Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bana acil i8320 usb şarj soketi lazım. Elinde olan yada satılan yeri bilen bana yardımcı olsun. Diğer samsung modellerinden farklı bu telefonun board a geçişi. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • son gelişme nedir beyler çalışıyor mu android ??
  • Ben internetten video izleyemiyorum ( yutubeden, facebook ) dan ( Baglantı Başarısız) diyor... Telefon güncel

*#1234# yapıyorum phone :i8320BUJA2
    PDA :İ8320BUJB2
    CSC :İ8320VD2IJ6

YENİ GÜNCELLEDİM İZLEYEMİYORUM VİDEO

Bide telefonun ön kamerasını açamıyorum :S (yardım edin lütfen )
  • ELİMDE SÖZ KONUSU OLAN TELEFON VAR, FAKAT PASAPORTA KAYDI GERÇEKLEŞTİRİLMEDİĞİ İÇİN SİM KARTIMI KABUL ETMİYOR. BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN UZMAN BİR ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN ? ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecofield

ELİMDE SÖZ KONUSU OLAN TELEFON VAR, FAKAT PASAPORTA KAYDI GERÇEKLEŞTİRİLMEDİĞİ İÇİN SİM KARTIMI KABUL ETMİYOR. BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN UZMAN BİR ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN ? ? ?

Telefonculara git eski bir telefonun imeisini çaksınlar....
  • Telefoncuya gittim, Vodafone'un bu telefona yüklediği bi yazılımdan ötürü yapamamışlar. Sadece bi pasaporta cihazı yazdırarak açılırmış telefon. Bunu bana sağlayabilecek biri, ya da bu konuda bana yardımcı olabilecek birini tanıyan varsa yardımcı olsun lütfen . . .
  • ÜCRETİ NEYSE ÖDEMEYE HAZIRIM ! ! !
  • ikinci el bölümünde diğer ilanlr kısmında bol referanslı bir arkadaş yapıyor pasaport kayıt işini bir incele istersen gerekli bilgiyi ondan alırsın.
  • Çok teşekkür ederim...
  • Yalnız, kastettiğiniz yeri bulamadım. Linkini yazar mısınız, ya da beni doğrudan dediğiniz kişiye yönlendirirseniz çok memnun olurum...
  • TAMAM BULDUM ŞİMDİ, GEREK KALMADI, SAĞOLUN ...
  • 330 tl ye buldum ürün sıfır orjinal aksesuar ilk 20gün birebir değişim garantisi ve 1 yıl ücretsiz teknik servis garantisi
  • Android nerdeyse tamamen bitti. Artık tek onemli sorun stabilite gibi görünüyor. 2 gün önce yayınlanan romda GPS VE 3G'nin de çalıştığı söyleniyor. Benim imei'den sorunum oldugu için deneyemedim ama isteyenler deneyebilir.http://www.limofans.com/forum.php?mod=viewthread&tid=653465&extra=page%3D1
  • acaba ne zaman cözerler bu stabiliteyi tamda ufaktan satmaya niyetleniyordum aleti biraz daha bekleyelim bari :D
  • İyi haber çabuk geldi.

H1droid completo!

http://samsungi8320.freeforums.org/post3737.html#p3737
  • stabilite sorunu da çözülmüş mü yani ? peki bu devamlı gelen mesaj olayı vs.. ? birde anlayan birileri tam bir anlatım yapsa kursak hepimiz :))
  • Deneyip sonucu birkaç güne yazarım.

What is working

hardware keys
    LCD
    touchscreen
    sound
    battery driver
    3D opengl acceleration
    2D acceleration, video overlay
    MMC
    dpram & multipdp
    vibrator
    accelerometer
    LED
    eMMC
    wifi
    bluetooth
    DSP
    RTC
    proximity
    FM radio
    Camera capture still picture (front&back)
    Camera video preview and capture
    Torch
    Phone
    GPS
    3G/Gprs/Edge
    SMS

What is not working

automatic backlight (light sensor)
    FM radio volume change
    voice call volume change (voice gets silent on volume change)
    Power and restart are switched so if you want to restart press shutdown (will be fixed)
    Temporary fix if your phone restarts after second call you get, turn on vibration only (no sound).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 13 Aralık 2011; 22:17:33 >
  • gözlerime inanamadım sabırsızlıkla bekliyorum.
  • bu telefonda duvar kağıdı yapılmıyomu
  • duvar kağıdı değilde tama yükleniyor
    http://samsungi8320.wordpress.com/2010/10/25/10-temas-limo/
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.