Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Eğer hdmi üzerinden bağladığınız cihaz ile hdr bir 2160p video oynatırsanız anlayabilirsiniz. Video oynarken ok tuşuna bastığınızda en sağdaki resim modunun içinde hdr yazısı çıkıyorsa hdmi 2.0 desteği var denilebilir.

• kenai kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam bilgi için
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yanlışlıkla sağ demişim, soldaki olacaktı.

• Bu TV almayı planlıyorum, 176 syf. içerisinde belki yazılmıştır ama hepsini okumak çok zor, bundan dolayı ben sorayım kullananlar yazarsa sevinirim.

TV'ye ethernet kablosu bağlayıp PC ile arasında bağlantı kurup samsung share yazılımı kullanıp seçtiğim klasörde ki filmleri oynatabiliyor muyum? (46ES8000 kullanıyorum ve bu sistem var) Bunda da vardır muhtemelen diye düşünüyorum. Sormak istedim.

İkinci sorum, dezavantajı nedir? Eksi faktörleri vs. Mart veya Eylül ayında evleneceğimden 2019 model bir TV almaya gerek var mı?
  • Teşir urunu 5bine alınirmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Vatan'da 5000'den satılanların tamamı teşhir sanırım.
    Ben de almayı düşündüm ancak 2017 yaz aylarında standa konulan 1,5 senedir her gün açık vaziyette çalışan bir televizyon alınmamalıdır.
    Evde normal kullanımda bu süre yaklaşık 6 seneye eş değer olur. Bana mantıksız geliyor.
    Araba alırken %20 fiyat farkı sebebi ile 0 km almak varken 6 yaşında 120000 km bir araba alır mısınız? Bence almazsınız. Bu da aynı mantalitede.
  • Eşime izletmek istediğim bircok dizi netflix de yok , bu dizileri iyi görüntü kalitesiyle tv de nasıl izleyebilirim , usb ye atıp usb yi tv ye takıp kayıpsız şekilde izleyebilirmiyim yoksa android tv box falan mı şart illa ?
  • Arkadaslar merhaba mu9000 model tv de bulutlanma sorunum var..servis bu ariza degil diyor..panel değişimi istedim..samsung red verdi..tuketici hakem heyetine gidicem

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Tv de rahatça izleyebilirsiniz başka medya oynatıcıya gerek yok. Usb ye ister flash bellek takın isterse harici harddisk ikisinden de oynatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenai -- 7 Ocak 2019; 17:41:55 >
  • NEMESIS_1453 kullanıcısına yanıt
    Biraz fazla görünüyor umarım istediğiniz sonucu alırsınız.

• kenai kullanıcısına yanıt
    Insallah bakalim hayirlisi olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncel kanal listesini paylaşabilecek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEMESIS_1453

Arkadaslar merhaba mu9000 model tv de bulutlanma sorunum var..servis bu ariza degil diyor..panel değişimi istedim..samsung red verdi..tuketici hakem heyetine gidicem

Bende de var ama bu kadar baskın değil daha çok sol alt taraflarda bi bulutlanma söz konusu o da gece çok farkediliyor. Gündüz pek fark edemiyorsun. Bende gitmeyi düşünüyorum samsung servisine acaba banada aynısını derlermi ne yapmam gerekiyor ?

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Hocam iki kere cagirdim servisi sonuc alamadim..film izlerken bile bariz belli oluyor karanlik sahnelerde garantisi bitmeden servis cagirin sonuc alamazsaniz tuketici hakem heyeti..ben sony kulaklikta ariza yasamistim tuketici hakem heyeti karariyla para iadesi aldim 3 ay sonra ..kanunlar tuketicinin yaninda hakkinizi savunun kesinlikle umidi kesmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • android telefonla kablosuz ekran paylaşımını nasıl yapıyoruz? Televizyonda miracast gibi bir uygulama bulamadım.
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Telefon ne?bende smartwiew tiklayinca tv ye baglanti kuruyor.

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Telefondaki Smartthings programıyla televizyona bağlanıyorum hem uzaktan kumanda olarak kullanıyorum hem telefon ekranını televizyona, hemde televizyon ekranını telefona aktarıyorum.

S7 telefon kullanıyorum daha aşağı modeller örneğin A3 modelinde denedim olmadı S7 veya üzeri modellerde smartthings süper çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonum LG v30+.."ekran paylaşımı" diye bir buton var ona tıklayınca arama yapıyor ama televizyonu bulmuyor. televizyonda bir yerleri mi aktif etmem gerek acaba..eski LG televizyonumda smartview diye bir program vardı onu açmak gerekiyordu mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uthec_ -- 9 Ocak 2019; 11:23:38 >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Bende telefondan tvye goruntu aktarma yapiyorum ama tvdeki goruntuyu telefondan izleme onudaha cozemedim

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.