Şimdi Ara

samsung j700 kamera hafızası yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung j 700 ün video hafızası nasıl yükseltilir.hafıza ayarlarını değiştirdiğim halde 2 dak.dan fazla video çekimi yapamıyorum.1gb hafıza var ama neden böyle oluyor?bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: zeki74

samsung j 700 ün video hafızası nasıl yükseltilir.hafıza ayarlarını değiştirdiğim halde 2 dak.dan fazla video çekimi yapamıyorum.1gb hafıza var ama neden böyle oluyor?bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.teşekkürler.

telefon hafızasını karta taşımayı denedinmi kayıtı sadece telefon hafızasına yapıyor olabilir
  • ayarlar dan 4 tane hafıza ayarları var

1.telefon hafızasını sil

2.hafıza kartı ayarları
    -bellek kartı ayrıntıları
    -bellek kartını biçimlendir
    -bluetooth görünürlüğü

3varsayılan bellek
    -ses kaydedici *bellek kartında
    -bluetooth * ''
    -indirilebilir WAP öğeleri* ''
    -indirilen mesajlar * ''

4. bellek durumu
    -paylaşılan bellek(kayıtlı dosyaların bulunduğu yerleri gösteriyor)
    -mesajlar(doluluk)
    -dosyalarım
    -takvim
    -rehber
    -not

bunların haricinde sizin bildiğiniz bi ayar varmı.bulabilirseniz lütfen yazın.teşekkürler
  • zeki74

telefon hafızası şuanda boşmu?
  • Zil sesi için kullandığım 1-2 adet mp3 var telefon hafızasında,onlarıda silersem bir kaç saniye daha video çekimi artıyor.Rehber dahi sim kartta.Bir şey daha dikkatimi çekti. foto veya video çektikten sonra telefon hafızası doluyor ve bunları hafıza kartına taşımadan çekim yapamıyorsun.
    İlgine teşekkürler farukkk.
  • anlaşılan tüm samsung kullanıcıları benim gibi.:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeki74

Zil sesi için kullandığım 1-2 adet mp3 var telefon hafızasında,onlarıda silersem bir kaç saniye daha video çekimi artıyor.Rehber dahi sim kartta.Bir şey daha dikkatimi çekti. foto veya video çektikten sonra telefon hafızası doluyor ve bunları hafıza kartına taşımadan çekim yapamıyorsun.
    İlgine teşekkürler farukkk.

rica ederim çoğu modellerde böyle yeni modellerde bu sorunlar yok
  • @ zeki74 @

Merhaba,

Kamera ayarlarına girdiğin zaman Varsayılan Depolama şeklinde bir ayarlar menüsü olması lazım. Depolama yazan kısımda kayıt edilecek depolama birimini Bellek Kartını Seçmen Gerekiyor. şuan elimde cihaz olmadığı için tam yardımcı olamıyorum ama gün için de tam olarak nasıl yapacağınızı anlatabilirim.
  • kamera ayarlarında yok.ama ayarlar-hafıza ayarları-varsayılan bellek ayarlarına girdiğimde içinde, ses kaydedici.bluetouth.indirilebilir wap öğelri.indirilen mesajlar var bunların hepsi hafıza kartında.başka göremedim.cevap bekliyorum.teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.