Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
11
Favori
35.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karacaardıç

AliExpress den sipariş verdim bakalım gelince denicez

Hangi ürünü aldınız , linkini paylaşabilir misiniz ?
  • barmer B kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/NNZFvuU7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Soundbarlar hakkindaki konuda yazmistim ancak burada konu gecmis ilave edeyim. Ms751 kullanicisiyim 2 aydir. Ayni zamanda 7501'i 10 aydir kullaniyorum. 8.1 versiyonu ve arkada wam 1500 yani r1 hoparlorler var.

Oncelikle soyleyeyim ms751 r1 hoparlorle uyumlu calisiyor. Yani aksesuar olarak belirtilen hoparlorleri almaya gerek yok ama su anda r1 piyasada yok r3 var onlarin da en ucuzu tanesi 500tl.

7501 ozellikle slim ve punch tarzi sub'i ile diger soundbarlardan ayriliyor. Zaten bu cihazdaki ses iyilestirmeleri klasik bir koreli cihazi olmadigini gosteriyor. Ayni zamanda lg las950 kullanicisi da oldugum icin lg'nin 7 kanalli ve cok daha buyuk suruculu modelinde sadece sinema modunda centee hoparlorleri kullanmasi, detayli bir eq ayarina izin vermemesi nedeni ile tek moda mahkum kaliniyor. Sinema modunu seviyorum las950'nin ve 700w cikis gucunde en ufak ses bozulmasi olmamasi guzel ama surround baglanan h3 hoparlorlerle stabil baglanti kuramamasi cevresel efekti yarim birakiyot, belli bir sure sonra kulak acaba arkadan ses geliyormuya odaklanarak film atmosferinden cikiliyor. 7501 ise surroundda cok basarili. Zaten 360 derece ses verebilen r1 hoparlorlerin stereo kullanimdaki basarisi da surrounda neler yaoabileceginin gostergesi. Acikcasi ben lg de surekli bir ayar yapma istegi duyarken 7501'de hic ayar ihtiyaci duymuyorum. Bazen eq ayari flate geciyor kendiliginden duzeltmesem bile basi tizi gayet yerinde.

Gelelim ms751'e. Yani 650'nin 5 kanal cikisli olani ve gri renklisi. Suruculeri 650'ye gore daha buyukmus. Ben bu soundbari sub kullanamayacagim oda icin bilerek aldim ve tek kelime ile harika bir model. Smart yani akilli ses modundan ekstra bir ayar yapmaya bile gerek duymuyorum. Bas tiz equalizer ayari hicbirseye dokunmuyorum. Hersey cok yerli yerinde. Sinema muzik modlari tam olmasi gerektigi gibi. Bas siddeti 7501de sub 2 ayarli gibi. Bu ayar -20den +6'ya kadar cikar subwooferli 7501 modelinde. Bu acidan dusununce 2. Kademenin ne kadar yeterli bir bas verdigi az cok anlasilacaktir. Sesi 15in ustune cikarmadim bile ancak cihazin vaadettigi gibi en ufak bir bozulma olmuyor. Ayrica 7501'dek 24 bit dacin yerine kullanilan 32bit dac gercekten sesi cok daha berreklastiriyor ki ben dacin bubderece fark yaratacagini dusunmemistim.

751 alacaklar son derece kompak bir cihazla tanisacaklar ve midi, tizi, basi gayet guzel ayarlanmi ve belki de turunun ilk orneklerinden olmasi nedeni ile comert davranilmis bu modele 2000 tl alti fiyatla ulasabilecekler. Samsungun ses konusunda harman kardon satin almasindan sonra klasik bir koreli olmadigini hatirlatmak isterim.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu ürünlerin kablosuz arka setini türkiyede bulamıyoruz. Acaba swa-5000 modeli aktarıcıyı alsak cihaz tanır mı?
  • sansar61 S kullanıcısına yanıt
    751 modeli wam serisi hoparlorlere baglaniyor. Tanesi 500tl den r3 hoparlorler alinabilir.

Saygilarimla.

• Cihazın arkasındaki wireless girişi nedir acaba bilen var mı?
  • sansar61 S kullanıcısına yanıt
    galiba denemekten başka çözüm yok.Kimse bilmiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

galiba denemekten başka çözüm yok.Kimse bilmiyor sanırım.

http://downloadcenter.samsung.com/content/EM/201709/20170912112951944/HW-MS650_651_TK_AH68-02994D-04-170904.pdf

Azıcık araştırma.

• Hepsiburadadan sipariş verdim bakalım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 18 Şubat 2018; 17:14:55 >
    Hocam bu ses sistemi işinden zerre kadar anlamam. Büyük bir tv aldım. Ev için sinema hissiyatı uyandıracak kaliteli bir ses sistemi atıyorum. Malum apartman dairesindeyiz, abartı bişeye gerek yok.

Konuda bahsettiğiniz ms751 model işimi görür mü? Bunun üzerine ekstra bişey almama gerek var mı?

• yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    Beklentiniz cok yuksek olmadigi icin 751 beklediginizin cok ustunde ses verecektir. Turkiye'ye gelir mi bilmem ancak sonradan subwoofer ilave edilebilmesi avantaj sagliyor. Eger yeterli butce varsa 751, yoksa ms650 veya 651'de sizi mutlu eder.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

böyle şeyleri alıp korsan filim izleyenlerde var aramızda

Böyle şeyler satılsın diye korsan izleyebiliyoruz zaten.

Ayrıca konudaki karnaval havasına da dikkatinizi çekerim.
  • Güç tüketimi beklemede 4w, kullanımda 450 watt diyor. M550 beklemede 0.9 watt, kullanımda 63 watt harcıyor. Aralarındaki tüketim farklı çılgınca değil mi? Faturayı da 5+1'e çevirmesin bu? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Hocam bu ses sistemi işinden zerre kadar anlamam. Büyük bir tv aldım. Ev için sinema hissiyatı uyandıracak kaliteli bir ses sistemi atıyorum. Malum apartman dairesindeyiz, abartı bişeye gerek yok.

Konuda bahsettiğiniz ms751 model işimi görür mü? Bunun üzerine ekstra bişey almama gerek var mı?

hocam yer kaplamasın kablo ile uğraşmayayım ama iyi sesi olsun diyorsan MS751 de olur Ms650 de olur. bütçene göre sen seç

MS650 şuan kampanyada 999 TL fiyatı çok iyi seviyede
    https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-ms650-tk-wi-fi-soundbar-ses-sistemi-p-HBV000005K0FJ

MS751 anlatmaya gerek yok görüyorsunuz xD

https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-ms751-soundbar-ses-sistemi-p-HBV000005K0FN

bloodrap kullanıcısına yanıt
    Hoparlörleri arkaya, öne vs. koyup sinema gibi arkadan önden yandan vs. Ses Alabiliyoruz dimi bunlarla?

Ses yüksekliğinden ziyade bu benim için önemli.@bloodrap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 24 Mart 2018; 12:15:56 >
  • quote:

Hoparlörleri arkaya, öne vs. koyup sinema gibi arkadan önden yandan vs. Ses Alabiliyoruz dimi bunlarla?

Ses yüksekliğinden ziyade bu benim için önemli.@bloodrap

hayır hocam bunlar sadece soundbar ek hoparlör yok satın alman gerek
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Cahillik kötü bişey .

Peki bu işi yapabilecek hazır bir sistem yok mu direk alsam taksam. Hoparlör vs ile uğraşmasam. Bu işlerden hiç anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 24 Mart 2018; 14:23:3 >
  • quote:

Cahillik kötü bişey .

Peki bu işi yapabilecek hazır bir sistem yok mu direk alsam taksam. Hoparlör vs ile uğraşmasam. Bu işlerden hiç anlamıyorum.

hazır birşey istiyorsan bunu öneririm f/p ürünüdür.

https://www.hepsiburada.com/samsung-ht-j4550-500-watt-3d-blu-ray-bluetooth-5-1-ev-sinema-sistemi-p-EVSAMHTJ4550TK

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.