Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.473
Cevap
11
Favori
284.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu yeni versiyon kieste yayınlansin artık
  • 2.3.4 xxkpe nasıl root edilir beyler yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt0611

2.3.4 xxkpe nasıl root edilir beyler yardım

önceki sayfalara baksana oralarda root rehberi var hemde birkaç farklı versiyonu... insanlar üşenmemiş yazmış sende üşenme oku bir zahmet...
  • Arkadaşar yeni konu açtım düzenli olarak buradan devam edebiliriz , hem daha düzenli olur

http://forum.donanimhaber.com/m_51536068/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 10 Ağustos 2011; 11:48:29 >
  • Arkadaşlar telefon yeni , gmail hesabımı eklerken picasa web albumdeki albümleri de galeriye eklemiş ama bir türlü kaldıramıyorum.. nasıl kaldırabilrim onları.
  • orta tusa basılı tut gorev yonetıcısıne gır ordan paket segmesını ac ıstedıgın uygulamayı kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

orta tusa basılı tut gorev yonetıcısıne gır ordan paket segmesını ac ıstedıgın uygulamayı kaldır

Bana yazdıysan mesajı dediğini yaptım ama 2 tane uygulama var orda daha..Daha bişey yüklemedim.. Dediğim sorunla ilgili bir uygulama da yok..
    Galerideki normal albümleri seçince altında sil çıkıyor ama bu picasa albümlerini seçince sadece paylaş çıkıyor sil yok. hesabı kaldırayım dedim fabrika ayarlarına dönmelisin diyor..

Bu arada yeni telefona yapılması ve yüklenmesi gerekenler nelerdir?
  • rockplayer advanced task killer gerekli sosyal ağlar vs markette onbinlerce uygulama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Arkadaşar yeni konu açtım düzenli olarak buradan devam edebiliriz , hem daha düzenli olur

Sıfırdan zor zanaat dostum ama güzel olmuş eline sağlık.
  • quote:

Arkadaşar yeni konu açtım düzenli olarak buradan devam edebiliriz , hem daha düzenli olur

Yeni bir konu açarken verdiğiniz yanlış bilgiyi düzelteyim istedim. i9003 te ram 478 değildir 512 mb ram vardır, 478 olan kullanılabilir ram yani temel sistem kaynaklarına ayrılan dışında kalan ram. i9000 de bizde 478 görünen kullanılabilir ram 330 görünür. Ama aslında ikisinde de toplam ram 512 mb. Artık birşeyler paylaşırken iyi araştırın lütfen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cankat38

quote:

Yeni bir konu açarken verdiğiniz yanlış bilgiyi düzelteyim istedim. i9003 te ram 478 değildir 512 mb ram vardır, 478 olan kullanılabilir ram yani temel sistem kaynaklarına ayrılan dışında kalan ram. i9000 de bizde 478 görünen kullanılabilir ram 330 görünür. Ama aslında ikisinde de toplam ram 512 mb. Artık birşeyler paylaşırken iyi araştırın lütfen..

512 yazmıştım ilk aslında ama , arkadaşlar 478 diye itiraz edince düzelttim :D şimdi tekrar düzeltiyorum 512 olarak

• ygt0611 ile thejudge aynı kişi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayısızDr

ygt0611 ile thejudge aynı kişi mi?

hayır neden sordun ?
  • quote:

quote:

hayır neden sordun ?

profilimden cevaplanan mesajlarıma baktığımda en son ygt0611 un mesaj attığı gözüküyordu ona tikliyordum thejudge in mesajı çıkıyordu o yüzden sordum...:)
  • quote:

quote:

quote:

hayır neden sordun ?

profilimden cevaplanan mesajlarıma baktığımda en son ygt0611 un mesaj attığı gözüküyordu ona tikliyordum thejudge in mesajı çıkıyordu o yüzden sordum...:)

sistemde bi hata olmuştur , normalde her iki hesap benim olsa dahi böyle bişey mümkün değil cunki .

Citizen yine çökertti anlaşılan forumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 11 Ağustos 2011; 19:46:48 >

• Android Market ten bişey indirebiliyor musnuz? İndirmeye çalıştığımda kapanmaya zorla diye hata veriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Android Market ten bişey indirebiliyor musnuz? İndirmeye çalıştığımda kapanmaya zorla diye hata veriyor..

Bana yüzde bir o hatayı veriyor... Sonra tekrar açıp işime devam ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

quote:

Android Market ten bişey indirebiliyor musnuz? İndirmeye çalıştığımda kapanmaya zorla diye hata veriyor..

bende öle sorun yok marketı guncelle ben guncel kullanıyorum gayet guzel yapmıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

quote:

bende öle sorun yok marketı guncelle ben guncel kullanıyorum gayet guzel yapmıslar

Android Market mi?
    Market in apk sini nerden indirdiniz? Sizin kullandığınızı deniyeyim bende

• google hesabını kayıt yaptıktan sonra kendisi güncelledi sanki benimkini
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.