Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendede aynı şekilde..telefon ayarlarında usb ayarı "bağlanırken sor" da pc studio yüklü pc de ve açık.usb kabloyu telefona bağlıyorum.telefonun ekranında herhangi bişey gelmiyo.ama şarj oluyo telefon pc den?
  • arkadaşlar muhtemelen kablo doğru değil orjinal kablo aldığınıza emin olun birde alırken mutlaka denettirin
  • peki bu android 2.2 nasıl yükleniyo ?
  • istanbuldaysanız sirkeci olgun gsm e bakmanızı tavsiye ederim.almanız gereken kablo APCBU10BBE dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 15 Ağustos 2010; 15:43:11 >
  • yok istanbullu deilim esk deyimde öyle telefoncularda falanmı yapılıyo sadece? evden kendim yükleyemezmiyim?
  • kabloyu denettirmen açısından dedim eğer sadece şarj modunda kalıyorsa doğru kablo değildir o bakımdan
  • galiba kamera tusuna basarsam netlemede yapmiyor, arkadasin galaxysi yesil cercive gösteriyor benimki beyaz kaliyor, deli gibi basdim tusa cekmiyor, anlamadigim video cekimini cok güzel yapiyor
  •  SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

usb ile telefonu bağladığımda sırasıyla bunlar oluyo. sonunda mod değiştirelemedi diye kalıyo

• svideoz arkadaşım cihazı pc ye bağladığımda bilinmeyen aygıt diye mesaj çıkıyor ama başka bir şey yok.Bu ya win7 de çalışmıyor ya usb sürücüleri eksik anlamadım bir türlü.
  • valla ilginç çünkü bende win7 kullanıyorum en ufak sıkıntı olmadı birde download modunda açıp firmware yükleyin derim
  • firmware yüklü zaten.
    PHONE: i8320BUJA2
    PDA: i8320BUJC1
    CSC: i8320ATLIK5
    seninkiyle aynı..
    resimlerde olanlarda bi anormallik varmı peki ? mod değiştirelemedi dışında
  • hayır hiçbir anormallik yok
  • neyse o bi şekilde çözülür ama ben kafayı işletim sistemine taktım.gerçekten çok dandik bence. android yüklemek istiyorum fakat nasıl yapılırki :S
    o odaklama olayına kelince uygulamalarda kart taramasımı ne öyle bişey var onunla çekince acayip güzel çekiyo ama kaydetmiyo çekilen fotoyu, anlamadım bitürlü.
    normal kamerayı açıp makro mod a getiriyorum berbat oluyo.onuda çözmeye çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatkara

Turkistan hocam New_PC_Studio_1.5.1.10064_2 de kurdum ama hala usb de tanımlanamayan aygıt olarak gözüküyor.

*#7284# bunu arama ekranına yaz USB Configuration var onu sec ordanda USB-PDA chip var onu sec
  • divx desteği var mı hangi tür videoları oynatabiliyor ?
  • evet divx desteği var
  • Ne yaparsan yap pc bu telefonu tanımlanamayan aygıt olarak görüyor.
  • @suatkara hocam sen başka bir usb kablo ile mutlaka dene
  • arkaşlar bu cihaz için igo gibi gps programı nerden bulacağız? google maps çok basit. İşletim sistemi içi doğru düzgün uygulama yok.
    Birde android nasıl yüklenir varmı bilgisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.