Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.589
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: scoth

Gerçekten şuanki özelliklerine kıyasla fiyatı en iyi olan telefonlardan ve eğer jb update güncellemesi alması kesinleşirse ve şöyle bir haftasonu indirimine de girerse hemen alacağım..

Tabi JB güncellemesi alınca da bu işlemci gücü kaldırırmı herhangi bir sorun yaşanırmı telefonda onuda merak ediyorum??

merhaba kardeş işlemci gücü neden kaldırmasın ki? zaten jellybean sistemi daha az yoracak ve daha az kaynak isteyip daha hızlı olacak,eski android sistemleri ram olarak
    çok yükleniyordu.1 GHZ olduğuna bakma nede olsa çift çekirdek.jellybean çıkınca onuda 1.2GHZ ye çekeceğiz yeni kernel ile al sana galaxy S 2 3 yıl kullan telefonu ;)

valla hocam yazdıkların çok moral verici sağol ama tabi advance e güncellemenin gelip gelmeyeceği tam net değil heralde..

şimdi jb nin söylediğin özelliklerinden sonra şöylede düşünebilirmiyiz ozaman??

uzun zamandır htc one v yide inceliyordum 1ghz ve tek çekirdek işletim sistemi var ve ics yüklü olarak dağıtılıyor şuan (jb alacağıda garanti bu yücden)ve en büyük sıkıntısı telefonun şuan biraz kasıyor olmasıymış..Ama jb gelince hem daha az yorup hem daha az alan kaynak isteyip hızlı olacaksa HTC one v dede bu sorun ortadan kalkarsa düşünülebilir gibi sanki??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Gerçekten şuanki özelliklerine kıyasla fiyatı en iyi olan telefonlardan ve eğer jb update güncellemesi alması kesinleşirse ve şöyle bir haftasonu indirimine de girerse hemen alacağım..

Tabi JB güncellemesi alınca da bu işlemci gücü kaldırırmı herhangi bir sorun yaşanırmı telefonda onuda merak ediyorum??

merhaba kardeş işlemci gücü neden kaldırmasın ki? zaten jellybean sistemi daha az yoracak ve daha az kaynak isteyip daha hızlı olacak,eski android sistemleri ram olarak
    çok yükleniyordu.1 GHZ olduğuna bakma nede olsa çift çekirdek.jellybean çıkınca onuda 1.2GHZ ye çekeceğiz yeni kernel ile al sana galaxy S 2 3 yıl kullan telefonu ;)

valla hocam yazdıkların çok moral verici sağol ama tabi advance e güncellemenin gelip gelmeyeceği tam net değil heralde..

şimdi jb nin söylediğin özelliklerinden sonra şöylede düşünebilirmiyiz ozaman??

uzun zamandır htc one v yide inceliyordum 1ghz ve tek çekirdek işletim sistemi var ve ics yüklü olarak dağıtılıyor şuan (jb alacağıda garanti bu yücden)ve en büyük sıkıntısı telefonun şuan biraz kasıyor olmasıymış..Ama jb gelince hem daha az yorup hem daha az alan kaynak isteyip hızlı olacaksa HTC one v dede bu sorun ortadan kalkarsa düşünülebilir gibi sanki??

htc geçenlerde 512mb üstü telefonlara jb güncellemesi geleceğini söylemişti o yüzden one v desire c gibi modeller güncelleme gelmeyecek büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

bu telefonu almaya karar verdim de çakma imeili 650 liraya buldum pasaport kaydını nerden yaptırabilirim? yaptırmak icin kapanması mı lazım ?

Benim de bu konuda bazı sorularım var.Nasıl yapılacağı,ne kadara mâl olacağı vs.
    Bilgisi olanlar PM'den ulaşırlarsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

quote:

bu telefonu almaya karar verdim de çakma imeili 650 liraya buldum pasaport kaydını nerden yaptırabilirim? yaptırmak icin kapanması mı lazım ?

Benim de bu konuda bazı sorularım var.Nasıl yapılacağı,ne kadara mâl olacağı vs.
    Bilgisi olanlar PM'den ulaşırlarsa sevinirim.

100 TL Gümrük Müdürlüğü ya da Vergi Dairelerine yatırdıktan sonra herhangi bir Avea, Türkcell, Vodafone bayisinden (fiyatı sabit değil, ne kopartırsa) 10, 20 TL'ye kayıt işlemi gerçekleştiriliyor.
  • arkadaşlar yeni bu telden aldım internet bağlantısını operatörden wifiye nasıl geçiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: islex

arkadaşlar yeni bu telden aldım internet bağlantısını operatörden wifiye nasıl geçiririm

ayarlar-kablosuz ve ağ-mobil ağlar-paket veri kullan burdaki tick i kaldırırsan operatör bağlantısını kapatmış olursun
  • benden size oyun tavsiyesi link 2 gündür paso bunu oynuyorum alışırsanız çok sarıyor
  • Arkadaşlar ram kullanımını düşürmek için ne tavsiye edersiniz var mı işe yarar program(telefon rootsuz) ram kullanımı zaman zaman 450/555 falan oluyo sadece iki üç uygulama açık olduğu halde.bide bu görev yöneticsinde belleği sil seçeneği var da hiç kullanmadım onu ne iş görür kalıcı şeyler silmiyo di mi ram kullanımını düşünür mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekanizm

Arkadaşlar ram kullanımını düşürmek için ne tavsiye edersiniz var mı işe yarar program(telefon rootsuz) ram kullanımı zaman zaman 450/555 falan oluyo sadece iki üç uygulama açık olduğu halde.bide bu görev yöneticsinde belleği sil seçeneği var da hiç kullanmadım onu ne iş görür kalıcı şeyler silmiyo di mi ram kullanımını düşünür mü

görev yöneticisinden belleği sil dediğinizde ramde açık olan uygulamaları kapatıyor ve kullanılan bellek miktarını yaklaşık 400mb a indiriyor
  • arkadaskar hani bir tabir vardır ya nerde çokluk orda mokluk. heryerde bu telefondan var kacakları en cok bunun var sebebi ne ?? güvenip alamıyorum hicbiyerden kapanma korkusu yüzünden.
  • quote:

arkadaskar hani bir tabir vardır ya nerde çokluk orda mokluk. heryerde bu telefondan var kacakları en cok bunun var sebebi ne ?? güvenip alamıyorum hicbiyerden kapanma korkusu yüzünden.

sebebi türkiyede 1200-100 tl civarı olup yurtdışından getirenler için 550-600 tl seviyesinde olması bence aradaki fiyat farkı yüzünden alıcısı çok hemde özellikleri s2 ye yakın. kapanma konusuna gelince elinde kullanmadığın bir telefon varsa at imeisini kullan ya da pasaporta kaydettir kapanma sıkıntısı yaşamazsın.
  • bende hem wonder var hemde galaxy s advance,gundelık kullanımda galaxy s advance kullanıyorum.ancak bana ekranı buyuk gelıyor ama wonderın ozellıklerını de sevmıyorum ,detaylarda advance okadar guzel ozellıklere sahıp kı,bırkere ortam ısıgına gore kendı ekran ısıgını ayarlaması çok hosuma gıdıyor boylelıkle telefonun sarj suresı uzuyor,wonder da ekranı aydınlıgını gereklı durumda acıyorum ama farklı bır ortama gırdıgımde tekrar kısmıyorum ,dolayısıyla hep acık kalıyor,

bır de wonderı kulağıma goturup konusmaya basladıgımda ekranı kararıyor tekrar ekranı gormek ıcın bır tusa basmak gerekıyor ama advance telefonu kulagımdan uzaklastırdıgımda ekrar kendı kendıne aydınlanıyor.

şimdi benım derdım advance ozellıklerınde olsun ama ebatı da wonder gıbı olsun?

s3 mını buna yanıtmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

.........................

şimdi benım derdım advance ozellıklerınde olsun ama ebatı da wonder gıbı olsun?

s3 mını buna yanıtmıdır?

Galiba değil, çünkü S3 Mini ekranı 4". Yani S Advaance boyutlarında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

quote:

Arkadaşlar ram kullanımını düşürmek için ne tavsiye edersiniz var mı işe yarar program(telefon rootsuz) ram kullanımı zaman zaman 450/555 falan oluyo sadece iki üç uygulama açık olduğu halde.bide bu görev yöneticsinde belleği sil seçeneği var da hiç kullanmadım onu ne iş görür kalıcı şeyler silmiyo di mi ram kullanımını düşünür mü

görev yöneticisinden belleği sil dediğinizde ramde açık olan uygulamaları kapatıyor ve kullanılan bellek miktarını yaklaşık 400mb a indiriyor

Peki bu işlemi her ram kullanımı arttığında yapmak rama zarar verir mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

quote:

Peki bu işlemi her ram kullanımı arttığında yapmak rama zarar verir mi

Aksine iyidir.

• arkadaşlar şuanda bu telefon telpa garantili 823 tl nasıl fiyatı iyi mi almaya değer mi? 10 güne kadar telefon alacağım bu telefonu gönül rahatlığıyla tavsiye eder misinz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 23 Kasım 2012; 19:58:50 >
  • Garantili olsun istiyorsaniz tabi guzel fiyat. Telefona gelince fiyatina gore cok guzel cihaz amoled ekran 10parmak dokunmatik gorilla glass ekran ve yakinda gelecek olan jb guncellemesi ile gercekten bu fiyat araliginda en iyi cihaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

arkadaşlar şuanda bu telefon telpa garantili 823 tl nasıl fiyatı iyi mi almaya değer mi? 10 güne kadar telefon alacağım bu telefonu gönül rahatlığıyla tavsiye eder misinz?

bu fiyat nerde acaba? Genelde paralel ithalatlar böyle oluyor

• quote:

quote:

arkadaşlar şuanda bu telefon telpa garantili 823 tl nasıl fiyatı iyi mi almaya değer mi? 10 güne kadar telefon alacağım bu telefonu gönül rahatlığıyla tavsiye eder misinz?

websibir.com da telpa başarı garantili 823 tl almaya niyetliyim bende en uygun fiyat bu bence

• quote:

quote:

quote:

websibir.com da telpa başarı garantili 823 tl almaya niyetliyim bende en uygun fiyat bu bence

teşekkürler evet gayet uygun .

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.