Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
17
Favori
75.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Elimde "HL 2016 Milanese Magnetic Loop Stainless Steel Band For Samsung Gear Fit 2 SM-R360" MANYETİK PASLANMAZ ÇELİK MILANESE LOOP KAYIŞ var.

https://www.aliexpress.com/item/HL-2016-Milanese-Magnetic-Loop-Stainless-Steel-Band-For-Samsung-Gear-Fit-2-SM-R360-OC17/32754799465.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Z1R4JB

Samsung Gear Fit 2 (SM-R360) ürünümü sattığım için hiç kullanmadım.
    Çinden daha dün geldi. Bir saniye bile kullanılmamıştır. Tertemiz yani.
    Bana geliş fiyatı 10.88 dolar. (40tl)
    Hiçbir kar koymadan satıyorum.
    Alacak arkadaşlar Çin'den boşuna 20 gün beklemesinler.
    Ürünün rengi siyahtır.

SATILDI

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 25 Aralık 2017; 17:30:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: albaycan

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Arkadaşlar telefon yanımızda yok iken... yaptığı mız koşuyu vs... band kaydedip.. sonra tel ile bağandığında .... bunları tele aktarıyormu..?

endomondo uyumu nasıl..? direct band dan endomondo yu çalıştıtsbii yormıyuz?

Evet tele aktarıyor sıkıntı yok

endomondo yu da bir müddet kullandım sıkıntı çıkarmadı

teşekkür ederim....yani tüm aktiviteleri telefonsuz yapıp.....bandı bluetooth ile tele bağlayınca ...hepsini telefona aktarıyor ve biz telden görebiliyoruz değilmi...?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albaycan

quote:

Arkadaşlar telefon yanımızda yok iken... yaptığı mız koşuyu vs... band kaydedip.. sonra tel ile bağandığında .... bunları tele aktarıyormu..?

endomondo uyumu nasıl..? direct band dan endomondo yu çalıştıtsbii yormıyuz?

Evet tele aktarıyor sıkıntı yok

endomondo yu da bir müddet kullandım sıkıntı çıkarmadı

teşekkür ederim....yani tüm aktiviteleri telefonsuz yapıp.....bandı bluetooth ile tele bağlayınca ...hepsini telefona aktarıyor ve biz telden görebiliyoruz değilmi...?

aynen dediğin gibi

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar selamlar. Elimde "HL 2016 Milanese Magnetic Loop Stainless Steel Band For Samsung Gear Fit 2 SM-R360" MANYETİK PASLANMAZ ÇELİK MILANESE LOOP KAYIŞ var.

https://www.aliexpress.com/item/HL-2016-Milanese-Magnetic-Loop-Stainless-Steel-Band-For-Samsung-Gear-Fit-2-SM-R360-OC17/32754799465.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Z1R4JB

Samsung Gear Fit 2 (SM-R360) ürünümü sattığım için hiç kullanmadım.
    Çinden daha dün geldi. Bir saniye bile kullanılmamıştır. Tertemiz yani.
    Bana geliş fiyatı 10.88 dolar. (40tl)
    Hiçbir kar koymadan satıyorum.
    Alacak arkadaşlar Çin'den boşuna 20 gün beklemesinler.
    Ürünün rengi siyahtır.

ben alabilirim

• erinmeden tum yorumlari okudum yaklasik 1 saat sürdü:)

hepsiburada da samsung wa magzasinda. gecerli 50 tl cek vardi

onu kullnamak icin ne alabilirm diye bakarken bu urunu gorup inceledim saatim yoktu akilli saat dusunuyordum gecmisten beri ama 800 tl falan vermek istemiyordum

bisikler suren yuruyus yapan biriyim sanirm tam benlik urun bu

300 tl siparis gectim ayirica 500 tl ustu yapi kredi 75 tl puan var siparisi 500 tl uzerine cikarip urun bana 225 tl gelmis oldu

bakalim merak la bekliyorum urunu elime ulassin bende yorumlari yazicam

bu arada hepsiburadadan 300 tl alabilrsiniz suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar saatimin kayisi kopmustu eylul ayinda ben de kutusuna koydum kaldirdim gecen ay aliexpressten bir kayis aldim dun geldi saate taktim saati sarja taktim arada bi simsek isareti geliyo geliyo gidiyo hic bi sekilde saat acilmiyo simsek disinda goruntu gelmiyo ekrana kenara kaldirdigimda sapasaglamdi ne yapmaliyim

• merhaba 200-250 TL civarlarina, Istanbuldan elden deneyerek alabilecegim bir gear fit 2 ariyorum. Satmayi dusunenler iletisime gecebilir.
  • tudji T kullanıcısına yanıt
    Daha önce aynı sorunu yaşayan birisi usb kablo ile pc den şarj ederek sorunu çözdüğünü yazmıştı diye hatırlıyorum.
    Yalnız şarj sambolünün belirip kaybolması pc den denerken de olmuş ve birkaç defa deneyerek şarj etmeyi başardığını söylemişti. Pilin tamamen biltmesinden kaynaklı şarjı almama sorunu olabilir.
  • arkadaslar ürünü çok beğen dim ekran kalitesi muazzam adim sayaci bire bir sonuc verioyr telefondan tum bildirimleri okuyabiliyorum

wp daki tum mesajlari tek tek okunuyor sorun yok

sadece i phone da kullanılıyorum samsung healt eslestiremedim

yürüdüğüm adimlar telefondaki healt da gorunmuyor

sizde varmi boyle bir sorun

• tmdr arkadaslar sorun giderildi samsung health ile tam uyum iicnde çalışıyor suan fit 2

• Herkese selamlar. Haziran 2017 de aldığım fit2 cihazım çok çok işe yarıyor ve çok memnunum. Rutin spor yapan biriyim, ve cihazı tüm özellikleriyle kullanıyorum denilebilir.

Sorun 1: yaklaşık bir aydır %100 şarj olmuyor. %96-%97 den sonra ilerlemiyor. Birkaç farklı şarj aletiyle denedim. Eskiden 2 saat olmadan %100 oluyordu. Fakat artık 5-6 saatte %100 oluyor. Eskisi gibi kıza zamanda %90 civarına ulaşıyor, devamı çok çok zor geliyor.

Sorun 2: esas sorunum bu, ve maalesef cihazı hiçbir işe yaramaz hale getirdi. Titreşim çalışmıyor. cihazı kapattım açtım, cihazı sıfırladım, tüm ayarları denedim, telefonda uygulamayı kaldırdım tekrar kurdum fakat maalesef 3 gündür titreşim çalışmıyor.

Cihazın faturasını kaybettim, garanti konusu nasıl olacak bilmiyorum.

Bu titreşim konusunda fikri olan varsa bekliyorum.

• Bu cihaz ile Xiaomi Amazfit Pace arasında kaldım. Bu 320TL civarına bulunabilirken, Amazfit 390’a geliyor.

Amoled ekran çok güzel ama kapalıyken simsiyah olması hoşuma gitmiyor ve pili daha az gidiyor sanırım.

Ne dersiniz?

• Herkese merhaba.

Bu saat hakkındaki memnuniyetsizliğimi bu konuda belirtebilmek amacıyla siteye üye oldum. Spor amacıyla bu saati almak isteyenlere bir nebze fikir vermesi amacıyla ve benim yaşadığım memnuniyetsizliği yaşamaması adına bu paylaşımı yapıyorum.

Arkadaşlar, ben spor yaparken kalp ritmimi ölçebilecek ve diğer bilgileri göreceğim bir bileklik arıyordum. Olmazsa olmaz tek istediğim şey 24 saat kalp ritmini ölçmesiydi. Bildirimleri okumak gibi bir beklentim yoktu. Tabi ekranlı bir şey de olursa iyi olurdu.

İlk başta fazla para vermek istemiyordum fakat 100tl civarındaki bilekliklerin ekranının olmayışı ve istediğimi karşılamayacağını düşündüğüm için ( 24 saat kalp ritmi okuma gibi ) bu saati almaya karar verdim ve 3 gün önce aldım.

Açıkçası aldığım gün hayal kırıklığına uğradım.

Saati %100 şarj ettikten sonra direk koluma taktım ve kısa bir süre sonra bileğimde garip bir his oluştu. Saati çıkardığımda kalp ritmini ölçen kısmın biraz ısındığını gördüm. Çok sıcak değildi ama bileğimi rahatsız edebiliyordu. Bu aşamaya kadar bilekliği ne telefona bağladım ne de güncelleme yaptım.

Daha sonra telefona bağlayıp güncelleştirmesini yaptım. Son sürüm R360XXU1DQJ3

Daha ilk gün 5-6 saat gibi bir süre saati kullanmışken pili %25e geldi. Çok kurcaladım dedim ve tekrar şarj ettim.

24 saat kalp ritmini ölçme özelliğini aktif ettim ve ağırlık antrenmanına başladım. ve ilk büyük şoku burada yaşadım.

Daha vücudumu ısıtmaya çalışırken kalp ritmini 170 lerde göstermeye başladı ki olması gereken rakam en yüksek 100 dür.

antrenman ortasında kalbim neredeyse yerinden çıkacak ve gösterdiği değer ise 100 seviyelerindeydi. Bu değerin de 130-140 civarı olması gerekiyordu.

Note 4 telefonumun kalp ritmi ölçme özelliği bile çok çok daha iyi çalışıyordu.

Aslında sayıyı tam olarak ölmesini beklemiyordum. 5-10 fazla veya az çıkartabilir bu sorun değil ama bu kadar fark olması çok saçma. Sonuçta bu bileklik spor için yapılmış ve reklamlarında da bu belirtiliyor.

Acaba bu sefer doğru bir değer çıkardı mı diye sürekli saate bakıyordum ve her bakışta değerin saçma bir değer olduğunu gördükçe canım sıkılıyordu. Saatte sürekli bakmaktan ve yanlış değer okuması sebebiyle tempom düştü ve antrenmanı yarıda bıraktım.

Ertesi gün gps i açıp yürüyüş yapayım dedim ve bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Bu seferde anlık hızımı yanlış göstermesiydi. Yavaş bir şekilde yürürken 5-6km/saat hız görüyordu. hızlandığımda ise 3-4km/saat görüyordum. Bu çok sinir bozucuydu. Çünkü tempolu bir şekilde yürümek istiyorum ve tempomu gps hızına göre ayarlamak istiyordum. Maalesef mümkün olmadı.

Ayrıca yaklaşık 5 saatlik gps ve kalp ritmi açık diğer bütün özellikler kapalı halde (bluetooth da kapalı) pilin %60 düşüşü de canımı iyice sıktı.

kısacası 24 saatlik kullanım sonunda; kalp ritmini doğru ölçmeyen, gps sisteminin doğru çalışmadığı, oturduğum yerden 5-10 kat çıktığımı söyleyen, kalori hesabının da ne derece doğru çalıştığını bilmediğim , 5 para etmez bir saat yada bileklik aldığımı düşünüyorum.

Şuan bütün özellikleri kapattım. kolumda süs niyetine taşıyorum. Adımları doğru ölçüyor mu emin değilim. Sırf para verdim diye kolumda duruyor işte.

Hayatım boyunca o kadar ürün aldım ve ilk kez aldığım bir ürünü amacına uygun kullanamadığım için faydalanamıyorum ve kendimi kazıklanmış hissediyorum.

He diyeceksiniz ki saati çok gömdün hiç mi iyi yanı yok. Tabi ki var. Saat çok şık . Ekran kalitesi süper. Telefondan gelen bildirim kısmı da çok iyi çalışıyor. Ama ben spor amaçlı aldığım için memnuniyetsizliğimi dile getiriyorum. Belki de başka saatlere bakmam gerekiyordu.

kusura bakmayın biraz uzun oldu.

• hocamsaatinizde sorun olabilir

benim kalp ritmi olcum yaklasik olarak dogru cikiyor... gps kismini denemdim ama guzel tarafi antreman baslatmasan bile tempolu yuruyuse basladgin an saat otomatik egzersiz moduna giriyor

telefonla uyumu ekran kalitesi bildirimleri gostermesi ile saat benim icin cok iyi

sar da cok kurcalnamdgi takdirde 3 gunu rahat goturur

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük C

Herkese merhaba.

Bu saat hakkındaki memnuniyetsizliğimi bu konuda belirtebilmek amacıyla siteye üye oldum. Spor amacıyla bu saati almak isteyenlere bir nebze fikir vermesi amacıyla ve benim yaşadığım memnuniyetsizliği yaşamaması adına bu paylaşımı yapıyorum.

Arkadaşlar, ben spor yaparken kalp ritmimi ölçebilecek ve diğer bilgileri göreceğim bir bileklik arıyordum. Olmazsa olmaz tek istediğim şey 24 saat kalp ritmini ölçmesiydi. Bildirimleri okumak gibi bir beklentim yoktu. Tabi ekranlı bir şey de olursa iyi olurdu.

İlk başta fazla para vermek istemiyordum fakat 100tl civarındaki bilekliklerin ekranının olmayışı ve istediğimi karşılamayacağını düşündüğüm için ( 24 saat kalp ritmi okuma gibi ) bu saati almaya karar verdim ve 3 gün önce aldım.

Saati %100 şarj ettikten sonra direk koluma taktım ve kısa bir süre sonra bileğimde garip bir his oluştu. Saati çıkardığımda kalp ritmini ölçen kısmın biraz ısındığını gördüm. Çok sıcak değildi ama bileğimi rahatsız edebiliyordu. Bu aşamaya kadar bilekliği ne telefona bağladım ne de güncelleme yaptım.

Daha ilk gün 5-6 saat gibi bir süre saati kullanmışken pili %25e geldi. Çok kurcaladım dedim ve tekrar şarj ettim.

24 saat kalp ritmini ölçme özelliğini aktif ettim ve ağırlık antrenmanına başladım. ve ilk büyük şoku burada yaşadım.

Daha vücudumu ısıtmaya çalışırken kalp ritmini 170 lerde göstermeye başladı ki olması gereken rakam en yüksek 100 dür.

antrenman ortasında kalbim neredeyse yerinden çıkacak ve gösterdiği değer ise 100 seviyelerindeydi. Bu değerin de 130-140 civarı olması gerekiyordu.

Aslında sayıyı tam olarak ölmesini beklemiyordum. 5-10 fazla veya az çıkartabilir bu sorun değil ama bu kadar fark olması çok saçma. Sonuçta bu bileklik spor için yapılmış ve reklamlarında da bu belirtiliyor.

Acaba bu sefer doğru bir değer çıkardı mı diye sürekli saate bakıyordum ve her bakışta değerin saçma bir değer olduğunu gördükçe canım sıkılıyordu. Saatte sürekli bakmaktan ve yanlış değer okuması sebebiyle tempom düştü ve antrenmanı yarıda bıraktım.

Ertesi gün gps i açıp yürüyüş yapayım dedim ve bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Bu seferde anlık hızımı yanlış göstermesiydi. Yavaş bir şekilde yürürken 5-6km/saat hız görüyordu. hızlandığımda ise 3-4km/saat görüyordum. Bu çok sinir bozucuydu. Çünkü tempolu bir şekilde yürümek istiyorum ve tempomu gps hızına göre ayarlamak istiyordum. Maalesef mümkün olmadı.

Ayrıca yaklaşık 5 saatlik gps ve kalp ritmi açık diğer bütün özellikler kapalı halde (bluetooth da kapalı) pilin %60 düşüşü de canımı iyice sıktı.

kısacası 24 saatlik kullanım sonunda; kalp ritmini doğru ölçmeyen, gps sisteminin doğru çalışmadığı, oturduğum yerden 5-10 kat çıktığımı söyleyen, kalori hesabının da ne derece doğru çalıştığını bilmediğim , 5 para etmez bir saat yada bileklik aldığımı düşünüyorum.

Şuan bütün özellikleri kapattım. kolumda süs niyetine taşıyorum. Adımları doğru ölçüyor mu emin değilim. Sırf para verdim diye kolumda duruyor işte.

Hayatım boyunca o kadar ürün aldım ve ilk kez aldığım bir ürünü amacına uygun kullanamadığım için faydalanamıyorum ve kendimi kazıklanmış hissediyorum.

He diyeceksiniz ki saati çok gömdün hiç mi iyi yanı yok. Tabi ki var. Saat çok şık . Ekran kalitesi süper. Telefondan gelen bildirim kısmı da çok iyi çalışıyor. Ama ben spor amaçlı aldığım için memnuniyetsizliğimi dile getiriyorum. Belki de başka saatlere bakmam gerekiyordu.

Dostum en baştan cihazı suçlamak yerine sorun var mı bakman daha doğru olur ben bu cihazı 8 aydır kullanıyorum ve ölçümü ile ilgili hiçbir sorun ile katşılaşmadım ve yürüyüş bandından ekliptiğe oradan adım aletine her cihazda tutamaktaki kalp atımı alan aletlerle birebir aynısını ölçüyor ve spor yaparken hiçbirşeye takılmadan gelen bildirimlere bakarak sadece spora konsantre oluyorsunuz ki ben ce en önemli artısı bu. Ayrıca ben tenis oynuyorum ve tenis trac adlı uygulama ile forhand - backhand sayısı servis sayısı ve hızını dahil tespit edebiliyor bunu yapan cihaz sadece 100 dolar olduğunu düşünürseniz bu aletin tam fiyat performans cihazı olduğu anlaşılır

• Samsungun kendi formunda da kalp ritminin hatalı ölçtüğünden bahsetmişler.

Şimdi ben bunu servise versem adam takacak koluna bakacak. Herhangi bir değer görünce tamam ölçüm yaptı diyecek. Daha sonra cihazi sağlam diye bana iade edecekler.

Siz yoğun bir şekilde spor yaparken doğru ölçtüğüne emin misiniz?

Siz ritmi kendiniz mi ölçüyorsunuz yoksa sürekli ritm ölçme modunda mı bakıyorsunuz?
  • quote:

Samsungun kendi formunda da kalp ritminin hatalı ölçtüğünden bahsetmişler.

Şimdi ben bunu servise versem adam takacak koluna bakacak. Herhangi bir değer görünce tamam ölçüm yaptı diyecek. Daha sonra cihazi sağlam diye bana iade edecekler.

Siz yoğun bir şekilde spor yaparken doğru ölçtüğüne emin misiniz?

Siz ritmi kendiniz mi ölçüyorsunuz yoksa sürekli ritm ölçme modunda mı bakıyorsunuz?

Ben 8 aydır haftanın 4 günü 9-12 saatleri arası 3 saat süre ile yoğun spor yapmaktayım ve egzersiz moduna aldığında zaten alet sürekli ölçüm yapıyor ve sen antremanın hangi dakikasında kaç nabıza sahip olduğunu görebiliyorsun.
    samsung health uygulamasındada detaylı analizi var aşağıda fotoğrafı attım
    Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]

• Arkadaşlar fit 2 .... lenovo k6 note ile uyumsuz çıktı.. Zaten markettede gear manager gözükmüyor. hiç tahmin etmiyordum.. Bir şekilde 1.5 gb ram üstü cihazlarla eşleşir diyordum..

benzer sorunla karşılaşıp aşabilen varmı acaba..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

quote:

Herkese merhaba.

Dostum en baştan cihazı suçlamak yerine sorun var mı bakman daha doğru olur ben bu cihazı 8 aydır kullanıyorum ve ölçümü ile ilgili hiçbir sorun ile katşılaşmadım ve yürüyüş bandından ekliptiğe oradan adım aletine her cihazda tutamaktaki kalp atımı alan aletlerle birebir aynısını ölçüyor ve spor yaparken hiçbirşeye takılmadan gelen bildirimlere bakarak sadece spora konsantre oluyorsunuz ki ben ce en önemli artısı bu. Ayrıca ben tenis oynuyorum ve tenis trac adlı uygulama ile forhand - backhand sayısı servis sayısı ve hızını dahil tespit edebiliyor bunu yapan cihaz sadece 100 dolar olduğunu düşünürseniz bu aletin tam fiyat performans cihazı olduğu anlaşılır

raketi tuttuğumuz ele taktığımızda servis hızını yaklaşık olarak ölçebiliyormu..? yeni gördüm top spin istayikler vs de var... güzelmiş.. tesekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.