Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Benim tv duvara monteli, 650 yi tvinin alt çerçevesine birleştirsem manasında söyledim.

Altina veya ustune koyabilirsiniz ben tv nin ustune monte ettirdim mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şeyden anlamayan samsung elemanları tvye zarar verır dıyerekden 15 cm altına monte etmişler, mıknatıs ekrana zarar verır diyemi düşündüler ne yaptılar anlayamadım, bu arada tv ile cihazdan aynı anda ses alınabiliyormu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hiç bir şeyden anlamayan samsung elemanları tvye zarar verır dıyerekden 15 cm altına monte etmişler, mıknatıs ekrana zarar verır diyemi düşündüler ne yaptılar anlayamadım, bu arada tv ile cihazdan aynı anda ses alınabiliyormu?

Bende alinmiyor

Wifi ile bağlantı kurdunuzmu? Samsung tv var bende ku serisi bağlantı bazen kopuyor nedense ama cihazın performansı gerçekten güzel iyiki bu konuya denk gelmişim.

• quote:

Wifi ile bağlantı kurdunuzmu? Samsung tv var bende ku serisi bağlantı bazen kopuyor nedense ama cihazın performansı gerçekten güzel iyiki bu konuya denk gelmişim.

Bende optik kabloyla bagli malesef wifi ile baglamadim hic.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Kurulum şekli ve tv özelliklerinize göre hem soundbar ve hem de tv den ses alabilirsiniz ama tv sesi soundbar yanında çok berbat ve tiz bir yankı gibi oluyor. Ki hesapta benim tv hoparlörleri kaliteli filan.

Bu arada ben soundbar dan memnunum. Sub olmadan işe yaramaz diyenler olmuş ama bu alet için durum biraz farklı. Önce denemelerini öneririm.

• ray2 R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, bu arada wifi ile bağlantı kurdunuzmu ? Arada kopmalar var düzeltemedim gitti.

• selam bu soundbardan aldım ilk sorum lg televizyon bunu bluetoothdan görmedi tvnin de samsung mu olması lazım

ikinci sorum da tv soundbara optik bağlı, konsollarda pcm dts.ve dolby var hangisinş seçmeliyim? teşekkürler

Hayır ben wifi ile kurulumu hiç denemedim. Duvara monte durumda TV, oradan bir kanal çektim ve herşeyi doğrudan kablo ile bağlıyorum. Hatta o kadar ki, mi box'ı samsung bar'a bağladım, onu da tek kablo ile TV'ye. Tek kumanda ile herşeyi kumanda ediyorum, bu çok iyi oldu. Nadiren özel durumlar için gerekiyor diğer kumandalar. ARC özelliği çok işime yaradı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

selam bu soundbardan aldım ilk sorum lg televizyon bunu bluetoothdan görmedi tvnin de samsung mu olması lazım

ikinci sorum da tv soundbara optik bağlı, konsollarda pcm dts.ve dolby var hangisinş seçmeliyim? teşekkürler

Bende wii ,xbox360 ve bluray player var,

Baglanti su sekilde, bar ile tv optikten bagli,bluray direkt bara hdmi ile bagli, konsollar tv ye bagli.

Bu sekilde hepsinden ses alabiliyorum.

• ben 3 modda da ses alıyorum ama hangisi daha iyidir bilemedim konsol ses menüsüne girince geliyor seçenekler

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

selam bu soundbardan aldım ilk sorum lg televizyon bunu bluetoothdan görmedi tvnin de samsung mu olması lazım

Baglanti su sekilde, bar ile tv optikten bagli,bluray direkt bara hdmi ile bagli, konsollar tv ye bagli.

Siz bluray player'ı soundbar'a bağlayıp bluray menüsünü nasıl görüntülüyorsunuz?

Örneğin bende media player veya tv box var diyelim. Normalde bunları direkt TV'ye bağlayıp TV'deki sesi soundbar'a aktarırım. Bu cihazların görüntüsü TV'de olduğu için de kontrolünü TV üzerinden yaparım.

Fakat soundbar'a bağlarsam cihazın menüsünü nasıl kontrol edebilirimki ve neden böyle bir bağlantı yapma ihtiyacı olurki? Hakikaten bilmiyorum. Yani kullanmadığım bir özelliği varsa bilmek isterim. Bende TV ile soundbar hdmi ile bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenShoot

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Siz bluray player'ı soundbar'a bağlayıp bluray menüsünü nasıl görüntülüyorsunuz?

Örneğin bende media player veya tv box var diyelim. Normalde bunları direkt TV'ye bağlayıp TV'deki sesi soundbar'a aktarırım. Bu cihazların görüntüsü TV'de olduğu için de kontrolünü TV üzerinden yaparım.

Fakat soundbar'a bağlarsam cihazın menüsünü nasıl kontrol edebilirimki ve neden böyle bir bağlantı yapma ihtiyacı olurki? Hakikaten bilmiyorum. Yani kullanmadığım bir özelliği varsa bilmek isterim. Bende TV ile soundbar hdmi ile bağlı.

Soundbarin hdmi outu da tv ye bagli o sekilde gorebiliyorum.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    HDMI Arc desteği ile ses ve görüntü aktarımı yapılabiliyor sanırım

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

karacaardıç kullanıcısına yanıt
    O halde soundbar'ın hdmi in girişine bluray takılacak, hdmi arc çıkışından tv'ye aktarılacak anladım.

Teşekkür ederim deneyeyim bu şekilde
  • Merhaba,

Bu ürün hakkında ki tüm yorumları okudum. Ürün şu anda gitti gidiyorda 1159 tl. +100 wp avantajı var. Bu fiyata alınır mı, yoksa biraz daha beklemeli miyim? Ayrıca cihazı spotify 'dan müzik dinlemek ve digitürkten film izlemek için almak istiyorum. Doğru bir tercih midir sizce? Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. İyi akşamlar..

• carino C kullanıcısına yanıt
    ürün daha elime ulaşmadı. ama genel olarak zaten ürünün müzik performansı çok övülmüş. sesler çok doğal deniyor pek çok incelemede. fiyat 1060 liraya sanki biraz pahalı gibi. hepsiburada cuma indiriminde 950den sattı. ben de o indirimde almıştım gerçi daha ortada ne kargo var ne de bir umut yılbaşında indirimler mutlaka gelecektir eğer çok ail değilse 1 2 hafta bekleyeblirsiniz bence.

bu arada hepsiburada indiriminden bu soundbarı alıp da eline ulaşan oldu mu acaba? bende 12 aralık gözüküyor sevk tarihi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuruno99 -- 7 Aralık 2017; 15:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

ürün daha elime ulaşmadı. ama genel olarak zaten ürünün müzik performansı çok övülmüş. sesler çok doğal deniyor pek çok incelemede. fiyat 1060 liraya sanki biraz pahalı gibi. hepsiburada cuma indiriminde 950den sattı. ben de o indirimde almıştım gerçi daha ortada ne kargo var ne de bir umut yılbaşında indirimler mutlaka gelecektir eğer çok ail değilse 1 2 hafta bekleyeblirsiniz bence.

bu arada hepsiburada indiriminden bu soundbarı alıp da eline ulaşan oldu mu acaba? bende 12 aralık gözüküyor sevk tarihi.

Çok teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

selam hocam benim salı akşamüstü geldi Normalde 12 aralık yazıyordu pazar günü kargolanmış

Selam tekrar bana da dün almak nasip oldu.Teknosa'da %12 Tv indirimi vardı birde hediye çeki veriyorlar 500 Tl'lik bende bu üründe kullandım.Paçalda 700 Tl'ye geldi diyebiliriz ürün.Bakalım çok geç kalmaz inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.