Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 4.3 kullanıyorum zaten pcden giriyorum telefondan can sıkıntısına dışarıda olunca takılıyorum 4.3 işimi görüyor

ya birde bluetooth kaplumbağa hızında üstelik 2.1 eski sürümde değil yani...nokia telefonlara 128 kb sn hızla gönderim yapıyor pc bizim telefona 10 kb saniye 1 şarkıyı 10 dkda alıyor aşırı yavaş olumsuz durumlardan biriside bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 17 Ağustos 2011; 19:53:32 >
  • Ben de bugün aranıza katıldım. Daha tam inceleyemedim telefonu. Zamanla çözeriz artık.
  • Hayirli olsun kardes :)
  • arkadslar telefonu sarja takinca kies algilandi bi bildirim gelio sonra sarja baslio ve ekranin yukrsnda bilgisayar gibi sime cikio bu normal biseymi?
  • Sarj aletini takincami yapiyor oyle kardes? Normal bi durum degil bu eğer sarj aleti ile yapiyorsa...telefon kapali iken boyle bisey diyormu denedinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Sarj aletini takincami yapiyor oyle kardes? Normal bi durum degil bu eğer sarj aleti ile yapiyorsa...telefon kapali iken boyle bisey diyormu denedinizmi?

hocam kapaliyken yapmiyo ama acikken yapiyo ve sarji sorunsuz doluyo?
  • şimdi denedim ben kapalı takıyordum hep açıkken taktım herhangi bişey sormadı direk şarja geçti...birde ayarlardan pc bağlantısını bağlanırken sor yapın bakalım o zaman ne gibi uyarı verecek ?
  • quote:

Hayirli olsun kardes :)

Eyvallah hocam.
  • Arkadaşlar bende Samsung GT-S3353 var . Wifiden baglanıyorum modemime ilk baglandıgım esnada cok güzel aradan 1 kac dakika geçiyo sanki internet gidiyo gibi sayfalar acılmıyor aynı internet baglantısı gider beklersinizya onun gibi.sonra tekrar geliyo tekrar seri bi şekilde acıyo yani kısacası 1 kac dakika hızlı 1 kac dakika duruyor hiç biyere gitmiyo internet gider gibi sonra tekrar baglanıyo hep bu sekilde nedendir acaba bu wifinin ayarı vs birşeylerimi war yada tarayıcının bir ayarı felanmı var ?bu wifide wps pbc felan var daha sonra tarayıcının secenekleridne felan bi ayarlama kısımları felan var buralarımı yapmam gerekiyo . yada ayrı bi ayarı war benmı yapamıyorum { modemim zyxel }
  • quote:

şimdi denedim ben kapalı takıyordum hep açıkken taktım herhangi bişey sormadı direk şarja geçti...birde ayarlardan pc bağlantısını bağlanırken sor yapın bakalım o zaman ne gibi uyarı verecek ?

Hocam sorunu çözdüm Ayarlar>Pc Bağlantısı>Yığın Bellek yaptım sorun düzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 18 Ağustos 2011; 10:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel

Arkadaşlar bende Samsung GT-S3353 var . Wifiden baglanıyorum modemime ilk baglandıgım esnada cok güzel aradan 1 kac dakika geçiyo sanki internet gidiyo gibi sayfalar acılmıyor aynı internet baglantısı gider beklersinizya onun gibi.sonra tekrar geliyo tekrar seri bi şekilde acıyo yani kısacası 1 kac dakika hızlı 1 kac dakika duruyor hiç biyere gitmiyo internet gider gibi sonra tekrar baglanıyo hep bu sekilde nedendir acaba bu wifinin ayarı vs birşeylerimi war yada tarayıcının bir ayarı felanmı var ?bu wifide wps pbc felan var daha sonra tarayıcının secenekleridne felan bi ayarlama kısımları felan var buralarımı yapmam gerekiyo . yada ayrı bi ayarı war benmı yapamıyorum { modemim zyxel }

Hocam benim modemde ZyXEL ama henüz öyle bi sorunla karşılaşmadım.Benim bitek evin telefonu çalarsa internet gidiyo :) onuda telefondan pc'nin olduğu odaya kablo çekerek halledicem.

• quote:

ben 4.3 kullanıyorum zaten pcden giriyorum telefondan can sıkıntısına dışarıda olunca takılıyorum 4.3 işimi görüyor

ya birde bluetooth kaplumbağa hızında üstelik 2.1 eski sürümde değil yani...nokia telefonlara 128 kb sn hızla gönderim yapıyor pc bizim telefona 10 kb saniye 1 şarkıyı 10 dkda alıyor aşırı yavaş olumsuz durumlardan biriside bu

olcak o kadar hocam :)

• Hocam bide şu WPS fln varya o ne işe yarıyor?
  • yaw millet geçen electo worlde gittim telefonların altındaki samsung stokları yok denecek kadar azdı e teshir ürünlerinin yarısı boştu...dün media mrkta gittim oradada aynı manzara var teshir ürünleri boş stok yerleride boş bi duyumu olan varmı yoksa koskoca samsung yıkıldımı
  • quote:

yaw millet geçen electo worlde gittim telefonların altındaki samsung stokları yok denecek kadar azdı e teshir ürünlerinin yarısı boştu...dün media mrkta gittim oradada aynı manzara var teshir ürünleri boş stok yerleride boş bi duyumu olan varmı yoksa koskoca samsung yıkıldımı

Henüz bi bilgim yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboy14

quote:

Arkadaşlar bende Samsung GT-S3353 var . Wifiden baglanıyorum modemime ilk baglandıgım esnada cok güzel aradan 1 kac dakika geçiyo sanki internet gidiyo gibi sayfalar acılmıyor aynı internet baglantısı gider beklersinizya onun gibi.sonra tekrar geliyo tekrar seri bi şekilde acıyo yani kısacası 1 kac dakika hızlı 1 kac dakika duruyor hiç biyere gitmiyo internet gider gibi sonra tekrar baglanıyo hep bu sekilde nedendir acaba bu wifinin ayarı vs birşeylerimi war yada tarayıcının bir ayarı felanmı var ?bu wifide wps pbc felan var daha sonra tarayıcının secenekleridne felan bi ayarlama kısımları felan var buralarımı yapmam gerekiyo . yada ayrı bi ayarı war benmı yapamıyorum { modemim zyxel }

Hocam benim modemde ZyXEL ama henüz öyle bi sorunla karşılaşmadım.Benim bitek evin telefonu çalarsa internet gidiyo :) onuda telefondan pc'nin olduğu odaya kablo çekerek halledicem.

özel bi ayar yaptınmı wifi için hangi tarayıcıyla baglanıyorsun bi düzen tutturamadım wifisine baglanıyorum önce 1 kac dakika hızlı güzel ama bi duruyo sonra hiç bi yere gitmiyor öyle duruyo baglanıyor yazıyo we duruyo aradan 1 kac dakka gecıyo ttekrar hızlanıyo felan :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyuksel -- 18 Ağustos 2011; 11:30:54 >

• quote:

quote:

quote:

özel bi ayar yaptınmı wifi için hangi tarayıcıyla baglanıyorsun bi düzen tutturamadım wifisine baglanıyorum önce 1 kac dakika hızlı güzel ama bi duruyo sonra hiç bi yere gitmiyor öyle duruyo baglanıyor yazıyo we duruyo aradan 1 kac dakka gecıyo ttekrar hızlanıyo felan :S

Hiç bi ayar yapmadım tarayıcı olarak Opera Mini 6 kullanıyorum.WPS PBS yide biraz araştırdım;

WPS : Wifi Protected Setup (Korumalı Wifi bağlantısı)

PBS : Push button Setup (Basmalı Aktivasyon)
    Bu tür korumalı bağlantı için modeminizin WPS desteği olması gerekir.

Diyelimki modeminizde WPS desteği var

WPS-PBS yi tıkladığınızda basmalı aktivasyon için hazır hale gelir modemdeki WPS butonuna belli bir süre basarsanız modemle telefon arasında WPS-PBS bağlantısı yani korumalı bir bağlantı kurulmuş olur. Yani modeminizde bir butona basmadan bağlantı sağlamak mümkün değildir bu da ciddi bir korumadır.
    (Alıntıdır)

• Benim bu telefondaki sorunu cözmem lazım arkadaslar ben internetten pc ye sarki sözü felan indiririm bazi sözler cok hosuma gider nokia'da pc suite ile baglanip pc üzernden o yazilari gönderebiliyorum.acaba bu modeldede birsey yapsak olmaz mi ? belgeyi felan blututla gönderiyorum ama acilmiyor dosya telefonda bir caresi yok mu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç bi ayar yapmadım tarayıcı olarak Opera Mini 6 kullanıyorum.WPS PBS yide biraz araştırdım;

WPS : Wifi Protected Setup (Korumalı Wifi bağlantısı)

PBS : Push button Setup (Basmalı Aktivasyon)
    Bu tür korumalı bağlantı için modeminizin WPS desteği olması gerekir.

Diyelimki modeminizde WPS desteği var

WPS-PBS yi tıkladığınızda basmalı aktivasyon için hazır hale gelir modemdeki WPS butonuna belli bir süre basarsanız modemle telefon arasında WPS-PBS bağlantısı yani korumalı bir bağlantı kurulmuş olur. Yani modeminizde bir butona basmadan bağlantı sağlamak mümkün değildir bu da ciddi bir korumadır.
    (Alıntıdır)

6 yı yüklüyemedim bende 4.3 war kendi taracısıylada opera 4.3 lede aynı bendek sorun . Bazen cok seri bazen aşırı derecede agırlasıyor anlamadım nedendir senin ayarları kısaca yazarmısın buraya rica etsem ?

• Telefonculara gitmiyeyim diyodum dayanamadim gittim ve silikon kilif ile ekran jelatini jelatin belirli bile degil ne kadar dayanir ilk telefon ekranlarindaki gibi dayaniksiz degil demi?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.