Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
11
Favori
35.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu tekrar acan yonetici arkadasa tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat devam ediyor
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da kart kampanyası yok hocam olsa yapıştıracaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: Byrmdrsn

Hepsiburada da kart kampanyası yok hocam olsa yapıştıracaktım

aynen çok enteresan kart kampanyası yapmıyorlar 1 kere denk geldim maximum karta yapmışlardı
  • Almayın ben 3 aydır servis ile uğraşıyorum kanal değişikliklerinde ses kaybından dolayı perişan oldum.

https://youtu.be/e2Ft_Incob4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Sen tek değilsin merak etme 10 gün kadar önce Samsung QE55Q7F televizyon ile kullanan bir yakınımda tecrübe ettim hızlı kanal geçişlerinde 3 5 kanalda bir ses 5 10 saniye arası gidiyor geliyor, servis çağırmış cihaz sesi çözümlüyor bu durum normal gibi zırvalıklar söyleyip gitmişler o şekilde kullanıyor.

o da duvara monte ettirmiş bass hissi iyice kaybolmuş bendekinden sonra basslar o kadar yavan geldi ki bass hissetmeye alışmışım bass duymak böyle bir kullanıcıyı kesmiyor. benim için bass yerden ayaklarında hissettiğin titreşim olmasına alıştığım için, birde bu problemi bire bir tecrübe ettikten sonra bana sistem soran kimseye önermiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Güç tüketimi beklemede 4w, kullanımda 450 watt diyor. M550 beklemede 0.9 watt, kullanımda 63 watt harcıyor. Aralarındaki tüketim farklı çılgınca değil mi? Faturayı da 5+1'e çevirmesin bu? :)

Hocam o tüketimler tv + soundbar tüketim senaryosu değerleri 450w enerji tüketen ses sistemiyle düğün salonu işletilir
    Çalışma Gücü Tüketimi (Sadece Soundbar) 50 W
    Beklemede Güç Tüketimi 4 W
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    5-10 sanıyeye razıyım hocam ben 20-30 sanıye gelmiyor ses.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    tv modeliyle bu sürede değişiklik gösterebilir belki bilemiyorum dsmart cam modül ile durum bu şekildeydi film kanalları 10 saniyeye daha yakın sürede geliyordu ama 30 saniye değildi kesinlikle
  • Bende optik kabloyla bagli, en ufak bir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    mevzu bağlantı değil ki bluetooth, optik, hdmi fark etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

mevzu bağlantı değil ki bluetooth, optik, hdmi fark etmiyor

Valla bendekinde sorun yok, umarim sizinkilerde duzelir

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    2 adet optik kablo aldım sorun düzelmedi

• cihaz tv ye mi bağlı yoksa uydu alıcısına mı? hangisine bağlı ise diğer işlemi deneyin bahsettiğiniz problemi bir ses sisteminin yaşatması için ya arızalı olması lazım yada sesi aldığı kaynağın performansının yetersiz olması lazım. soundbarın çalışma şekli öyle olmaz olamaz :) samsung için demiyorum tüm ses sistemleri için geçerli
    Ku7000 kendi alıcısı mevcut içinde, uydu alıcısına bağlasak fark edermi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Ku7000 kendi alıcısı mevcut içinde, uydu alıcısına bağlasak fark edermi acaba?

bence dene hocam soundbar TV yada uydu alıcısından geç cevap aldığı için ses kesiyor. Cihazda sorun olduğunu düşünmüyorum.
    Samsung QE55Q7F televizyon da mı sorunlu?
  • dts 5.1 desteği geldi mi

• Baglanti hdmi arc ile yapildiktan sonra, tvnizin aslinda acik olmasi gereken anynet ayarlarini menuden tekrar kontrol edin. Bazen soundbarin resetlenmesi gerekebilir. Dts neo 2:5 ayarinda bazen kamal gecisleri problem yaratabiliyor. Veri akis ayarlarinda sorun olmamasi lazim. Ben ms751'i sizin televizyonun bir onceki modeli ks8000 ile kullaniyorum. Dts neo 2:5'te 2 kere yasadim bu sorunu ama menuden tekrar cihazi bulunca tv kapanana kadar problemsiz calisti. Hw 7501 ise mu9000'e bagli. Onda daha cok baglanti problemi yasamisimdir ki modem tv'nin altinda. Bazen surround moda gecemiyor. Tabi tv ve cihazlar fiaten cekilinxe duzelen problemler bunlar. Bir tek bt baglantisinda sorun yasatmisti hw 7501 o da cihazi bt uzerinde resetleyince duzeldi.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    merhabalar ms751 e ıstenildiginde harcı bır sub takılabılırmı? onerınız ne olur. ben sony bd9200 kaldırıp salonda boyle bır cıhaza yer vermeyı dusunuyorum tavsıye edermısınız.yada 7501 daha ıyı bır secenek olurmu?

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibocan1978 -- 28 Mart 2018; 12:59:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.