Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefonda jelatini çıkarınca ekranın üstünde bi jelatin daha var ama hiç belli olmuyo ekranın üst tabakası gibi duruyo emin olmak için kenarından kaldırıp baktım :D sizdede var mı bu?çıkarttınızmı o jelatini?dikkatli bakın kolay belli olmuyo???
  • arkadaşlar yeni buldum lemofans da ekran hakkında tartışma var 3 pinli şarz olmazsa ekran hassasiyetini yitiriyormuş pinlerden biristatik elektriği alıyomuş o özellik yoksa statik ekranı bozuyomuş ve çok hızlı etki ediyo benim tel ilk günden kafayı yedi...orj diye binbir çeşit açıyolar adamın önüne..nasıl anlıcaz orj. olduğunu lütfen tecrübeli biri yardım etsin , aydınlatsın bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: womreal

arkadaşlar yeni buldum lemofans da ekran hakkında tartışma var 3 pinli şarz olmazsa ekran hassasiyetini yitiriyormuş pinlerden biristatik elektriği alıyomuş o özellik yoksa statik ekranı bozuyomuş ve çok hızlı etki ediyo benim tel ilk günden kafayı yedi...orj diye binbir çeşit açıyolar adamın önüne..nasıl anlıcaz orj. olduğunu lütfen tecrübeli biri yardım etsin , aydınlatsın bizi

benim şarj aleti orjinal model no:ATADU10EBE bide şöyle bi numara var etiketin alt kısımlarında S/N:DK5S915QS/7-B birde şarj aletinin üztünde içe göçük şekilde samsung yazıyo.
    birde şu ekrandaki ikinci jelatin demişsin teli sen sıfırmı aldın sıfır telefonda dek katlı baya iyi yapışmış ince yumuşak bir jelatin oluyo o jelatini çizilmemesi için başkası yapıştırmıştır o jelatinlerde iki katmanlı oluyo ikinci katmanı çıkartmamış demekki kullanan kişi

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

quote:

arkadaşlar yeni buldum lemofans da ekran hakkında tartışma var 3 pinli şarz olmazsa ekran hassasiyetini yitiriyormuş pinlerden biristatik elektriği alıyomuş o özellik yoksa statik ekranı bozuyomuş ve çok hızlı etki ediyo benim tel ilk günden kafayı yedi...orj diye binbir çeşit açıyolar adamın önüne..nasıl anlıcaz orj. olduğunu lütfen tecrübeli biri yardım etsin , aydınlatsın bizi

benim şarj aleti orjinal model no:ATADU10EBE bide şöyle bi numara var etiketin alt kısımlarında S/N:DK5S915QS/7-B birde şarj aletinin üztünde içe göçük şekilde samsung yazıyo.
    birde şu ekrandaki ikinci jelatin demişsin teli sen sıfırmı aldın sıfır telefonda dek katlı baya iyi yapışmış ince yumuşak bir jelatin oluyo o jelatini çizilmemesi için başkası yapıştırmıştır o jelatinlerde iki katmanlı oluyo ikinci katmanı çıkartmamış demekki kullanan kişi

Çok saol dostum...şimdi çıkıyorum aramaya..telefonu daha dün aldum..0 2. jelatini kaldırmama gerek yok sanırım...dokunmatik hassaslığı statik elektrikten berbat oldu bi işliyo bi işlrmiyo..şarz aletini değiştirecem inşallah ekrana kalıcı hasar vermemiştir..

• şarz aleti sorununu çözdüm fakat dokunmatik takılıyor arada beni çileden çıkartıyor bu sorunu bi ben mi yaşıyorum..?
  • telefonumu usbden pcye bağlayınca şarz oluyomuş gibi görünüyo fakat etmiyo çok yetersiz yani.bunun telefona zararı olmazmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

telefonumu usbden pcye bağlayınca şarz oluyomuş gibi görünüyo fakat etmiyo çok yetersiz yani.bunun telefona zararı olmazmı?

gayet norml... çünkü bilgisayardan alınan akım ile pirizden alınan akım arasında çok fark var... Prizden 1 saate şarj olurken bilgisayardan 2-3 saat içinde ancak şarj edebilirsiniz. bu bir hata değil tamamen usb yuvalarının taşıyabildiği akımla ilgili... Mesela Mac'ler 10mw güç verirken normal pc usb yuvarı 0,2-0,5 arasında güç verebiliyor.

öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.ekran sorunum bazen çok duyarlı bazet takıntılı çalışıyor yani jelatinden olsa her zaman çok basmak gerekir ekrana.sadece ekrana ofacık bi temas yetiyo
    diğer bir merakım, usb takınca hiç şarz olmuyor hatta takılıyken pil boş diyor takılı işlem yaparken pil azalıyor bile..kablom yan sanayi..ama her türlü iş görüyü..bunun bi farkı olurmu teli görmesine rağmen?
    orjinal şarj aletini yarın alacam kargodan.yani şimdilik etaou10ebe kullanıyorum...yarın gelecek olan orjinal ise ATADU10EBE....şarza takınca daha çok donuyo...
    tel donmaması için çeşitli romlar denedim format attım biçimlendirdim kestim biçtim vurdum kırdım düzelmedi...
    en son orj şarzla denicem bide usb kablosu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

• benim telefon hafızasını 18,9GB gösteriyo daha önce 14.küsürdü anlamadım gitti neden acaba???
  • arkadaşlar telefonu download moda da pc ye bağlamıştım fakat sonra bağlantı anında bataryasını çıkardım. şimdi ekranda telefon resmi ve pc resmi arada bi çarpı işareti var. ne yaptıysam açılmıyo telefon. bataryayı çıkardım bekledim. normal açmayı denedm. download mode da açmayı denedim. sürekli o işaret. telefonu pc ye bağlasam bile bağlantı yok der gibi o işaret var sürekli ekranda gitmiyo. iphone ların kilitlenip kalması gibi bişey oldu. nasıl açıcam bunu ?
  • öyle yapınca düzeldi evet ben çok beklemiyodum.

bişey daha sorucam ben bu android olayını yapıyorum
    şimdi adım adım 8gb microsd yi laptopa taktım, bi tane programla böldüm 6-7gb ını fat32 yaptım adını sdcard yaptım.
    kalanının adını "and" yaptım ext3 olarak
    daha sonra sd kart laptoptayken telefonu usb kablo ile bağladım. download mode açıp odini çalıştırdım
    tar dosyasını seçtim başlattım
    telefonda samsung logosu sürekli gelip gelip gidiyo. samsung logosu geliyo ardından açık mavi birsürü yazılar geliyo. tel kapanıyo tekrar açılıyo tekrar logo ve yazılar . öyle sürüp gidiyo.

neyi yanlış yapıyo olabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

öyle yapınca düzeldi evet ben çok beklemiyodum.

bişey daha sorucam ben bu android olayını yapıyorum
    şimdi adım adım 8gb microsd yi laptopa taktım, bi tane programla böldüm 6-7gb ını fat32 yaptım adını sdcard yaptım.
    kalanının adını "and" yaptım ext3 olarak
    daha sonra sd kart laptoptayken telefonu usb kablo ile bağladım. download mode açıp odini çalıştırdım
    tar dosyasını seçtim başlattım
    telefonda samsung logosu sürekli gelip gelip gidiyo. samsung logosu geliyo ardından açık mavi birsürü yazılar geliyo. tel kapanıyo tekrar açılıyo tekrar logo ve yazılar . öyle sürüp gidiyo.

neyi yanlış yapıyo olabilirim ?

sorunu çözdüm. sd kartı laptopta bırakmamak gerekiyomuş :D kafam nerdeyse artık.. telefona takınca çözüldü. süper yapmışlar walla herşey çalışıyo overclock falanda yaptım coştu telefon

• Arkadaşlar bende geçen gün aldım bu telefonu ama bir sıkıntım var !!

arama ekranına telefonun modelini ogrenmek için *#1234# yaptığımda aşağıdaki bilgiler çıktı

Phone: i6410BUJA2
    PDA: i6410BUJC1
    CSC: i6410VD2JC1
    Memory: 1G

Yani benim telefon vodafona 360 görünümlü ama 8320 yerine 6410 işlemcisine sahip bir tel mi ? ama menuler vs hep aynı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

Orijinalden alıntı: coelecanth

Arkadaşlar bende geçen gün aldım bu telefonu ama bir sıkıntım var !!

arama ekranına telefonun modelini ogrenmek için *#1234# yaptığımda aşağıdaki bilgiler çıktı

Phone: i6410BUJA2
    PDA: i6410BUJC1
    CSC: i6410VD2JC1
    Memory: 1G

Yani benim telefon vodafona 360 görünümlü ama 8320 yerine 6410 işlemcisine sahip bir tel mi ? ama menuler vs hep aynı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-i6410-sifir-orjinal-69026521/detay

cihazınız yukarıdakidir. V360 ile birbirine çok benzer ancak dahili hafıza 1Gb....

O halde bu forumda yazılanları yapmasam daha iyi mi diyorsunuz ? bende 3G yok mu, mağaza,gps uygulamalar gibi özellikleri açamaz mıyım ?

• konu öldümü beyler...hadi hareket biraz
  • arkadaşlar haftaya bu telefonu almayı düşünüyorum da anroid sorunu var filan diyorlardı gps cart curt çalışmıyor diyorlardı o sorular giderildi mi ? Yani aldım android yükledim hangi özelliklerini kullanabilecem hangi özelliklerini kullanamayacağım <?
    Bu telefonu aldım diyelim herşeyinin orjinal oldugunu nereden anlayacağım?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • =======================
    Orjinal Batarya Kodu EB504465VU
    Ojinal Usb Data Kablosu APCBU10BBE
    Orjinal Şarj Makinesi Kodu ATADU10EBE
    =======================
    androidi boşver şimdilik.telefonu alaccaksan , parlak geniş amoled ekranı , 5mp hd video çekebilen kamerası , 16 gb hafızası ve hassas dokunmatiği için al..bende ufak tefek dokunmatik takılma sorunu var fakat bu çok nadir görünüyomuş limo da pek fena değil..androit henüz tam hazır değil..ve mutlaka kulandığın şarz orjinal olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx_sanane_xxx

arkadaşlar haftaya bu telefonu almayı düşünüyorum da anroid sorunu var filan diyorlardı gps cart curt çalışmıyor diyorlardı o sorular giderildi mi ? Yani aldım android yükledim hangi özelliklerini kullanabilecem hangi özelliklerini kullanamayacağım <?
    Bu telefonu aldım diyelim herşeyinin orjinal oldugunu nereden anlayacağım?
    Şimdiden teşekkür ederim.

ben bir aydır android kullanyorum tüm özellikleri kullanlıyor nerdeyse sen limoda gps kullanabiliormusun hayır ben androidde igo8 gps yükledim ve kullanıyorum. mail alabiliyormusun hayır neden vodafone 360 kapandı ama androitte her mailimi alabiliyorum görsellik her şey güzel sadece calışmayan tek şey görüntülü görüşme
  • iyi günler
    ben bu telefondan aldım. android yüklemek istiyorum. yardımcı olacak arkadas var mı acaba
  • arkadaşlar ben android yükledim ingilizce olduğu için tekrar limo ya döndüm fakat simkartı görmüyor neden olabilir acaba bilgisi olan varmı başka simkart denedim olmuyor ekranda sim kart resmi kalıyor açılmıyor telefon
  • kardeş uğraşma ben denedim şuan telefon sim kartı görmüyor
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.