Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.649
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde üzülüyorduk neden hiç güncelleme gelmedi 6 da kaldık diye aman gelmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Aynen vallahi iyi ki de gelmemiş

• Samsung J7 [ANA KONU]

J7 prime Android 7 den selamlar

ısınma donma felan hiç yok.

güncelleme yapanlar format atmalarını tavsiye ederim

• Arkadaşlar android 7 güncellemesinden memnunmusunuz. Ise yarar biseyler yapmışlar mı? Yoksa bize gelmedi diye üzülmeyelim.

• bende ne geç şarj olma, ne bulnaık foto ne de 2-3 saat az ekran süresi var, çok memnunum
  • Güncellemeden sonra pil süresinde hafif bir düşüş ben de farkettim gibi ama şarj olma süresinde çok fazla artış olmadı. Ben genel olarak beğendim güncellemeyi tabii ufak tefek şeyler var eskisinde daha iyiydi dediğim ama tasarım olarak çok farklı eskisinden sıkılanlar için iyi olacaktır. Şimdilik memnunum.

• Arkadaşlar bende çoğu uygulama güncellemeden sonra hata vermeye başladı. Güncellemeden önce hiçbir sorunum yoktu fakat şimdi mesaj bile yazamıyorum, sürekli uygulama durduruldu hatası alıyorum, instagramda dm atamıyorum, sizde hiç bu hatalar olmadı mı? Valla telefon çöp oldu tuşlu telefondan farkı kalmadı acaba düzeltme gelir mi 1 haftadır böyle kullanamaz oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: 054samet

Arkadaşlar bende çoğu uygulama güncellemeden sonra hata vermeye başladı. Güncellemeden önce hiçbir sorunum yoktu fakat şimdi mesaj bile yazamıyorum, sürekli uygulama durduruldu hatası alıyorum, instagramda dm atamıyorum, sizde hiç bu hatalar olmadı mı? Valla telefon çöp oldu tuşlu telefondan farkı kalmadı acaba düzeltme gelir mi 1 haftadır böyle kullanamaz oldum

Güncelleme sonrası format atman lazim.

sorunlarin hepsi gidecektir.

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    format derken fabrika ayarlarına geri döndürmek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: noblese.oblige

format derken fabrika ayarlarına geri döndürmek mi?

evet
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• noblese.oblige N kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle format guncellemeden sonra

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    O kadar fark ediyor mu ya? İlk güncelleme oldugunda memnundum tasarım vs hala memnunum ama telefonun performansında düşüş var. Bazen klavyede bile yavaşlık seziyorum şarj süresi de uzadı biraz pek hoşuma gitmemeye başladı aslında eski güncellemeye dönme fikrim var şu an ://

• noblese.oblige N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bana güncelleme gelmedi gelse de yapmam Çünkü şimdiye kadar tecrübe ederim sürüm yükselttigim zaman genelde sorun oluyor telefonlarda şu an çok memnunum böyle de kullanacağım

• Sarjı çabuk bitiyor, geç sarj doluyor güncellemeden sonra. Öneriniz ne?

• 6ya geri dön nasıl yapılıyor bilmiyorum ama 7genelde çok şarz tüketen bir sürüm biraz araştırdım başka cihazlarda da 7 çok şarj yiyor

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Ben de daha önce bu kadar fark olan bi güncelleme yapmamıştım vallahi:D tavsiye için sağol

Bu arada yukarlarda birisi yazmıştı sammobile den 6.0.1i indirip Odin ile kurulabiliyor galiba ben indirdim hatta ama kurulum konusunu pek bilmiyorum daha denemedim video vs varmış ilgilenenlere duyrulur.

• J7 2016 modelinde ses sorunu yaşayan var mı? Yaklaşık 1 hafta önce bir sorun başladı. Telefon aramalarında ses gitmiyor, gelmiyor. 30-35 sn sürüyor bu sorun, sonra düzeliyor.

Bir diğer sorum, şu an 5.1.1 sürümünde. Her güncelleme ufak tefek sorun oluşturduğundan ilk aldığım gibi bıraktım. Güncelleyeyim mi? Avantajı var mı?
  • j7 2016 iki telefonumuz var birine güncelleme yaptık diğerine yapmadık.güncelleme alan telefonun fotograf kalitesi düşük,sanki buğulu gibi çekiyor.güncelleme yapmadığımız telefon daha net çekiyor.
  • GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısın...2 telefonla denedim biri güncelleme alan diğeri güncelleme yapmadığımız telefon,arada çok büyük fark var...
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.