Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şubat ayında 4.750 TL ye gg teknosa satıcısından aldım. Dolar o zaman 3,80 di, şimdi 4,60. O zaman bu cihaza 1.250 $ karşılığı TL ödemişim. Şimdi aynı doların karşılığı 5.750 TL yapıyor. 5 bin denk geldiği anda bu cihazı almak mantıklı.. 5 binin atı bundan sonra zor gibi görünüyor.
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Ama dolar dusunce fiyatlari dusurmuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Tabiri caizse “Eşek olunca semer vuran çok olur” Siyaset yapmıyorum ama insanımızda ciddi bir teknoloji çılgınlığı var her yeni ürüne sahip olma arzusu var.Misal black fridayde ps4 pro alan şuan ikinci elini kar ederek satar.Fiyatlar 2300 tl`yi aşmasına rağmen kalan tüm stoklar bitti ama tepki koysalar almasalar o fiyatlar elbet düşer 1 yıl önce ithal edilmiş ürüne döviz zamı gelmesini anlamıyorum.Herşeyin dövizle dönduğünün bir kanıtı para birimimiz değeri her geçen gün eriyor.Samsung tv`ler montaji Türkiye`de yapılıyor 2017 model bir ürün dovizden çok etkilenmemeli bence ithal edilmiyorsa sürekli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 29 Haziran 2018; 8:40:9 >
  • mavi64 kullanıcısına yanıt
    o sürümde sorunlar vardı daha sonra düzeltildi one connect ısınmayanını ben henüz görmedim mağazadakiler arkadaşlara kurduğum kendi kullandığım dahil hepsi ısınıyor

birde film izlerken titreme 4 yaparsanız araya yapay kare katar içeriği orjinal şekliyle izleyemezsiniz cep teli ile çekilmiş gibi olur film yapımcılar vs de kapalı olması gerektiğini hatta bu özelliğin geneldede gereksiz olduğundan bahsediyorlar
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam, siz bana yaptığınız auto motion ayqrının görüntüsünü buraya şu üçü için atabilir misiniz?

Film (hdd'den 4k hdr) izlerken auto motion ayarı
    Tv izlerken auto motion ayarı
    Maç izlerken autı motion ayarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi64 -- 29 Haziran 2018; 8:52:6 >
  • herkesin göz zevki başkadır lakin hepimiz doğal ve gerçekçi renkler arıyoruz
    4-5 aydır kullandığım ve memnun olduğum ayarlarımı paylaşıyorum.

Arka Işık : 16
    Parlaklık : 0
    Kontrast : 100
    Netlik : 60
    Renk : 58
    Ton(Y/K) : 50/50
    Resim ayarlarını uygula : Tüm kaynaklar
    Digital Temiz Görünüm : Açık
    Auto Motion Plus : Otomatik
    Yerel Karartma : Standart
    Kontrast İyileştirici : Düşük
    HDR+Modu : Kapalı
    Film Modu : Kapalı
    Renk Tonu : Standart
    Renk Alanı Ayarları : Kişisel
  • S.a arkadaşlar,yaklaşlık 6 ay önce kampanya yakalayıp 4.500 tl ye malettiğim 55mu9000 tv mi kaza sonucu yere düşürdüm. Panel kırıldı güzelim tv gitti :( Az önce tr servisi aradım kayıt açıldı, bulunduğum şehirdeki servisin gelmesini bekliyorum. Bu esnada sizlere danışmak istedim. Şu anki fiyatıda gözönüne aldığımızda ne kadar bir tamir ücretine razı olmalıyım ? Mesala ben 3.000 e kadar razıyım ama kalkıp 4.000 derlerse yaptırmayabilirim. Diyelimki yaptırmak istemedim yine mu9000 mi alayım yoksa 2018 model nu8000 mi ? Yada servis dışında, panel değişimini daha ucuza yapabilen bir firma varmıdır ?
  • mavi64 kullanıcısına yanıt
    ben motion ayarını kapalı kullanıyorum sizede açmamanızı öneririm film ve dizi izlerken bu ayar zaten açılmaz
  • Arkadaşlar peki bu tv'yi doğrudan büyük markalardan değil de alışveriş sitelerindeki satıcılardan alsak ne gibi bir eksisi olur ? Aynı ürün ve aynı garanti değil mi ?

• Arkadaşlar SS iptv Yada SMARTip TV varmı ? Bakıpta söyleyecek varmı ?
  • Smart IPTV var.
  • Bu TV'nin yazılımsal problemleri var bence. Motion kapalı iken kameranın hızlı hareket ettiği manzaraları sahnelerin hepsinde seçilemeyecek şekilde kötü görüntü var. TVyi sıfırladim (çok daha kötü durumda idi bu olay) biraz düzeldi ama yine de tatmin etmiyor. Motion açtığınızda ise anlık takilmalar olabiliyor. Hiç ortası yok.. iade edicem gibi yine (2. Mu9000'im)

• issy İ kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz sorunların hiçbirisi yok bu tv de siz sanırım aldığınız sürümle kullanıyorsunuz

• rtings ayarları ile kullanıyorum, sürüm 1221. (Auto motion kapalı olduğunu tekrar belirteyim)

Şu anda Tivibu spor 1 kanalında Şampiyonlar Ligi özetleri var. Top resmen çizgi şeklinde ve akıcılık baya kötü, izlemeyecek halde.. keşke aynı şehirde olsakta gosterebilsem size.

• issy İ kullanıcısına yanıt
    tivibu vs gibi uygulamalarda herkeste aynı şeyler oluyor diğer markalardada durum aynı kendi uydusundan izlediğinizde aynı problemler varmı birde düşük kalitedeki içeriklerdede olabilir yüksek kalitedeki içeriklerle denedinizmi

• Kendi uydusunda sorun olduğu kesin.

Ama bende D-smart var. Hiçbir sıkıntıya rastlamadım.

Bendeki sürüm 1230...

• MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    1230 kurmadım yorum yapamam şuan yanlış hatırlamıyorsam 1210 yüklü kendi uydusuyla kullanıyorum 1210 kurduğumdan beri hiçbir sorunla karşılaşmadım
  • Ben hem Turkcell TV+ hemde TV nin kendi dahili uydu alıcısını kullanıyorum.

Fakat TV nin kendisi hiç bir şey yokken SİNYAL YOK uyarısı veriyor. Hiç bir kanalı göstermiyor. Kapatıp açıyorum, anten bağlantısını kontrol ediyorum fakat cihazla ilgili bir sorun sanırım. Son bir ayda iki sefer başıma geldi. Tekrardan kurulum yapmak zorunda kalıyorum.
  • Ben de bugün içindeki uydu alıcısını denemek istedim Digiturk üyeliğimi iptal ettirince.

Dsmart kablosunun olduğu Turksat 42a uydusunu seçip arayınca bir çok kanalı ve bütün ana Türk kanallarını izleyebiliyorken TRT kanallarının hiçbirini izleyemiyorum. Sebebini bilen var mıdır? Sinyal yok diyor. Dünden beri deniyorum. İnternette gördüğüm her frekansı ekledim. LNB leri denedim vs ama hiç biri olmuyor. Diğer kanalların hepsi sorunsuz çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.