Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben android yüklü gm dst l1 kullanıyorum.vodafone h1 i tesadüfen gittigidiyor da gördüm.sonra forumda konusu denk geldi ve telefon kafama yatmaya başladı.donanım olarak süper cihaz ama gördüğüm kadarıyla pek yazılım desteği yok.o yüzden biraz tereddütte kaldım.dst l1 android yüklü.ben marketli sürümü yükledim dolayısıyla uygulama problemi yoktu.ama telefon şebeke ile ilgili sorunlar çıkarmaya başladı.sizce uygulama eksiğine rağmen bu telefon alınırmı.bir de bu telefonun siyahı pek bulunmuyor galiba .halbuki siyah olanı dehşet.
  • walla siyahı vardı ben yinede gri olanı aldım.siyah olanı çabuk deforme oluyomuş satıcının dediğine göre.griler daha uzun dayanıyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

walla siyahı vardı ben yinede gri olanı aldım.siyah olanı çabuk deforme oluyomuş satıcının dediğine göre.griler daha uzun dayanıyomuş.

bende siyah var 2 aydır kullanıyorum.deforme olacak gibi görünmüyor olsada siyahın karizması var.fakat ekran koruyucu zorunlu bence ekran çizilmesin de kasa o kadar önemli değil.ekran koruyucu türkiyede yok.ebay den aldım 1 hafta-10 gün gibi geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

arkadaşlar ben android yüklü gm dst l1 kullanıyorum.vodafone h1 i tesadüfen gittigidiyor da gördüm.sonra forumda konusu denk geldi ve telefon kafama yatmaya başladı.donanım olarak süper cihaz ama gördüğüm kadarıyla pek yazılım desteği yok.o yüzden biraz tereddütte kaldım.dst l1 android yüklü.ben marketli sürümü yükledim dolayısıyla uygulama problemi yoktu.ama telefon şebeke ile ilgili sorunlar çıkarmaya başladı.sizce uygulama eksiğine rağmen bu telefon alınırmı.bir de bu telefonun siyahı pek bulunmuyor galiba .halbuki siyah olanı dehşet.

hocam androidli telefondan sonra bu telefon size pekde iyi gelmeyebilir işletim sistemi açısından. Henüz gps programı bile bulabilmiş değilim

Bence androidli bir telefon alın siz yine, yakında bende değiştireceğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaacan -- 17 Ağustos 2010; 16:33:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ankaacan
    quote:

arkadaşlar ben android yüklü gm dst l1 kullanıyorum.vodafone h1 i tesadüfen gittigidiyor da gördüm.sonra forumda konusu denk geldi ve telefon kafama yatmaya başladı.donanım olarak süper cihaz ama gördüğüm kadarıyla pek yazılım desteği yok.o yüzden biraz tereddütte kaldım.dst l1 android yüklü.ben marketli sürümü yükledim dolayısıyla uygulama problemi yoktu.ama telefon şebeke ile ilgili sorunlar çıkarmaya başladı.sizce uygulama eksiğine rağmen bu telefon alınırmı.bir de bu telefonun siyahı pek bulunmuyor galiba .halbuki siyah olanı dehşet.

hocam androidli telefondan sonra bu telefon size pekde iyi gelmeyebilir işletim sistemi açısından. Henüz gps programı bile bulabilmiş değilim

Bence androidli bir telefon alın siz yine, yakında bende değiştireceğim gibi.

Anladim arkadasim.ben diger alternatiflere bakayim.halbuki cok kafama yatmisti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

garmin malesef çalışmıyor.yada en azından ben beceremedim.bi klasör oluşturup içine dosyaları atın pc telefona yükleyin diyor.dosyalar 1 jar 1 jad ve birsürü klasörden oluşuyo.telefonun other files klasöründe başka bi klasör açıp onun içine kopyaladım dosyaları fakat yükleme olmadı.sanırsam konunun başlığında yazdığı gibi sadece java tabanlı telefonlarda işe yarıyo bu

cihaz java destekli ve diğer tüm java uygulamalarda sorunsuz çalışıyor muhtemelen senin atladığın bişeyler var ya hafıza kartına kurmadın direk telefon hafızasına atıp kurmayı denedin yada harita ile ilgili adımlarda bir hata yaptın tekrar denemeni tavsiye ederim

evet direk telefon hafızasına atıp denedim fakat hafıza kartına atıp atmamak o kadar fark edermi acaba? hafıza kartım yok çünkü :) 16gb hafızası olunca tel in ayretten bi hafıza kartı almaya ihtiyaç duymadım :)

evet hemde çok fark eder

• cihazda hd video-divx oynatma var
    java garmin gps yazılımı var
    hava durumu,facebook ve youtube uygulamaları var
    google maps var
    messenger var
    e daha ne olsun şimdilik bunlar yeterli ilerde uygulamalarda artacaktır cihazdan son derece memnunum
  • quote:

cihazda hd video-divx oynatma var
    google maps var
    messenger var
    e daha ne olsun şimdilik bunlar yeterli ilerde uygulamalarda artacaktır cihazdan son derece memnunum

Kardes kafam cok karisik cihazi cok begendim goruntu olsun donanim olsun.nerdeyse kusursuz.ama uygulama destegi de onemli.inan hergun youtube da bu telle ilgili videolari izliyorum.bu cihaza android yuklenebildigi dogrumu.eger ileride android destegi gelecegini bilsem kesin alirim.dedim ya kafam karisik.arkadaslarim da almamami, alirsam son sahibi olacagimi,bozulursa yedek parcasini bulamayacagimi soyluyorlar.arada kaldim.

• quote:

cihazda hd video-divx oynatma var
    google maps var
    messenger var

Kardes kafam cok karisik cihazi cok begendim goruntu olsun donanim olsun.nerdeyse kusursuz.ama uygulama destegi de onemli.inan hergun youtube da bu telle ilgili videolari izliyorum.bu cihaza android yuklenebildigi dogrumu.eger ileride android destegi gelecegini bilsem kesin alirim.dedim ya kafam karisik.arkadaslarim da almamami, alirsam son sahibi olacagimi,bozulursa yedek parcasini bulamayacagimi soyluyorlar.arada kaldim.

• bada veya limo bunlar hep yeni işletim sistemleri yazılım desteği mutlaka gelecektir.android yüklendiği doğru yalnız şuan cihaz üzerindeki android 2.2 froyo demo sürüm işletim sisteminin sadece kendisi çalışıyor kamera gps veya telefon özelliği çalışır vaziyette değil.sen değil belki ama spotçular ve onların iş yaptıkları servisleri hertürlü yedek parçayı temin ederler yinede sen bilirsin illede android olsun diyorsan nexus one-i7500-i5700 gibi cihazlara yönel derim.
  • benımki 14 gb hafıza 16 değil :S
  • android nasıl kurulur hangi özellikleri çalışır linkte mevcut

http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=2&t=15
  • benimkinin batarya 1.5gün gidiyor çin malı bataryalarına benziyor.Orjinal bataryası nerde satılır.Android 2.2 full ne zaman çıkacak ki?
  • Haftaya doğubanka uğrayıp bulabilirsem 2tane almak istiyorum bu cihazdan.Ancak daha önce hiçbir spot telefon almadım artık bu döngüyü kırayım diyorum Bu konuda dikkat etmem gerek önemli şeyler varmıdır.Direk bir orj şarj aleti temin etmek gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverD@Se -- 18 Ağustos 2010; 16:54:07 >
  • cihazı spot olarak alacak arkadaşlar orjinal şarj cihazı ve data kablosunu mutlaka isteyin bunun yanında cihazı iyice kontrol edin vidalarda aşınma varmı ekranda çizik varmı bunlarada dikkat edin!
  • Bugün sirkeci altın handan orijinal kabloyu aldım ve artık bende pc ye bağlanabiliyorum.
  • tel dizayn ve kasa larak gerçekten çok güzel gözüküyor özellikleride iyiymiş...
  • svıdeoz su csc lınkını vermen mumkunmu baglantı ısı tamam sorun kablodanmıs
    su mail ve msn olayını cozen csc lazım yardımcı olursan sevınırım.
    BU CSC ILE TURKCE DIL DESTEGI VARMI ACABA
    TESEKKURLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hguler27 -- 19 Ağustos 2010; 0:13:37 >
  • quote:

cihazı spot olarak alacak arkadaşlar orjinal şarj cihazı ve data kablosunu mutlaka isteyin bunun yanında cihazı iyice kontrol edin vidalarda aşınma varmı ekranda çizik varmı bunlarada dikkat edin!

Benim tereddut etme sebeplerimden biri de bu.ben bursa da oturuyorum.bu teli alirsam sahibinden.com dan alicam.ama nasil bir cihaz gelecek .ilan da sifir diyor ama saticinin insafina kalmis.alinca geri iadesi de yok.gittigidiyor guvenilir ama orda da fiyatlar yuksek.sahibinden.com da istanbul fatih ten bir arkadas 450 ye satiyor.en uygunu bu.gg da 600 civari.arada cok fark var.
  • quote:

quote:

cihazı spot olarak alacak arkadaşlar orjinal şarj cihazı ve data kablosunu mutlaka isteyin bunun yanında cihazı iyice kontrol edin vidalarda aşınma varmı ekranda çizik varmı bunlarada dikkat edin!

Benim tereddut etme sebeplerimden biri de bu.ben bursa da oturuyorum.bu teli alirsam sahibinden.com dan alicam.ama nasil bir cihaz gelecek .ilan da sifir diyor ama saticinin insafina kalmis.alinca geri iadesi de yok.gittigidiyor guvenilir ama orda da fiyatlar yuksek.sahibinden.com da istanbul fatih ten bir arkadas 450 ye satiyor.en uygunu bu.gg da 600 civari.arada cok fark var.

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-I8320-CEP-TELEFONU-5-mp-wifi-16GB_W0QQidZZ29637134
    bu linkte 449 tl ye satıyor biri.
    ayretten ceptelefonlari nickli biriside 450 ye satıyordu.bende o kişiden aldım yanında tüm aksesuarları orjinal geldi herhangi bir sorun olmadı.onada mesaj atarak sorabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.