ediyor .enson fb gs macini izleyemedim birgun sonraki gun girdim izledim uygulamalari yeniden kurmak zorunda kaliyorum bu sorunu yasayan varmi.ttnette guvenli internet moduda kapali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 24 Eylül 2024; 21:56:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Tv'yi telefonunuzun internetine bağlayıp denediniz mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.