Şimdi Ara

Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık ( Çift Telefon Desteği )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
62.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yukarı
  • Gayet iyi ve çok kullanışlı
  • Kablonun boyu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • Kablosunun biraz kısa olduğu söyleniyor.
  • arkadaşlar ben bu kulaklığı kullanıyorum bu gün ıphone 3g için kurdum. kulaklık gayet güzel çalışıyor kulaklık kablosu 42-43 cm uzunlıkta umarım aydınlatıcı olmuştur.
  • kablosu değişebiliyor mu biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: independent_bjk

kablosu değişebiliyor mu biliyormusunuz?

ben de kullanıyorum.
    kablosu tak çıkar gibi birşey değil.
    değişimi ancak serviste olur diye tahmin ediyorum.
    o da değişirse.
  • bende kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var, ortadaki tuşa basınca son aradığınız numarayı arıyor, cebime koyuyorum bazen tabi haliyle yanlışlıkla arıyor sürekli son numarayı, kullanan ve bu özelliğini kapatmayı bilen varsa çok sevinirim. bunun dışında ses kalitesi, batarya ömrü ve mesafesi gayet iyi.
  • ben bu kulaklıkla iki telefonu eşleştiremedim. ben mi yanlış biliyorum acaba. çift telefon desteği denilen şey aynı anda iki telefona birden bağlanması demek değil mi? eğer iki telefona aynı anda bağlanabiliyorsa bendeki sorun ne olabilir. telefonlarım htc desire hd ve nokia e66.
  • arkadaslar selamlar, bir sey sormak istiyorum. Bu kulaklikta acma-kapama islemi icin tusa basili tutmak gerekiyor mu? yoksa tek seferde acip kapatabiliyor muyuz? umarim ne demek istedigimi anlatabilmisimdir.

Deneyen bilen varsa bir soylerse sevinirim.
    Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishstar

ben bu kulaklıkla iki telefonu eşleştiremedim. ben mi yanlış biliyorum acaba. çift telefon desteği denilen şey aynı anda iki telefona birden bağlanması demek değil mi? eğer iki telefona aynı anda bağlanabiliyorsa bendeki sorun ne olabilir. telefonlarım htc desire hd ve nokia e66.

Orta Tuşa 5 Sn. basılı tut eşleştirmeyi başlat ardından ses açma tuşuna 5 sn kadar bas ve 2. telefonundan baglantıyı yap.

Bu arada benim sesten yana problemim var bazen gurultulu ortamlarda karsı tarafın soyledikleri anlaşılmıyor
    ses cok boguk ve muzik vs dinlenmiyor ya bendeki kulaklıkta bir sorun var yada gerçekten kalitesiz, bugun aldıgım yere gidicem.
    Sizlerde de aynı sorun varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper_ -- 12 Mayıs 2011; 9:17:03 >
  • arkadaslar bende aldım cok guzel ses verıyor ve cok kalıtelı bısey hele tıtresımı cok guzel yapmıslar yanlız bır tek sorum var mp3 dınleyebılıyormuyuz bunda yada kulaklıgı sarj ettıgımız yerden usb gırısı var kulaklık taksak oraya genede ses alabılırmıyız saygılar
  • Arkadaşlar ben 2 tanaldım işyerine hiç memmun kalmadım benmi beceremedim anlamadım ses karşı tarafa çok kısa gidiyor karşı taraftan gelen ses de bazen çok derinden geliyor
  • Hafta sonu aldım, iki telefonu eşleştirmek zor oldu.. ama şuan itibari ile bunu becerip eşleştirebildim :)

Kablosu maalesef kısa, biraz daha uzun olsaydı iyi olurdu. Ses ile ilgili detayları gün için kullanınca daha sonra yazacağım.
  • galaxy S2 de kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel.
    güzel ses kalitesi, ergonomik kulaklık tapaçları, mesafesi tam istediğim gibi.

tek sorunum üzerindeki düğmeye yanlışlıkla basınca bir anda son aranan numarayı arıyor. Eğilince çenem çarpıyor, oğlanı kucağıma alınca vs durumlarda çok rahatsız edici.
    Bu düğme iptali mümkün müdür acaba ? Çok google araştırması yaptım. Bulamadım !!!
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo23

galaxy S2 de kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel.

tek sorunum üzerindeki düğmeye yanlışlıkla basınca bir anda son aranan numarayı arıyor. Eğilince çenem çarpıyor, oğlanı kucağıma alınca vs durumlarda çok rahatsız edici.
    Bu düğme iptali mümkün müdür acaba ? Çok google araştırması yaptım. Bulamadım !!!
    Teşekkürler...

emo23 dostum bende bu kulaklığı aldım ve galaxy s2 kullanıyorum senin gibi. telle eşleştirdiğim ama sadece telefon konuşmalarında kullanıyorum müzik falan dinleyemiyorum. sorun nerde acaba sen yapabildiysen tarif edebilirmisin.eşleşmede telefon sesine bağlandı yazıyor o zamanda müzik dinlenemiyor. yardımcı olursan memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akcatur

quote:

Orijinalden alıntı: emo23

galaxy S2 de kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel.

Teşekkürler...

emo23 dostum bende bu kulaklığı aldım ve galaxy s2 kullanıyorum senin gibi. telle eşleştirdiğim ama sadece telefon konuşmalarında kullanıyorum müzik falan dinleyemiyorum. sorun nerde acaba sen yapabildiysen tarif edebilirmisin.eşleşmede telefon sesine bağlandı yazıyor o zamanda müzik dinlenemiyor. yardımcı olursan memnun olurum.

merhaba

sadece tel. görüşmelerinde kullanıyorum ben. sanırsam bunun harici kullanılmıyor.

• Beyler yardımlarınızı bekliyorum kulaklığı yeni aldım fakat şarjı 1 saat konuşmaya bitiyor acaba sizin şarj ne kadar gidiyor sorun bendemi yoksa bunun normali bu mu ?
  • En son 1 hafta önce şarj ettim ama ne kadar konuştum bilmiyorum. Şu an ışığı hala mavi, yakın zamanda biteceğini pek sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.