Şimdi Ara

Samsung M8000, geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung’un çok kısa bir süre sonra tanıtıp, Ekim ayında satışa sunması beklenilen, Jet ve Omnia2 modeline benzerliğiyle dikkat çeken, M8000 modeli ile ilgili bütün bilgiler internet ortamına sızdırıldı. Tam dokunmatik bir ekrana sahip olan cihazın üzerinde, son dönemde çıkardığı diğer dokunmatik cihazlardaki gibi sadece üç adet düğmesi bulunuyor

Samsung M8000’in beklenen muhtemel özellikleri;
    • 800 Mhz işlemci,
    • 640 x 360 Piksel çözünürlüklü dokunmatik ekran,
    • Standart S60 WebKit tarayıcı,
    • Çift LED flaşlı,
    • 5Megapiksel kamera,
    • Symbian S60 V5 işletim sistemi,

Fiyatının ise 270-290 Euro arası olması bekleniyor..

Hadi hayırlısı diyelim.

• cihaz symbiansa bi tadına bakmak lazım o dev ekranda ya samsung şuna çift led yerine koysana xenonu ben anlamam nedir bu led muhabbeti neden hala ısrarcı bu konuda samsung sana sesleniyorum merakta bırakma bizi yalnız bu cihazda sağlam ses vardır gibi geliyor bana

iyi çalışmalar...
  • Jet ve Omnia2 nin Symbian versiyonu olmuş ve bu sayede samsung Jetde-java, Omnia2de-Windows, M8000dede symbian lı cihaz yapmış oluyor...aynı tasarım 3 farklı işetim sistemi:)
    Symbian cephesinde güzel ataklar yapıyor samsung hadi hayırlısı diyelim..
    Yanlız bu fiyata bizde çıkması düşünmek zor,minimum 1000-1200 seviyesinde olacaktır
    Haber için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seopast

Jet ve Omnia2 nin Symbian versiyonu olmuş ve bu sayede samsung Jetde-java, Omnia2de-Windows, M8000dede symbian lı cihaz yapmış oluyor...aynı tasarım 3 farklı işetim sistemi:)
    Symbian cephesinde güzel ataklar yapıyor samsung hadi hayırlısı diyelim..
    Yanlız bu fiyata bizde çıkması düşünmek zor,minimum 1000-1200 seviyesinde olacaktır
    Haber için teşekkürler

usta güzel söylemissinde wi fi yoksa zaten anca 500-600 tl eder..
  • Henüz belli değil sanırım wifi olayı,eğer yoksa 800 civarı olacaktır o kadara düşmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seopast

Henüz belli değil sanırım wifi olayı,eğer yoksa 800 civarı olacaktır o kadara düşmez

benim için şu zamandan sonra wi fi olmayan telefon ne ile donatilmışsa donatılsın boş... abi samsung stardan prestondan ne farkı var... aldı başını bi 800 mhz işlemci gidiyo...

ne kadar hevesliydim jet almaya bakiyorum herkeste ekran problemi çıkıyo bekleme kararı aldım ... bakalim neler olacak
  • Beklemek iyidir aman dikkat hastalığa dönüşüyor (diyorsun 2 ay sonra çıkacak cihaza tamam abi bunu alıcam,2 ay oluyor cihaz tam çıkacak başka bir cihaz daha piyasaya sürülüyor 2 ay sonra çıkacak? sakat beklemek yav bu teknolojinin sonu yok:)
    Wifi olayı yoğun kullanılıyorsa gerçekten wifisiz bir cihaz boş ama mesela arada bir haberlere bakıp,hava durumuna bakılıyorsa gerek yok 3G ilede o tarz işlemler yapılabilir ciddi ücretler ödemeden hemde her yerden
  • Unwiredview.com adresindeki haberin şu kısmı dikkatimi çekti.

quote:

Unfortunately, Samsung M8000 may never be launched.

If what I am hearing from Eldar is correct (and he mentioned this several times in his podcasts and personal blog), Symbian based Samsung Cubic has been cancelled, when Samsung has decided to change it’s strategy and not release any more high end Symbian phones.

Eldar Murtazin'e göre M8000 projesi iptal edilmiş.

http://www.unwiredview.com/2009/08/20/samsung-m8000-symbian-s60v5-handset-shows-up-may-never-be-launched/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Unwiredview.com adresindeki haberin şu kısmı dikkatimi çekti.

quote:

Unfortunately, Samsung M8000 may never be launched.

If what I am hearing from Eldar is correct (and he mentioned this several times in his podcasts and personal blog), Symbian based Samsung Cubic has been cancelled, when Samsung has decided to change it’s strategy and not release any more high end Symbian phones.

Eldar Murtazin'e göre M8000 projesi iptal edilmiş.

http://www.unwiredview.com/2009/08/20/samsung-m8000-symbian-s60v5-handset-shows-up-may-never-be-launched/

teşekkürler...

• bu cihaz harbiden iptal mi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Samsung M8000, geliyor.

Samsung’un çok kısa bir süre sonra tanıtıp, Ekim ayında satışa sunması beklenilen, Jet ve Omnia2 modeline benzerliğiyle dikkat çeken, M8000 modeli ile ilgili bütün bilgiler internet ortamına sızdırıldı. Tam dokunmatik bir ekrana sahip olan cihazın üzerinde, son dönemde çıkardığı diğer dokunmatik cihazlardaki gibi sadece üç adet düğmesi bulunuyor

Samsung M8000’in beklenen muhtemel özellikleri;
    • 800 Mhz işlemci,
    • 640 x 360 Piksel çözünürlüklü dokunmatik ekran,
    • Standart S60 WebKit tarayıcı,
    • Çift LED flaşlı,
    • 5Megapiksel kamera,
    • Symbian S60 V5 işletim sistemi,

Fiyatının ise 270-290 Euro arası olması bekleniyor..

Hadi hayırlısı diyelim.

EĞER SYMBİAN İSE TADINDAN YENMEZ....5603 KULLANIYORUM......DOKUNMATİĞİ MÜKEMMEL EĞER SYBİAN İSE MUTLAKA ALIRIM....

• ah be samsung böyle cihaz iptal edilir mi
  • iptal edilmemişki. şu anda elimde bu telefon var ve kullanıyorum. ama maalesef dokunmatiği çok iyi değil. tırnağınızın baya bir uzun olması gerekiyor. ilk mesajlarda arkadaşların belirttiği üzere ekran o kadar da dev değil. ormal bir ekranı var. cihazda opera tarayıcı var internete girebiliyor. ayrıca wifi de bulunmakta. detaylar için isteyen varsa foto ekleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.