Şimdi Ara

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 Türkiye fiyatları belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hak edenler 36 ay taksitle hemen bu telefonu alacak :)

Gram tepkileri olmayacak, sorgulamayacaklar neden pahalı diye, çekecek krediyi alacak :)

• Samsung'un fiyatlandırma politikası ilk çıktığında ilk alanlara yüksek fiyat koyar 4-5 ay sonra gerçek fiyatına çeker o şekilde devam eder.

O yüzden çıkış fiyatından almak mantıklı değil, ama 4-5 ay sonra diğer markalar içinde ürünleri gayet f/p kalmaya başlıyor.

• Oldukça rekabetçi

• Esasen fiyat uygun tutulmuş normalde vergiler dahil çok daha yüksek bir fiyata olmalıydı Samsung daha ne yapsın almak isteyene hayırlı olsun.

• Flip 3 kullanıcısı olarak yıllar sonra Samsung düzelmiştir seridir diyerek aldım battery drain problemi ve laggy problemi devam etmekte şarj her dakika düşüyor sistem hala hantal çalışıyor yaaa eski Samsung yok artık diyenlere kanıp aldım 1000 pişmanım siz siz olun Samsung cihazlarından uzak durun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazları düşünenler.. ön siparişi verirken kılıf ekleyip kod girmeyi unutmayın.. bu da size kıyağım olsun :) :)

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 Türkiye fiyatları belli oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Marketlere bakıyorum. pandemi zamanı 25 tl olan Aknaz kaçar peyniri 90 TL, 5.80 olan mazot 22 TL, 150 TL olan uçak bileti 1000 TL, 900 TL olan tamamlayıcı sağlık sigortası 3600 TL, 2019 da 1600 TL ye aldığım ve demode olmuş ekran kartı 10000 TL, 1 TL olan ekmek 4 TL, 7000 TL bandındaki i7 laptoplar 18000 TL, o zaman 1500 TL olan ev kirası 3500 TL, 20 TL ye aldığımız deodorant 56 TL, önceden 60 TL ye aldığımız 5 LT ayçiçek yağı 270 TL. Bu ülkede yaşıyorsanız biraz vicdan ve Allah korkusu varsa bunları görürsünüz. Bunun muhalefet ya da iktidar ile zerre alakası yok. Birde dünyada insanlar nasıl yaşıyor, biraz araştırın? ABD de 17 yaşında pizzacıda çalışan çocuk 3600 usd maaş alıyor. 2 ay sonra da 4000 usd ye nisan ilk otomabilini alıyor. Senin ise 20-30 yaşındaki bir AB ülkesinde olsa yasaklanacak olan emliyet kemeri dışında hiç bir güvenliği olamayan, şahin almak için bile senelerce çalışman lazım. Onlarda otomobil de vergi % 3 bizde ise % 220 + % 25 ötv. Adam maaşının 1/3 üne iPhone 13 max alıyor yaklaşık 1000 usd. Senin ise ise asgari ücretle en az 8 ay çalışman lazım hem de yemeden içmeden. Kuzenim Fıransa'da yaşıyor ve 2 gbit internet var evinde. Tr de ise hâlâ evlerin % 70-80 ninde 1990ların adsl ve vdsl tekonojisi var. İngiltere'de adam işsizlik maaşı ile Marmaris'te mavi gemi turuna gidiyor. Sen ise kendi ülkeni gezemiyorsun. Orda yazın insanlar hangi ülkeye gideceklerini konuşuyor, bizde ise 7'den 70'e dolar kuru takip ediyoruz. Ya onların devlet adamları, devlet adamı değil ya devletleri devlet değil ya da bizimkiler halk düşmanı. Bu milletin hak ettiği refah içinde yaşamasını engellemek için vatan haini ya da halk düşmanı olmak gerek. Kafanızı kuma gömmeyin. Biraz AB ve ABD de insanlar nasıl yaşıyor araştırın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    Android işletim sistemi kullanan cihazlarda donma takılma iOS’a göre daha fazla o yüzden iOS kullanıyorum

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Çünkü gösteriş meraklısı insanlar olduğu için sorgu yok

• Xiaomi katlanabilir sınıfında Samsung'un önüne geçecek gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40.000 DEĞİL ARKADAŞLA 39.999 ZATEN 40.000 OSLAYDI NASIL ALIRDIK...

• Kazanılan kredi kartı puanlarıyla birlikte 33.500 TL'ye telefon + saat + kılıf + sigorta 4'lüsünü tamamladık.

Kralı bekliyoruz...

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 Türkiye fiyatları belli oldu
  • Berringer B kullanıcısına yanıt

Alacaklısı için fark var aslında. TSMC üretimi eskisinden %30 daha verimli bir yongaya sahip. Bu da direk olarak batarya tarafında etki eder cihaza.

Ha benim gibi alacaklısı olup parası olmayan için bir fark olmuyor, o başka. :D

• Medya mark tan Z flip 4+galaya wach4+galaya buds2 kulaklık 29.000tl ye aldım...1yıllık sigorta 3.300tl bence inanılmaz faiş

bir fiyat. Samsung üst segment telefon satışında 1kereye mahsus ekran kırılmasını bedava karşılamalı bence..22Eylülden beri kullanıyorum şimdilik telefondan memnunum.Başına Bi kaza gelmeden 1 yılı atlatsam kafi bana :)

• teknokaptan kullanıcısına yanıt
    En son hangi marka andorid kullandınız

• Kullanıcı yorumları ve öneriler için, Fold 4 ana konu var mı forumda bulamadım...?

• Konu yok sanırım.

• Fold 4ü arkadaş aldı, bir süre kurcalama fırsatı buldum. Kullanışlılık gerçekten çok yüksek fakat cihaz çok pahalı ve çok ağır. Çanta kullanmayanlara göre pek değil. Çanta kullananlar için ise normal bir samsung telefon ve samsung tablet almak daha mantıklı gibi.

• Z flip 4 22.000₺ olmuş alınır mı eşime düşünüyoruz?

• Z flip 4 te küçük ekrandan mikrofon ile konuşarak Türkçe cevap veremiyoruz sanırım Bixby türkçe olmadığı için. Bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skom -- 9 Ekim 2022; 21:38:51 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.