Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam o linkini attığım lollipopu deneyeceğim şimdi, durumdan haberdar ederim sizleri de.

hocam yalanmış o lollipop romu, şimdi 2.3.6'lı güzel bi roma geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeritte -- 19 Mart 2015; 11:34:59 >
  • zeritte kullanıcısına yanıt
    İngilizce probleminiz yoksa buradan güzel bir rom beğenip kurun hocam. Ben FlyOnGB romu kurmuştum, siz farklı bir rom kurup deneyimlerinizi paylaşırsınız. Kolay gelsin...

http://forum.xda-developers.com/galaxy-sl/development
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    problemimiz yok hocam allaha şükür, şu romda karar kıldım:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2370017
  • zeritte kullanıcısına yanıt
    Yine 4.x beğenmişsiniz hocam. Kurunca izlenimlerinizi paylaşın lütfen
  • 2.3.6 romları sarmıyor beni pek. bu rom baya iyi yani aradığımız her şey ayrıntısıyla var ama aşırı yüklenince çöküyor ve bazen ekran açılmıyor kendi kendine onun dışında çok iyi bir rom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bana samsung i9003 telefonumla ilgili yardımcı olursanız sevinirim telefonu açtığımda samsung yazısı geliyor sonra tekrardan yeniden başlıyor bu döngü sürekli oluyor. Recovery menüsünden format attım ama yine aynı sonra formu okudum birçok romu indirip kurudum fakat değişen bir şey olmadı sıkıntı nedir acaba yoksa çok farklı bir rom atmam mı gerekiyor cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • daimler1905 kullanıcısına yanıt
    Bu problem öncesinde hangi romu kullanıyordunuz? Herhangi bir başarısız rom/kernel atma durumundan sonra bu bahsettiğiniz problem yaşanıyor genelde, arızadan önce en son ne yaptığınızı paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Bu problem öncesinde hangi romu kullanıyordunuz? Herhangi bir başarısız rom/kernel atma durumundan sonra bu bahsettiğiniz problem yaşanıyor genelde, arızadan önce en son ne yaptığınızı paylaşır mısınız?

Merhaba cihaz yiğenimin olduğundan sürümünü bilmiyorum muhtemelen oda bilmiyordur dediğine göre cihaz birden bire sürekli yeniden başlamaya başlamış bana verdi bende internetten indirdiğim romları 2.2.1, 2.3.4 ve 2.3.6 sürümlerinin değişik versiyonlarını attım ama olmadı malesef 2.2.1 versiyonunu atınça sadece samsun logosunda kalıyor açılırkende sesli müzikli açılıyor ama logoda kalıyor. Diğer sürümlerde ise sürekli sessiz bir şekilde yeniden başlıyor.

Biraz önce yabancı bir sitede bu telefon hakkında bu tür problemin yani sürekli yeniden başlama arızası için hafıza ana karttan sökülerek yapılabileceğini anlatmış. işte buda linki :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1651619

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimler1905 -- 6 Mayıs 2015; 9:54:13 >

• 4dosyali orj ddlf romu yukleyip denediniz mi? Birkac defa paylasmistim linkini daha once. Mobildeyim su an bakamiyorum detayli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

4dosyali orj ddlf romu yukleyip denediniz mi? Birkac defa paylasmistim linkini daha once. Mobildeyim su an bakamiyorum detayli

evet hemde defalarca
  • daimler1905 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse sorun anakart kaybnaklı olabilir.
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşlar sıkıntıyı yabancı sitelerden çözdüm bilginize ana kart üzerinde hafıza bölümü var orasına normalde format atılması gerek ama format atılamadıgından o kısmı deliyolar ve iyice bozuyorlar tornavida yardımıyla ve bir adet 8 gb lık sd kart takıyosun ve normal bir şekilde rom atıyosun problemin çözülmüş oluyor ... daha detaylı yabancı sitelerden bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daimler1905

evet arkadaşlar sıkıntıyı yabancı sitelerden çözdüm bilginize ana kart üzerinde hafıza bölümü var orasına normalde format atılması gerek ama format atılamadıgından o kısmı deliyolar ve iyice bozuyorlar tornavida yardımıyla ve bir adet 8 gb lık sd kart takıyosun ve normal bir şekilde rom atıyosun problemin çözülmüş oluyor ... daha detaylı yabancı sitelerden bulabilirsiniz.

Hocam aynı sorun bendede var ve ROM atma işlemlerinden de anlamıyorum mecburen telefoncuya vericm telefoncularda yaoabilickmi şüpheli o yüzden nasıl bi yol izlemesi onerirsin ? Yardımın için teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.