Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kamera ile çektiğim videoları oynatırken (orjinal video oynatıcısı ile) 3-5 saniye sonra görüntü donuyor ve kapanıyor.

neden olabilir acaba bilen var mı, ne yapmak gerekir.

teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: burmob

kamera ile çektiğim videoları oynatırken (orjinal video oynatıcısı ile) 3-5 saniye sonra görüntü donuyor ve kapanıyor.

neden olabilir acaba bilen var mı, ne yapmak gerekir.

teşekkürler,

makinede virüs olabilir bi factory format at istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

Odin ile guncellersek garanti dışı mı kalıyor cihaz.ne tür yararı ve zararı var?

odinle güncelleyince başka ülkenin fw si ile güncellenmiş oluyor kieste bunu tanımıyor. bu nedenle official güncelleme yapamaz oluyorsun. ayrıca garanti dışı kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayısızDr

quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

Odin ile guncellersek garanti dışı mı kalıyor cihaz.ne tür yararı ve zararı var?

odinle güncelleyince başka ülkenin fw si ile güncellenmiş oluyor kieste bunu tanımıyor. bu nedenle official güncelleme yapamaz oluyorsun. ayrıca garanti dışı kalıyor

i9003 için başka ülkede güncelleme çıkmışsa kesin gelir bize zaten .. kies beklicem ben en geç 1 ay içinde gelir

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

cızırtı olayını çözdünmü yoksa devammı ediyor. peki çokmu sorun şu cızırtı olayı. benim tek derdim konuşma sırasında çıkması yoksa dert etmem okadar. herzmanmı çıkıyor yoksa son sesi verincemi. birde teli ilk aldığında parmak izi olayını anlamadım. o telin ekranındamı sorun vardı. yoksa başka nedendenmi değiştirdin. bende netten sipariş verebilirim sonra gelde uğraş

mesajını görmemişim yeni farkettim ,

telefonun ahizesinde cızırtı sorunu yokmuş ben yanlış farketmişim , sesler gayet iyi geliyor telefonu ilk aldığım gün çekmeyen bi yerde görüşme yapmıştım avea nın ses kalitesi berbat olduğundan bana öyle gelmiş , sonradan denedim bi problem yokmuş

Şansa bak telefonu alalı 1 hafta olmadı 1040 tl ye aldım bugün vatanda 900 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 7 Ağustos 2011; 9:33:02 >

• bende almayı düşünüyorum ama 2.3 gelecek mi kesin olarak offical?

birde vodafone da avize kulaklık ses kalitesi nasıl bu telefonun?

Turkcell dışında ses kalitesi çok iyi değil operatorlerimizin....

Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim en son Vibrantımı pert etmiştimde rom yuklerken =)
  • Vodefone da nasıl bilemiyorum ama Turkcell kullanıcısıyım kesinlikle eski Nokia 6500'ma göra vasat ses kalitesi var . Tek memnun olmadığım nokta bu zaten telefonda
  • 2.02 güncellemesiymiş ben bize ulaşından soru yolladım
  • ''çoğu telefonda 2.3 gingerbread güncellemesi geldi ama hala galayx sl (I9003) güncellemesi yapılmadı ne zaman yapılacak''
  • Vatan da 899 Tl. ye ayırrttım telefonu.. Araştırma yapmak için henüz almadım..
    Önerir misiniz telefonu?
  • samsung i9003 hızlı bir telefon özellikle yeni rom 2.3.4 ile
    süper clear lcd çok iyi bir ekran
    cpu 1ghz hızlı menülerde takılma yok
  • Artık kies'e gelse şu güncelleme arkadaş. Bunaldım bişey yüklemiyorum telefona nasılsa güncelleme çıkınca silincek diye.
  • 2. el oldukca iyi ( bu fiyattan başka satan olmaz sanırım ) fiyata aldım bi tane bakalım artık bizi ne bekliyor

fiyatı: 550 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mckhan -- 7 Ağustos 2011; 19:09:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Vatan da 899 Tl. ye ayırrttım telefonu.. Araştırma yapmak için henüz almadım..
    Önerir misiniz telefonu?

1000 tl ye kadar bundan daha iyi bi telefon yokki zaten..

899 a bu telefon kesinlikle kaçmaz , bahsettiğiniz telefon iphone 4 ile kafa kafaya hızları aynı olan bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 7 Ağustos 2011; 19:04:17 >
  • 899'a aldım telefonu yanında 8 gb hafıza kartı ve bluetooth kulaklıkla..
    Umarım hayrını görürüm
  • Yedek batarya almak istiyorum bulabileceğim bi yer biliyor musunuz orjinal olması tercihimdir
  • Navigasyondan bir yer arıyorum" hedefiniz için navigasyon özelliği mevcut değil" diyor.Ayrıca Navigasyona girdiğimde Google haritalar bu konumda henüz kullanılamıyor diyor.Ne yapmam gerek?
  • Android markette Flash 10.3 güncellemesi var kesin yükleyin ,flash sitelerde gözle görülür performans artısı yasadım

birde unutmadan yükledikten sonra flash videolarınız eğer gözükmezse internet ayarlarından Eklentileri Etkinleştiri seçip Herzaman Açık ı işateyleyin tüm flash icerik açılır ,güncelleme yapınca bu seçeneği kapattı bende ondan flash videoları flan göremiyordum ugrasıp buldum meger bu ayarı kapatmıs ...

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

899'a aldım telefonu yanında 8 gb hafıza kartı ve bluetooth kulaklıkla..
    Umarım hayrını görürüm

nasıl ya içindenmi çıktı bluetooth kulaklık O.o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 7 Ağustos 2011; 22:06:02 >

• Arkadaşlar telefonu %100 doluyken *#0228# yaparak batarya voltajını soylebilir misiniz acaba kaç v çıkıyor
  • Arkadaşlar telefon hd videoları açamıyor alternatif oynatıcılardada yavaşlıyor hd videoları sorunsuz açma yöntemi yada programı var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayaslan58

Navigasyondan bir yer arıyorum" hedefiniz için navigasyon özelliği mevcut değil" diyor.Ayrıca Navigasyona girdiğimde Google haritalar bu konumda henüz kullanılamıyor diyor.Ne yapmam gerek?

igo yüklemen lazım... benim telefonda da o navigasyon denen menüyu hiç kullanamadım. galiba o direkt google haritalara bağlı. google haritalarda ülkemiz için navigasyon hizmeti vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.