Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
17
Favori
75.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TRY 22.18 16%OFF | Silikon Yedek saat kayışı Bilek Kayışı Samsung Dişli Fit2 SM-R360 SM-R350 SM-R365 Dişli Fit2 PRO akıllı bilezik Evrensel

https://s.click.aliexpress.com/e/xRJDq1w

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun kayışta değil, kasada. Kasada kayışın girdiği yuva yalama olmuş gibi birşey yani. Kayış durmuyor hiç bir şekilde

• Merhaba , Note 3 ile birlikte kullandığım Gear fit 2 sorunsuz kullanmaktaydım. Ta ki son Gear fit Plugin güncellemesine kadar. Sms ve telefon aramaları dışındaki hiç bir seçili bilgi mesajını göremez oldum. İnternet te araştırdım benim gibi son güncellemeden sonra çoğu kişi aynı sorundan şikayetçi.Bir önceki plugini yükledim saat ile eşleşmedi. Mail adresine durum ile ilgili mesaj attım , dönüş yaparlar mı bilmiyorum. Benim gibi sorun yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlim -- 31 Ocak 2019; 0:40:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertlim

Merhaba , Note 3 ile birlikte kullandığım Gear fit 2 sorunsuz kullanmaktaydım. Ta ki son Gear fit Plugin güncellemesine kadar. Sms ve telefon aramaları dışındaki hiç bir seçili bilgi mesajını göremez oldum. İnternet te araştırdım benim gibi son güncellemeden sonra çoğu kişi aynı sorundan şikayetçi.Bir önceki plugini yükledim saat ile eşleşmedi. Mail adresine durum ile ilgili mesaj attım , dönüş yaparlar mı bilmiyorum. Benim gibi sorun yaşayan var mı?
    Merhaba bende de aynı sorun yaşanıyor, son güncellemeden sonra aramalar hariç hiç bir bildirim gelmiyor.
    Bu konuda bilgisi olan var mı?
    bende samsung accounttan mail attım dönüş olmadı henüz
  • Kullanıyoruz ama maalesef kötü ürün. Aldığım günden beri gps stabilitesi hiç oturmadı, gerçi şu an oturdu diyebilirim çünkü artık hiç bulamıyor. Sürekli kopuyor kendi kendine bağlanmıyor. Şarj pinleri korozyından dolayı eskidi garantiye gönderdim geldi komple kasa ekran batarya değişti. 1 sene oldu yine korozyon başladı. VElhasıl kelam almayın aldırmayın. Samsung akıllı saat ve bileklikler kpmle sorunlu diyebilirim. Yok gear plugin yok aksesuar plugin yok bilmem ne... Yap adam gibi bir uygulama bağlan geç değil mi? 2 yıl mi band 1s kullandım tık demedi hala deli gibi çalışıyor. Bundan sonraki rotam sanırım honor watch magic olacak. Zaten telefon huawei kullanıyorum kardeş kardeş takılsınlar...

• Yeni Galaxy Fit cikti. Fiyatlari da dusurduler, 300-500 TL gibi bir fiyat bekleniyor. 2 model cikti, Fit ve Fit e. Fit2'deki kavisli ekran cok daha iyiydi, duz ekrana gecme nedenleri arasinda Fit2'deki sorunlu kayis tasarimi var.
    https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-fit/

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]

• Gear fit 2 yi realtime os a gecirirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: srcndrml

Merhaba bende de aynı sorun yaşanıyor, son güncellemeden sonra aramalar hariç hiç bir bildirim gelmiyor.
    Bu konuda bilgisi olan var mı?
    bende samsung accounttan mail attım dönüş olmadı henüz

Alıntıları Göster
    Factory reset atınca benimki düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dertlim

Merhaba , Note 3 ile birlikte kullandığım Gear fit 2 sorunsuz kullanmaktaydım. Ta ki son Gear fit Plugin güncellemesine kadar. Sms ve telefon aramaları dışındaki hiç bir seçili bilgi mesajını göremez oldum. İnternet te araştırdım benim gibi son güncellemeden sonra çoğu kişi aynı sorundan şikayetçi.Bir önceki plugini yükledim saat ile eşleşmedi. Mail adresine durum ile ilgili mesaj attım , dönüş yaparlar mı bilmiyorum. Benim gibi sorun yaşayan var mı?
    Dünyada çok sayıda forumlarda da konu olan bu sorunu samsung dün yayınladığı yeni " Gear Feat Plugin" yazılımı ile çözdü. Şu an tüm ayarlanan mesajlar gelmekte...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcraeconrad

Factory reset atınca benimki düzeldi.

Alıntıları Göster
    Merhaba , ben iki kere fabrika ayarlarına döndüm , Plugin yazılımını kurdum olmadı. Dün yeni yazılım ile çözmüşler.

• Herkese selam , Gear Fit 2 Pro almayı düşünüyorum.
    Yaşadığı sorunları yazanlar çoğunlukla fit 2 kullanıyor galiba.
    Fit 2 Pro kullananlar varsa güncel yaşadıkları sorunları paylaşabilirler mi?
  • vocal_house V kullanıcısına yanıt
    Hocam fit 2 almak yerine bence Galaxy Active ya da Gear Sport düşünmelisiniz.

İki ürün de daha hızlıdır, GPS ve batarya başarımı daha iyidir.
  • Merhaba Arkadaşlar,

İstanbulda yada Türkiye genelinde Gear Fit 2 için yedek parça(lar) temin edebileceğim önerebileceğiniz bir yer var mı?
  • Gear Fit2 bilekliğim satılıktır.

• Gear Fit almayı düşünüyordum. Amaç müzik kontrolü, bildirimler vs. Epey satan var ve satış fiyatının epey altında satıyorlar. Çok mu kötü bir ürün?
  • Merhaba,

Saati yeni aldım. Uyku takibi ekranını bulamıyorum. Ayrıca ne kadar pil kaldığını sabit olarak ekranda göstermiyor.
    Cihaz oksijen ölçümü yapıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willerdem -- 15 Mayıs 2019; 11:22:19 >
  • Merhaba,

10 günlük kullanım sonrası cihazı beğendim diyebilirim. Ekranı çok güzel bu ekrana az şarj süresi benim için yeter. Şarjı 2 günü çıkartıyor ve 1 saatte tamamen şarj oluyor. E-sim teknolojisi gelince asıl rekabet o zaman başlayacak ve bu cihazlar daha çok insanın hayatına girmeye başlayacak.
  • merhaba arkadaşlar, gear fit 2 aldim. ancak denedigim tüm orjinal saat ekranlarinda(dahili gelenler) attigim adım sıfır gözüküyor. ic menüde dogru sayi veriyor. ana ekrana nasil getirebilirim o sayımı.

• gear fit 2 cihazımı yaklaşık 3 haftadır s4 mini telefonumla kullanmaktayım. telefonu özellikle belirttim. android sürümü 4.4.2 ancak mevcut gear fit plug in ve galaxy wearable uygulamalarıyla, samsung health uygulamasının eksikliği ile tam randımanlı olmasa da sorunsuz kullanıyorum.

ancak son 2 gündür hava durumu uygulamasında problem yaşamaya başladım. cihaz konum bulamıyor bulamadığı için hava durumunu alamıyor. sizde de bu sorun var mı. varsa uygulamayı güncellemesi için samsung'a ticket atacağım.

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    kendi sorunumu kendim çözdüm ancak yine de aynı problemi veya benzer bir problemi yaşayanlar olur diye yazıyorum.

gps çalışma protokolü ile alakalı bir durum söz konusu. malum hava durumu gps ile yer belirleyip o yerin hava durumu değerlerini cihaza senkronize edip ekrana veriyor, gps verileri ise telefon üzerinden belirleniyor. telefon ise benim gibi çift hatlı cihaz kullanan kullanıcılarda 1 numaralı sim kartı kullanıyor yani 1 numaralı sim kartın internete bağlı olması gerekli. ben sorunu yaşarken 2 numaralı sim kartım internet hizmetini veriyordu.

telefonunda gps sorunu yaşayan çift hatlı cihaz kullanıcıları internet hizmetini kullandıkları sim şebekesinin 1. sim kart şebekesinde olmasına dikkat etmeleri gerekmekte.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.