Şimdi Ara

SAMSUNG HTTP 75 ALICAM,YORUM VE ÖNERİLERİNİZE İHTİYAÇ VAR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ses sistemlerınden fazla anlamam.daha önce gene sızın tavsıyelerınız dogrultusunda x540 almıştım,çok memnunum..http 75 i bi kac kez dinleme sansım oldu..çok şık bir cihaz..normalde piyasada ortalama 1250 civarı olan bu ciahazı teknosada 899 - 12 taksıte buldum ,yarın almayı düşünüyorum ve yorum-önerilerinize ihtiyacım var.samsung genel anlamda ses sistemlerinde basarılımıdır,özellikle bu modeli bilen-dinleyen varmı..bir sony lcd ile uyum sorunu olurmu.ebayden hd dvd alsak falan dvd player ı ile hd ses ve görüntü alabilirmiyiz( hdmi var ) .. yorum ve önerilerinize ihtiyacım var..şimdiden teşekkürler

SAMSUNG HTTP 75 ALICAM,YORUM VE ÖNERİLERİNİZE İHTİYAÇ VAR !

• arkadaslar bileniniz varsa su benım mevzuya bi el atın yahu :( yokmu bir fikri önerisi olan ?
  • arkadaşım teknosanın sitesinde ürünü göremedimde o fiyata çok uygun geldi özel bi kampanya filanmı var bu ürün için
    ?
  • sevgili team_mclaren .. ben bu cihazı bayadır takip ettigim için gördugum her yerde fiyat alıyordum..1399 dan asagıda fiyat almamıştım..hatta suan tepede 1549 ytl..ankaradakıler bilir , ankamall da en alt katta ep center yada ona benzer isme sahip bir magaza vardı ( bimeksin caprazı )..ancak yakın zamanda teknosa orayı aldı..ordaki yeni teknosada belirttigim üzere ürün 899 ytl - 12 taksit..bende fiyata şaşırdm.anormal bir indirim çünkü..magaza yetkılısınden ögrendigimie göre ; ep center kar edemedıgı için magazasını kapama zorunda kalmış , teknosada onun yerını alınca ep ye ait olan bazı ürünleride satın almış..satın aldıgı ürünlerden biride HTTP 75..bu ürün normalde toknosa magazalarınada satılan bir ürün degil..bu sebepten dolayı sitesinde yok ve fiyatında da yaklaşık %40 lık bir indirim yapmış durumdalar..stokları eritiyorlar anlayacagın..toplamda 5 yada altı ürün almışlar..biri teşhir durumda..birinide ben aldım :) olayın özü bu..ilgilenenlere duyurulur..bunun dısında 2 hafta içinde alacagım bir lcd ıle sistemin özellikleri,artıları-eksileri yönünde bir yorumda bulunucagım bu topicte..HTTP 75 in alt modellerınden biri olan Samsung HT-P1200 2005-2006 , Samsung HT-XQ100 2006-2007 avruapnın en prestijli ödüllerinden biri sayılan EİSA EUROPEAN HomeTheater SYSTEM ödülüne sahipti..gene bu senede (2007-2008) Samsung HT-TXQ120 modeli EUROPEAN HOME THEATER SYSTEM ödülünü aldı..ard arda gelen bu üç ödül samsung un ses işleme olayında ulaştıgı nokta için kayde deger referanslardır..bu sene ödülü alan bu modelden http 75 in tek farkı 800 w oluşu ( digeri 1000w ) ve txQ120 nin kullandıgı yeni bir ses işleme teknolojisi...hepsi bu..sistem detaylarında evde kapsamlı bir test yaptıktan sonta anlatıcam..bu sistemin benzerleri ( lg- sony - panasonic in modelleri ) pisayada yaklaşık 1200-1500 aralıgında dolaşırken 899 ytl - 12 taksitin avantajlı bir alışveriş oldugunu düşünüyorum saygılar ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.