Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
48
Favori
139.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ks8500 alarak aranıza ben de katıldım.Elinizde hazır kanal listesini verebilecek bir arkadaşım var mı? Teşekkürler.

Bu arada genel görüşlerim;

SD yayınlar kötü HD yayınlar idare eder.Ben nas server ile 5 GHZ destekli asus modem ile 4K flim seyretmeye kalktım ve takılmalar mevcut.Aktarım hızı 2.4 GHZ bandından değildir.Ona rağmen 10 sn bir takılmalar oldu.Onun haricinde ufak boyuttaki videoları rahatlıkla oynatıyor.
  • Samsung 49 ks8500 mü ?
    Sony 55xd8505 mi ?
    Hangisini alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam.bende samsung 55ks 9500 alarak aranıza katıldım. ancak bu resimlerdeki ışık sızması normalmidir? bana fazla gibi geldi.iademi etsem? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. SAMSUNG KS8500 kullanıcıları
     SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

• gerenimo007 G kullanıcısına yanıt
    Gel dünya kadar para ver aldığın görüntüye bak yazık gunah bu kadar para veriliyor böyle tvlere birde servis gelip buna normaldir diyecek siz kabul etmeyin.

• 10 gündür 55ks8500 kullanıyorum. gayet memnunum. Fakat Logitech F710 gamepad ile tv deki kendi oyunları ilk gün oynayabildim. ertesi günden sonra bir türlü gamepad i kullanamadım. ayarlarından da herhangi bir şekilde çözüm bulamadım. dün akşam samsung servis telefonda destek oldu. Fakat onlar da çözemedi. gamepadi bir elektronik mağazada test ettim. problem yok. farklı usb portlarında da sorun gitmedi. anlamadım bir türlü.
  • 60ks8000 aldım.. siyah olayı gayet güzel, grisine bakamadım, kumanda çok hoş= Dijitürkü kullanabiliyorum.
    Macbooktan paylaşım olayını sanırım apple tv olmadan yapamayacağım.

S7 telefon hediyemi bekliyorum. Bu şekilde 5000'e malolmuş olacak.
    Hocam oto local dimming var mı tvnizde? Varsa ayarını yükseltin. Kntrast geliştirici gibi bi ayar varsa onu kapatın. Kontrastı ve parlaklığı azaltın. Tekrar deneyin.

Kaldır at bunu Bu resmen rezilliktir...bende olsa çıldırırdım...Dünya para bu paneller...servis gelince kafasına çarp...iade et yada değiştir....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KS8500 lerde ışık süzmesi bulutlanma ve bandig var artık bundan kaçış yok düzgün panel bulmak samanlıkta iğne aramak gibi siz siz olun eğer gözleriniz takıntılı biriyse uzun bir süre led tv almayın bakın ben aldım pişman oldum evde duruyor servis çağırdım iade -değişim yapamadım n11 den Smartevim satıcısından aldım aldığıma bin pişmanım Şimdi yeni panel gelecek anca oyle işe yarıyor servis rezalet Allah bin belalarını versin

Sakın internetten ürün almayın adamlar iade değişim ürünlerini paketleyip tekrardan satıyor Özellikle n11 den Smartevim satıcısından aman dikkat!!
  • Evet arkadaşlar ks8500 serüveninim :)
    uzun araştırmalarım sonucunda ks8500 aldım 2 hafta önce tv eve geldiğinde sol alt köşede işık süzmesi fark ettim
    servise danıştım normal dedi ve tv bırakıp gittiler sonra ben işik süzmesi beni rahatsız etti ve servis çağırdım servis aldı merkeze götürdüler tv yi 3 günsonra tv de hata olmadığını ve ayarları kısmam söylendi bugünlerde tv ayarlaını iyi bi şekilde araştırdım ve calibrasyon yaptım baya bi işik süzmesinde azalma fark ettim benim düşüncem ekran parlaklığı 1000 nit olması ışık süzmesine yol açıyor ve ayarların biraz kısılması lazım tv ekran ayarlarını bu siteden yapa bilirsiniz arkadaşlar gayet güzelhttp://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8500/settings
    ama şunu söylemekte fayda var wifi hızı şahane tv nin 4k filimleri donmadan açıyor
    Netfix de şahane uyum sağlıyor tv 4k ve hdr filimler şahane oluyor arkadaşlar
    ps4 oyun oynamak çok keyifli hdr özelliği ayrı bi güzel olay olmuş ps4 olan arkadaşlara tavsiye ederim bu tv yi arkadaşlar.

• -Teknolojikadam- - kullanıcısına yanıt
    bende bu ayarları yaptım ancak görüntü çok karanlık oluyor sizde olmadımı acaba
  • benim oda loş backligh 3 seviye bana yetiyor ama aydınlık bi oda da oturuyorsanız
    backligh seviyesini birazdaha artırmanızı tavsiye ederim kardeşim.
  • -Teknolojikadam- - kullanıcısına yanıt
    gerek servis gerekse samsung size bana bile bile yalan söylüyor
    bende ks8500 Işık süzmesi ve bulutlanmdan servise verdim serviste bana aynı ayağı çekti hocam bu ışık süzmeleri led teknolojisi ile normal ama bulutlanma normal değil tv uzun süre çalıştıkça ısınır ve bulutlanmalar daha belirginleşir ve zamanla daha çok şiddetle artar yani adamlar ayıplı hatalı üretim yapmışlar (yargıtay kararrları var)sadece bazı panellerde bu sorun var temiz panel ve bu sorunun olmadığı panel kullanan kişiler biliyorum
    Moral bozmak gibi olmasın ama o ilerde daha da belirginleşince malesef ne kadar ayar kıssanda çare etmeyecek moral bozmak gibi olmasın bende senin durumundayım değişime onay vermediler iade de edemedim elimde patladı son çare olarak panel değişimi yaptırabildim ve sipariş verildi takriben 20-25 iş gününde panel gelecek
    Amerikada ispanyada fransada boyle bir olay yok arkadaşlarımla konusuyorum boyle bir olay yok olsada tüketici mahkeme ile uğraşmıyor
    Biz internetten aldığımız ürünlerin çoğu malesef kullanılmış iade ve değişim ürünleri o yüzden tv alırken mağazadan store lerden alınmasında ciddi fayda var ben o yüzden eşşek gibi pişmanım ama napalım tv yi böyle kullanmak zorundayım :(

• marto1 kullanıcısına yanıt
    çok gıcık ve sinir edici bi durum bu iş şansına ne çıkarsa satış politikası çok saçma benim sıkıntım sadece işik süzmesi küçük bi alanda sizde bulutlanma var diyorsunuz bide üstüne deiğştirmeleri lazım senin bu yaşadığını daha önceden bi,lseydim ben bu tv almazdım Allah sabır versin ne dim. Bu tv alacaklara seslenelim ozman kumarı seviyorsanaız ks8500 tam size göre...
  • Dun aksam ks8500 panelim geldi ve takildi neyseki yaptigim tum testlerde mukemmel cikti bir sorunda yok isik suzmesi olu piksel yok bandig yok
    Gelen panel komple ekranda dahil degisti sadece icindeki aparatlar takildi sifirlandi.
    Bilmeyen kullanicilara degisim yapamazlarsa panel degistirmelerini sahsen tavsiye ederim zaten baska cozum yok mahkemede surunmektense..

Ettigim sikayetler ses getirdi 3 adet sifir panel ile evime gelindi neyseki ilkinde sifir hatasiz ile takildi 3 yil ek garantisi oldu.
    Ama....diyorum bazi arkadaslar yasadiklarimi bilmedigi icin abartiyorsun falan dedi mevzu abartmak degil insani aptal yerine koymak ulkemizdeki iyi niyetli tuketicileri aptal yerine kimse koyamaz.Bende kullanici olarak uyariyorum ve....

Bir daha asla internetten ve n11 den diger turevlerinden asla ve asla alisverisim olmaz 15 gunde yasadiklarim Allah bilir.

Simdi size tavsiyem nasihatim internet saticilarina dikkat edin mumkunse almayin dun uzman bir servisci arkadastan duyduklarimla adeta sok yasadim bu arkadaas korede 2 yil egitim almis olup piyasaya hakim ve neyin ne oldugunu biliyor bende benim tv nin daha onceden kullanildini dusunuyorum dedim panelde kucuk cizik isik suzmesi ve sonradan bandig cikti dedim bakti inceledi bu tv degisim urunu dedi.
    Yani daha once biri kullanmis sifir diye urunu kukalamislar bana zaten satici itiraf etmisti sen iade edersen. Ben mali nasil saticam demisti rezillik Allah bin belalarini versin

Onun disinda tv guzel tv tavsiye edermiyim bu tip sorunlari kaldirabiliyorsaniz alin yok kaldiramiyorum derseniz uzak durun seneye fald panel tv ler gelcek samsyngun nisan ayinda oled fiyatlari ates pahasi

Allah sabir versin Turk kullanicilara

Saygilar

• Manuel kanal nasil ekliyoruz ? Trt4k tv8.5 gibi kanallari eklemek istiyorum ama otomatik aramada liste silinecek uyarisi veriyor ? Nasil yapiliyor kanal ekleme ?

• Arkadaşlar suan BJK maçının TRT hd de izliyorum tv ks8500 doğal modu sectim ama ne bileyim cok kaliteli degil gibi sizde nasıl bu Arada digiturk hd kutu ile izliyorum

• Merhaba arkadaşlar:
    Smart tv klavye hangisni alayım hangisi uyumlu?
    Birde bu testleri nasıl yapıyoruz?
  • Hocam sıkıntı dün yayındaydı.. Başka markalar kullanan arkadaşlarda aynı şikayeti dile getirdi. Ben aynı yayını TRT 4k dan izledim. Muhteşem!
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

Dun aksam ks8500 panelim geldi ve takildi neyseki yaptigim tum testlerde mukemmel cikti bir sorunda yok isik suzmesi olu piksel yok bandig yok
    Gelen panel komple ekranda dahil degisti sadece icindeki aparatlar takildi sifirlandi.
    Bilmeyen kullanicilara degisim yapamazlarsa panel degistirmelerini sahsen tavsiye ederim zaten baska cozum yok mahkemede surunmektense..

Ettigim sikayetler ses getirdi 3 adet sifir panel ile evime gelindi neyseki ilkinde sifir hatasiz ile takildi 3 yil ek garantisi oldu.
    Ama....diyorum bazi arkadaslar yasadiklarimi bilmedigi icin abartiyorsun falan dedi mevzu abartmak degil insani aptal yerine koymak ulkemizdeki iyi niyetli tuketicileri aptal yerine kimse koyamaz.Bende kullanici olarak uyariyorum ve....

Bir daha asla internetten ve n11 den diger turevlerinden asla ve asla alisverisim olmaz 15 gunde yasadiklarim Allah bilir.

Simdi size tavsiyem nasihatim internet saticilarina dikkat edin mumkunse almayin dun uzman bir servisci arkadastan duyduklarimla adeta sok yasadim bu arkadaas korede 2 yil egitim almis olup piyasaya hakim ve neyin ne oldugunu biliyor bende benim tv nin daha onceden kullanildini dusunuyorum dedim panelde kucuk cizik isik suzmesi ve sonradan bandig cikti dedim bakti inceledi bu tv degisim urunu dedi.
    Yani daha once biri kullanmis sifir diye urunu kukalamislar bana zaten satici itiraf etmisti sen iade edersen. Ben mali nasil saticam demisti rezillik Allah bin belalarini versin

Onun disinda tv guzel tv tavsiye edermiyim bu tip sorunlari kaldirabiliyorsaniz alin yok kaldiramiyorum derseniz uzak durun seneye fald panel tv ler gelcek samsyngun nisan ayinda oled fiyatlari ates pahasi

Allah sabir versin Turk kullanicilara

Saygilar

Merhaba,

Test ettiğiniz videoları paylaşabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.