Şimdi Ara

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
3
Favori
47.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sariyeron

İlk mesaja yeni program ve oyunlar eklenmiştir

kanka eline sağlık 100 oyun süper indiriyorum şimdi süper oldu bu takım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanisler

Arkadaşlar bende daha i550 yok ama size bir proğram göndermek isitoyrum. Şuan 6600da kullanıyorum ama en çok merak ettiğim 3.2 Mp ile bu proğramın nasıl bir foto çekeceği. Her fotoğrafa tarih ve bulunduğun yerin hücre bilgisini fotoğrafa eklemesi beni hasta eden bir özellik. Sırf bu nedenle fotoğraf makinalarının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Tabi birde menüsünde GPS var. acaba birisi bunu yükleyipte bir deneyebilir mi o GPS ne şekilde çalışıyor. Ama inşallah Nokia6600 da çalışan bu proğram i550 de çalışır.Linki aşağıda veriyorum

GeoCam Tarihli Fotoğraf Proğramı

cok teşekkurler ama en kısa zamanda uygunsan i550w al derim. bide 6600 symbian v1 olması lazım calısmayablr ama denemekte yarr var eline saglık i550w aldım haberini bekliyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: desx

quote:

Arkadaşlar bende daha i550 yok ama size bir proğram göndermek isitoyrum. Şuan 6600da kullanıyorum ama en çok merak ettiğim 3.2 Mp ile bu proğramın nasıl bir foto çekeceği. Her fotoğrafa tarih ve bulunduğun yerin hücre bilgisini fotoğrafa eklemesi beni hasta eden bir özellik. Sırf bu nedenle fotoğraf makinalarının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Tabi birde menüsünde GPS var. acaba birisi bunu yükleyipte bir deneyebilir mi o GPS ne şekilde çalışıyor. Ama inşallah Nokia6600 da çalışan bu proğram i550 de çalışır.Linki aşağıda veriyorum

cok teşekkurler ama en kısa zamanda uygunsan i550w al derim. bide 6600 symbian v1 olması lazım calısmayablr ama denemekte yarr var eline saglık i550w aldım haberini bekliyoruz

Denedim geocam bizim tel ile uyumlu değil, ama uyumlu bir versiyonunu bulabiliriz belki?

• quote:

Orjinalden alıntı: karasimsek06

sariyeron resimler güzelmiş ve ankara batıkenten çekilmiş fotolar belli hatta granit sitesinden mavi belediye otobüslerinin son durağından

Evet granit sitesinden
  • quote:

quote:

quote:

Denedim geocam bizim tel ile uyumlu değil, ama uyumlu bir versiyonunu bulabiliriz belki?

bende denedim olmadı belkı buluruz.

• arkadaslar ben telefonumu yani (i550) mi satıyorum bilginiz olsun temiz cihazdır gözum gıbı baktıgım.
    yanında hedıyelerde vardır bılgınıze pm den ulasabılırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: arti6630

arkadaslar ben telefonumu yani (i550) mi satıyorum bilginiz olsun temiz cihazdır gözum gıbı baktıgım.

Bu habere üzüldüm

Hayırlısı olsun çabucak satarsın umarım hatta almamış olsaydım ben alırdım
  • Arkadaşlar video kalitesini merak edenler için:

http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e.com/files/153089466/10102008_001.mp4.html
  • quote:

quote:

arkadaslar ben telefonumu yani (i550) mi satıyorum bilginiz olsun temiz cihazdır gözum gıbı baktıgım.

Bu habere üzüldüm

eyvallah sagol kardesım i900 dusunuyorum o yuzden yoksa on numara cıhaz kullanıyoruz zaten bundan sonra da anca o kullanılır

• quote:

quote:

quote:

Bu habere üzüldüm

eyvallah sagol kardesım i900 dusunuyorum o yuzden yoksa on numara cıhaz kullanıyoruz zaten bundan sonra da anca o kullanılır

yapma be kanka gidip i900 cülerin kardeşimi olcaksın ama yine de bekliyoruz seni buraya olurmu. bende i900 duşunmustum ama mesj sorunlu olur 5000 tane atm-yrm ayda zor yanı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu habere üzüldüm

yapma be kanka gidip i900 cülerin kardeşimi olcaksın ama yine de bekliyoruz seni buraya olurmu. bende i900 duşunmustum ama mesj sorunlu olur 5000 tane atm-yrm ayda zor yanı.

hatta arkadaşlar kampanya düzenliyorum. arti6630 i550w telefonunu satsın mı satmasın mı. evet ya da hayır yazın. kanka zaten 0'ı 450 oldu ucuza gider dursun kenarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 12 Ekim 2008; 11:46:55 >

• @arti6630
    win-mobile dokunmatik ekranlı telefon kullanıyordum şimdiye kadar. Multitouch olmadıkça kesinlikle dokunmatik ekran tavsiye etmem. Ayrıca WinMobile ne kadar gelişmiş bir işletim sistemi olsa da şebeke sorunları yaşanıyor. Benim tel wm06 idi ve i550'nin full çektiği yerde ancak 2 kademe çekiyordu.

Samsung innov8'i tavsiye ederim ya da LG'nin yeni 8MP telefonlarına bir bakın
  • merhaba arkadşlar bende sonunda yorumları okuyup samsung i550 aldım vatan bilgisayardan açıkçası çok memnun kaldım.Gps ve wireless oldukça iyi.İlk defa symbian tel kullanıorum,bilgisayarda indirdiim programları telefona nasıl yukleyebilirim,hafıza kartına atıorum dosyaları direk ama dosyanın içi boş görünüyor telefonda açınca,yardımcı olursanız sevinirim,herkese iyi forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkancinoglu

merhaba arkadşlar bende sonunda yorumları okuyup samsung i550 aldım vatan bilgisayardan açıkçası çok memnun kaldım.Gps ve wireless oldukça iyi.İlk defa symbian tel kullanıorum,bilgisayarda indirdiim programları telefona nasıl yukleyebilirim,hafıza kartına atıorum dosyaları direk ama dosyanın içi boş görünüyor telefonda açınca,yardımcı olursanız sevinirim,herkese iyi forumlar

öncelikle güle güle kullan hayırlı uğurlu olsun. indirdiğin program zip li dosyada ise zip i aç. telefonu samsung pc studio modunda bilgisayara bağla. ardından zip in içindeki .sis uzantılı dosyaya cift tıkla evet de yükleme başlayacaktır. bir diğer yöntem ise dediğin gibi .sis dosyasını telefona atmaktır. ben telefonuma setup klasörü açtım bazen samsung pc studio yükleme yapmaz hata verirse .sis dosyasını oraya atıp oradan çalıştırıyorum. bir de kurmak istediğin programların symbian s60 v3 (ya da 3rd) olmasına dikkat et. birde belki süresi eçmiş sertifika hatası alabilrisin. bunun çözümü yüklemeden önce telefonun tarihini 1 yıl geri al. ancak zip li dosyalarda işin daha kolay. zip ile açtğın dosyanın .sis olanın yanıda tarih yazar. telefonun tarihini (saat açısından garanti olsun diye) .sis dosyasının yanıdaki tarihten 1 gün sonrasına ayarla. işlem bitince tarihi normale döndürebilirsin. tekrar güle güle kullan. eğer bunlar işe yaramzsa ki yarar sorunu tekrar iletirsin.

Sansung i550w kardeşliğine hoşgeldin...

• Hazır kardeşlik kurulmuşken bende katkıda bulunayım:

Oyunlar 240x320(79 Adet)(Java)

Oyun Listesi

http://r apidshare.com/files/143555704/oyun_listesi.txt

Oyunlar

http://r apidshare.com/files/143558124/Nokia_N95_240x320_Oyunlar__dellopos.rar

Not:Cepforum'dan @downtc nickli arkadaştan alıntıdır.Kendisine teşekkürler.
  • teşekkür ederim bende senin gibi bi setuo dosyası oluştrdm daha düzenli böle:)fakat önerebilceiniz bi virüs prog varmı?F-secure ü denedim model desteklemio hatası verdi mutlaka bi virüs prog yuklemem gerekioo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

Hazır kardeşlik kurulmuşken bende katkıda bulunayım:

Oyunlar 240x320(79 Adet)(Java)

Oyun Listesi

http://r apidshare.com/files/143555704/oyun_listesi.txt

Oyunlar

http://r apidshare.com/files/143558124/Nokia_N95_240x320_Oyunlar__dellopos.rar

Not:Cepforum'dan @downtc nickli arkadaştan alıntıdır.Kendisine teşekkürler.

İlk Mesaja taşıdım

• Arkadaşlar İşte yeni fotoğraflar

Sıfır Işık Flaş etki mesafesi
     __SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__

Sıfır Işık Makro

Güneşli dış mekan

• Arkadaşlar ilk mesaja worldmate ve office suit programları eklenmiştir
    Güle güle kullanın
  • quote:

@arti6630
    win-mobile dokunmatik ekranlı telefon kullanıyordum şimdiye kadar. Multitouch olmadıkça kesinlikle dokunmatik ekran tavsiye etmem. Ayrıca WinMobile ne kadar gelişmiş bir işletim sistemi olsa da şebeke sorunları yaşanıyor. Benim tel wm06 idi ve i550'nin full çektiği yerde ancak 2 kademe çekiyordu.

Samsung innov8'i tavsiye ederim ya da LG'nin yeni 8MP telefonlarına bir bakın

daha once 3 tane wm lı cıhaz kullanmıstım hatta en son HTC touch kullanıstım ondan memnundum aslında innov 8 de nedense hosuma gıtmedı acıkcası i550 den de zaten ya G810 için yada İ900 için vazgecerım N96 lı bıle kullanmam acıkcası

desx i900 kullansamda gene burdayım ihanet olmaz :) kardeşliğimiz devam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.