Şimdi Ara

Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık ( Çift Telefon Desteği ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
62.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun yerine Nokıa BH-218 şiddetle tavsiye ederim fiyatıda şuan aynı civarda.
  • Nokia BH-218 ile Samsung HM1500 arasında çok kararsız kaldım. Ama tercihim BH-218 den yana oldu :)
  • Bende HM1500 var bunu ps3 e bağlamak istiyorum nasıl bağlayabilirm lütfen yardım 1!!bir!!
  • arkadaşlar bende bu kulaklıktan aldım bugün fakat şöyle bir sorunum var.

cihazı tek telefona bağladığımda hiçbir sorun yok ama iki telefon birden bağlandığında titreşim çalışmıyo. cihazlardan birinin bluetoothunu kapatıp tek telefon bağlı kaldığında ise titreşim çalışıyo. böyle bi sorun yaşayan varmı içinizde ?
  • HTC desire Hd için kesinlikle HM1500 Bluetooth'u tavsiye etmiyorum. Çift telefon desteği var. Bulmada ve eşleştirmede sorun yok. Sadece ahize görevi sunuyor. Yani telefon görüşmelerinde işe yarıyor. Ancak, bluetooth un bataryası 1 saat dahi gitmiyor. filmi izlerken dinleme özelliği yok, Mp3, radyo dinleme yok. Ses boğuk geliyor. Sadece telefon görüşmelerinde kullanacağım diyerek alacak arkadaşlarada hayırlı olsun. Hatırlatırım: bazı bluetooth markalarındaki gibi 8-10 saat görüşme, mp3 ve radyo dinleme özelliği yok. Yani bataryası oldukça zayıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizemli77

HTC desire Hd için kesinlikle HM1500 Bluetooth'u tavsiye etmiyorum. Çift telefon desteği var. Bulmada ve eşleştirmede sorun yok. Sadece ahize görevi sunuyor. Yani telefon görüşmelerinde işe yarıyor. Ancak, bluetooth un bataryası 1 saat dahi gitmiyor. filmi izlerken dinleme özelliği yok, Mp3, radyo dinleme yok. Ses boğuk geliyor. Sadece telefon görüşmelerinde kullanacağım diyerek alacak arkadaşlarada hayırlı olsun. Hatırlatırım: bazı bluetooth markalarındaki gibi 8-10 saat görüşme, mp3 ve radyo dinleme özelliği yok. Yani bataryası oldukça zayıf.

merhaba arkadaşlar bende samsung hm1500 bluetooth kulaklık var. n95 8gb telefonuma ve htc one s telefonuma bağlı. n95 telimde görüşmelere ve muzik dinlemeye izin veriyorken htc one s telefonumda neden muzik dinleyemiyorum onu anlamadım. tüm ayarları kurcalamama rağmen bulamadım yardımcı olacak arkadaşlar varsa beni bililendirirse sevinirim saygılar.

• Ona kimse anlam veremiyor Nokıa bile :)) Nokıa cep telefonlarında tüm bluetooth kulaklıklarla müzik dinleniyor, Başka markalarda ise müzik dinlemek için A2DP özelliği hem cihazda hemde bluetooth kulaklıkda olması şart.
  • Bu özellik cep telefonlarının hemen hepsinde var fakat bluetooth kulaklıklarda
    Hm1500 de A2DP özelliği yok
    Samsung HS3000 de var
    Nokıa Bh-214 de var
    Jabra clipper modelinde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanharun06

Bu özellik cep telefonlarının hemen hepsinde var fakat bluetooth kulaklıklarda
    Samsung HS3000 de var
    Nokıa Bh-214 de var

Kulaklığı bugün teslim aldım ve bu mesaj ben sipariş verdikten 1 gün sonra yazılmış.

O kadar da uğraştım müzik sesi almak için. Hayır müzik önemli değil de Viber ve Tango gibi uygulamalar arama yapınca kulaklık devre dışı kalıyor.

Bu arada eşleştirmede sorun yaşayanlar Telpa'nın şu videosunu seyretsinler:

http://www.youtube.com/watch?v=e-1kDVggi38

• merhaba,
    bende galaxy ace 5830i telefon var. HM1500 kulaklığı telefonla eşleştirdim. Ben birisini ararken hiç bir sorun yok, gayet güzel konuşmamı yapıyorum ancak birisi beni aradığında görüşme 5-10 saniye sonra bir anda kesiliyor, hat gidiyor ve telefon belli bir süre sonra sanki tekrar açılmış gibi davranıyor.
    Buna benzer sorun yaşayan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_37

merhaba,
    bende galaxy ace 5830i telefon var. HM1500 kulaklığı telefonla eşleştirdim. Ben birisini ararken hiç bir sorun yok, gayet güzel konuşmamı yapıyorum ancak birisi beni aradığında görüşme 5-10 saniye sonra bir anda kesiliyor, hat gidiyor ve telefon belli bir süre sonra sanki tekrar açılmış gibi davranıyor.
    Buna benzer sorun yaşayan oldu mu?

Bende de aynı telefon var, kulaklık ise HS3000. Bende de bazen kulaklığı açtığımda bazen bağlantı kurduktan sonra ya da kurmadan telefon dediğin gibi restart yapar gibi kapanıp açılıyor bende soruna anlam veremedim. sanırım telefonun bluetooth ile ilgili bir problemi var. Bu prpblemi ara sıra ama sürekli yaşıyorum.
  • Bende bu kulaklığı almaya dusunuyorum ps3 ıcın acaba olurmu bır bılgınız varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Samsung HS3000 de var
    Nokıa Bh-214 de var

Kulaklığı bugün teslim aldım ve bu mesaj ben sipariş verdikten 1 gün sonra yazılmış.

O kadar da uğraştım müzik sesi almak için. Hayır müzik önemli değil de Viber ve Tango gibi uygulamalar arama yapınca kulaklık devre dışı kalıyor.

Ah şu eşleşme ! :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

quote:

quote:

Samsung HS3000 de var
    Nokıa Bh-214 de var

Ne oldu hocam?

Eve şimdi geldim. Daha bakamadım kulaklığa?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

quote:

quote:

Samsung HS3000 de var
    Nokıa Bh-214 de var

Ne oldu hocam?

Eve şimdi geldim. Daha bakamadım kulaklığa?

Mesaj attım size. Karın ağrısı bitti :)

• Hemen bakıyorum. Forum alıntı uyarısı verdi, mesaj uyarısı vermedi.
  • bu çift tel destekli kulaklıklarda telefonun biriyle görüşme yaparken diğer tel çalınca ne oluyor , arkadaşın biri her ikiside kesiliyor dedi , bana çok saçma geldi sırf bu yüzden almadın yoksa hs3000 düşünüyordum
  • Merhaba Galaxy S3 ile birlikte samsung hm 1500 bluetooth kulaklik kullanıyorum. Kullanmaya basladigimdan beridir konusma esnasinda kulakliktaki ses birden telefona geciyor ve benim tekrardan baglamam gerekiyor.Normal sartlarda bu islemi yapinca düzeliyor fakat konusma esnasinda yine ayni problemle karsilasiyorum sürekli.Bu arada bu problem olurken telefon ve kulaklik normal bagli gibi gozukuyor.Baska hm 1500 de de denedim ayni problemi yasiyorum.Sizce nedir problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeLowrey

Öncelikle ilk telefonunuzun bluetooth özelliğini açın. Daha sonra cihazın açma kapama düğmesinden açık konuma getirin. Birkaç saniye sonra cihaz ilk telefonunuzu otomatik görecek ve bağlanma isteği gönderecektir. Telefonunuz ile kulaklığınızı eşleştirin. Eşleşme tamamlandığında diğer telefonunuzun bluetooth özelliğini açık konuma getirin. Daha sonra kulaklığınızın cevaplama tuşuna birkaç saniye basılı tutun. İlk telefonunuzla otomatik olarak bağlantının kesildiğini ve kulaklığın üstünde yanıp sönen mavi ışığın direk yanmaya başladığını göreceksiniz. Mavi ışık direk yanmaya başladığında kulaklığınızın ses arttırma düğmesine basılı tutun. Kulaklığınızın üstünde mavi ışığın iki kez yanıp söndüğünü ve sonra yeniden direk yanmaya devam ettiğini göreceksiniz. Bu konumda ikinci cep telefonunuzun bluetooth ayarlarından “Yeni Eşleşmiş Cihaz” seçeneği ile arattırıp kulaklığınızı eşleştirin. Şifre istediğinde 0000 girin.

İkinci cep telefonunuzda eşleşdiğinde bluetooth kulaklığınızın açma kapama düğmesini kapalı konuma getirin. Birkaç saniye sonra tekrar açık konuma getirdiğinizde iki cihazınızında aynı anda samsung hm 1500 bluetooth kulaklığınıza otomatik bağlandığını göreceksiniz.

ben iphone 4 ve 4S de aynı anda kullanıyorum çok memnum

Abi şunu sitesinden okudum, inan senin kadar açıklayıcı olmamış. 7 aydır cihazı yarım yamalak kullanıyodum. Eksik olma

• by_fx kullanıcısına yanıt
    ben yapamadım ya yardımcı olur musun çift telefonla eşleşmeyi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.