Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tizen 4.0 yükselttim ancak whatsapp da bir değişiklik olmadı. eski mesajları göremiyorum. bi yerden bi ayar yapılması mı gerekiyor anlamadım. her zaman son mesajı gösteriyor. Bu sorunu yaşayan bir çok arkadaş var sanırım. Ayrıca altimetre de güncellemeden sonra ağ kullanılamıyor diye hata veriyor. Bu sorunları nasıl düzeltebiliriz. yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilheros -- 8 Mart 2019; 18:52:18 >
  • Kanada rom dan sonra tekrar yukarıdakı dosyayı ındırım Rom atıp kendı kendıne guncelleyerek Turkce Tızen 4 rom kuruldu fakat ;

Kısıler kısmında hemen hemen rehberın tamamı yok gıbı sadece son kaydettıgım bır ıkı kısı harıcı dıgerlerını gosteremıyorum.

Boyle bır sorunla karsılasan oldumu acaba
  • abiler hayirli geceler spotify uygulamasini bulamadim.nasil olucak bir yardim.edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceden spor salonunda antrenman yaparken 5 dakikada bir verileri İngilizce sesli okuyordu oda Türkçe olmuş, çok hoşuma gitti

• Konu dışı olacak ama forumun başka sayfalarında bu durum var mı bilemem ama bir süredir benim gözüme batmaya başlayan, mesela şu anda PC den Chrome ile baktığımda ben de sayfa 303 ama 302. sayfa yok!

Bazen 2-3 sayfa birden bile varmış gibi gözüküp içi boş oluyor.

Şu anda yazdığım mesaj sonrası bende mesajım 301. sayfada gözüküyor, 302 boş ve 303. sayfaya tıklıyorum ve sonda yine benim bu yazdığım mesaj!

Ne alaka ve niye bir türlü düzelmiyor bu hata anlamış değilim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 9 Mart 2019; 1:52:47 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    1kaç sayfada var bu hata ama burada bezdirdi
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Bu sorun en az 1 yildir var . Fark edilmemesi tuhaf . Onyargili bir sekilde sebenini de suna baglarim : Nerelere nasil bolca reklam serperim yogun kafasiyla DH arayuzu absurt mantaliteler yuzunden berbatlasmasindan derim .
  • Arkadaşlar kalp ritmi ölçmesini nasıl kapatbiliriz ?
  • Telefonumu sensörlerin çalışmaması sebebiyle servise gönderdim. Kargocu geçen hafta 2 cihazın daha aynı şikayetler servise gittiğini söyledi. Cihaz kanada pie sürümünde iken birkaç haftalık kullanımdan sonra arıza çıktı. Türkiye sürümüne döndüm düzelmedi. Kronik bir arıza olabilir mi? Cihaz Maltepe servisine gidecek. İnşaallah birşey yok deyip geri göndermezler.

• SrknArsln kullanıcısına yanıt
    Ana ekran düğmesine basarak menüden Samsung Health uygulamasına gir,aşağıda nabıza tıkla,ilk resimdeki sağ 3 noktaya basıp Oto hr. ayarlarını asla yap
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]
  • dragon3781 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba telefondan gear uygulamasına girin telefon bağlı iken uygulamaları seçin oradan kişiler tikinin sağında ayarları tıklayın hesap kısmında gmail vardır ki sizde muhtemelen telefon rehberini kullanıyorsunuz buda saate aktarılmıyor ben tüm rehberi gmaile aktardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: civilheros

arkadaşlar tizen 4.0 yükselttim ancak whatsapp da bir değişiklik olmadı. eski mesajları göremiyorum. bi yerden bi ayar yapılması mı gerekiyor anlamadım. her zaman son mesajı gösteriyor. Bu sorunu yaşayan bir çok arkadaş var sanırım. Ayrıca altimetre de güncellemeden sonra ağ kullanılamıyor diye hata veriyor. Bu sorunları nasıl düzeltebiliriz. yardımcı olabilecek var mı?
    Manuel kalibrasyon yapın bulunduğunuz bölgenin tam yüksekliğini biliyorsanız elle girebilirsiniz ayrıca barometrede aynı şekilde giriliyor.

• teşekkür ederim hocam. şarj konusunda bi nebze etki eder diye durdurdum :) varsa başka bi öneriniz uygulamak isterim.
  • SrknArsln kullanıcısına yanıt
    Sesli komut verilen uygulamayı, wifi, nfc kapalı tutmakta baya etki ediyor diye biliyorum.

• Hocam yeni kullanıcıyım. detaylı paylaşabilir misin ? Nasıl kapatabileceğimle ilgili.
  • S voice uygulamasından bu ikisini kapatın.
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: civilheros

arkadaşlar tizen 4.0 yükselttim ancak whatsapp da bir değişiklik olmadı. eski mesajları göremiyorum. bi yerden bi ayar yapılması mı gerekiyor anlamadım. her zaman son mesajı gösteriyor. Bu sorunu yaşayan bir çok arkadaş var sanırım. Ayrıca altimetre de güncellemeden sonra ağ kullanılamıyor diye hata veriyor. Bu sorunları nasıl düzeltebiliriz. yardımcı olabilecek var mı?
    whatsapp'a çözüm bulabilen olmadı sanırım. whatsapp uygulaması tüm mesajları gösteren arkadaşlar acaba ekran görünütüsü atabilirler mi? Nasıl gözüküyor?
  • Yanlış bilmiyor isem yeni sürüm ile whatsappta aynı kişiden gelen birden çok mesajı görüntüleme geldi, yani farklı kişilerden gelen mesajları geçmişe yönelik görme yok hala.

Saygılarımla...
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır dikkatimi çekiyordu ve bir ara yazarım diye bugüne geldim.
    Gerçekten sinir bozucu ve mehter marşı gibi bir ileri iki geri sürekli!

Saygılarımla...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Ben de ha bugün ha yarın yazarım diye bugünlere geldim.

Altyapı çok eski ve üstüne yeni forum düzenlemelerini kurmak çok zor diye duymuştum.

Ama bu sayfa işi gerçekten garip, diğer mesajda da belirttiğim gibi mehter marşı gibi bir ileri iki geri sürekli :)

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.