Şimdi Ara

Samsung Level U mu Plantronics Backbeat 100 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, gerdanlık türü bir bluetooth kulaklık almak istiyorum. Aklımda 3 tane ürün var

1. Samsung Level U - 130TL civarı
    2. Samsung Level U Pro * 200TL civarı ( 130 luktan ne farkı var hala çözemedim)
    3. Plantronics Backbeat 100 - 200TL civarı.

Samsung artık teknoloji konusunda kendini kanıtladı diye düşünüyorum. Plantronics iyi bir marka olduğunu biliyorum fakat hiç bir tecrübem yok bu marka ile ilgili. Bir de Samsungun android uygulamasıı çok başarılı diye duydum Plantronicste böyle bi uygulama da yok sanırım.

Bu 3 model arasında hangisini tercih etmeliyim. Tecrübesi olan var mı acaba? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar13 -- 9 Şubat 2017; 23:55:39 >

• Samsung yetkilileri ile görüşmemde U ile U Pro arasındaki tek farkın Pronun Dual Play özelliğinin olduğu ve pil olarak da Pro nun daha az kullanım ömürlü olduğunu öğrendim. Sonuçta Pro modeli tercihlerim arasında değil sadece 80 TL daha fazla vermeye değer mi Plantronics için onu araştırıyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar13 -- 9 Şubat 2017; 23:58:37 >
  • Bu saydıkların meizu ep51 den iyi mi acaba. Ben de bt kulaklık arıyorum 200 tl civarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brobiy kullanıcısına yanıt
    Meizu dan %100 iyi olacağı kanaatindeyim.
  • Level u kulak içi değil pro kulakiçi farkı bu benim bildiğim

• Samsung level u ses düzeyi çok düşük bilin istedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.