Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
5
Favori
12.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keas79

Arkadaslar kimse alinmasin gucenmesin ama bende win kullanicisi olmama ragmen telefondsn hic memnun deilim keske s4 mini yada s3 alsaymisim die kendime kiziorum bi telefon 14 ugyulamada donarmi donar ekrani bu kadar koyu olurmu olur dokunmatik sifir ön kamera berbat arkadaki fena deil batarya omru guzel fakat cift hat kullanicak kisilere soyluyorum bence almayin pisman olursunuz haa ama yok illa ben bunu alicam diosaniz alin ama yazdiklari kadar ii bi telefon olmadiini anlamam biraz gec surdu en azindan s3 mini alin emin olun pisman olmassiniz cift hatlada kullandim hafif donmalar oluyo ama tek hat kullanicilari icinde cift hat kullanicilari icinde tavsiye etmiyoum paranizi bosu bosuna cope atmayin en azindan ara model bi telefon alicaginiza ana model telefonlardan birini alin yavsiyem s3 veya note 2 ikiside orta fiyat icin mukkemmel iki telefon yinede siz bilirsiniz ii gunler

arkadaşım başına gelen talihsizliklere üzüldüm aynı telefonu bende kullanıyorum 23 tane program var kayde değer bir donma yaşamadım.ram temizleme programı falan kullanıyorsundur inş.birde çift hatlı tel alacaklar almasın pişman olur demişsin neyi kastettin anlamadım.ben zaten süper bir telefon dememişimdir hiç bir zaman ama f/p açısından daha iyisi yok derim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan0180 -- 11 Mart 2014; 0:32:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atalay80

Selam arkadaşlar,

Bende Samsung Galaxy Win aldım. Ekranın içerisinde toz olduğundan ve avea hat kullanırken arama yapmamasından dolayı servise bıraktım. Servis değişim için onay verdi ve bende telefonu değiştirdim ve yine Samsung Galaxy Win aldım.

Çift hat kullanıyorum Turkcell ve Avea. Avea ile arama yaparken telefon bekliyor ve sonra kendiliğinden aramayı sonlandırıyor. Bir kaç defa üst üste arama yapınca karşı tarafı arayabiliyorum. Avea hattını başka telefonlarda denedim sorunsuz çalışıyor. Ayrıca başka avea hatlarınıda Galaxy win de denedim onlarda da aynı problem oldu. Gelen aramalarda ise hiçbir problem olmuyor.

Bu sorun karşısında bir bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardım edebilir mi?

kardeş bende 2,5 ay falan oldu çift hat avea ve turkcell vınn kullanıyorum başıma dediğin gibi hiç bir olay gelmedi.benim f/p açısından tek eksik gördüğüm şey hoparlörü biraz zayıf kalıyor o kadar simi kırdırdınmı yoksa orjinal micro sim mi kullanıyorsun çünkü bazen kırarken çipe zara verebiliyorlar.

• Teşekkür ederim mesajın için. Sim kartı kırdırdım. Ama bu kırık sim kart başka telefonlarda sorunsuz calisiyor bir tek win de problem cikartiyor. Acaba orijinal micro sim taksam çözülür mü sorunum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane temizleme programi var hergun temizliyorum cift sim kartlada kullandim donma hat safada on kamerasi ve dokunmatigi acayip kotu hoporlor biraz zayif ama donma oluyo heleki cift sim kartta cok oluyo kisacasi ben tavsiye etmiyorum tek hatli kullanicaklar icin s3 alsinlar ne guncelleme aliyo ne baska bisey en azindan s3 ana model oldugu icin guncelleme aliyo

• telefon nedense biraz ağır ve donuyor bu sorunu çözebilen oldu mu ? Tek sim kart kullanıyorum
  • Benim konu uçmuşa benziyor burdan devam edelim

Galaxy s5 stili rom çıkmış deniyen varmı
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2717521

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlara bakınca acaba bendeki telefon başka bir galaxy win mi diye düşündüm bir an... bu telefonu alırken ne bekliyordu bazı arkadaşlar acaba; galaxy s4 performansı mı? tamam işlemcisi 4 çekirdek ama yüksek performans işlemcisi değil. dokunmatiği kötü diyorlar; neye göre kötü kime göre kötü? hiç bir sıkıntısı yok dokunmatiğin, dokunur dokunmaz olması gerektiği gibi algılıyor... donma falan da yok, çift sim kullanıyorum canavar gibi; simin birini kendim kestim diğeri yeni mikro sim aldım... 50+ uygulama yüklü telefonda bana mısın demiyor. henüz rootlamadım; rootlasam zaten arka planda çalışan gereksiz uygulamaları da kaldırırım telefon iyice rahatlar ama şu an gerek yok... yazılım desteği diyen varsa gitsin s4-s5 alsın veya nexus falan alsın... 650 liraya daha ne olsun...

telefonu rootlamak istiyorum ama framaroot işe yaramıyor; son sürüm 1.9.1'i denedim, sanırsam bizim telefonlar ufak bir güncelleme almış ve bu yüzden framaroot işlemiyor. cwm recover de atmak istemiyorum; olur da telefona bişey olursa servis cwm recovery'yi görür ve garanti dışı der. nette vroot diye bişey daha var ama güvenemedim açıkçası... çin işi olunca insan güvenemiyor; rootlarken alttan gizli bişeyler de yapar bu çinliler... varsa bildiğiniz apk olarak kurabileceğimiz bir root yöntemi paylaşırsanız sevinirim...

• Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün önce bu ekibe bende katıldım. E250'den sonra WIN'e geçtim ve hala dokunmatik, android,akıllı telefon vs vs durumlarına alışmaya çalışıyorum Teknik anlamda bir şey diyemeyeceğim ama şimdilik memnunum telefondan. Aklıma takılan bir kaç şey var,yardımcı olursanız sevinirim:

* Hafıza kartı ve koruyucu kılıf alacağım. Hafıza kartlarında class4 class 10 gibi bir şeyler gördüm. Win acaba bunları destekliyor mu yoksa sıradan sadece microsd mi alayım? (8gb veya fiyatına göre 16 gb kart düşünüyorum)
    * Koruyucu kılıf olarak kauçuk/silikon veya flip cover tarzı bir şey düşünüyorum. Kılıf konusunda çokta alternatifi yok ama her türlü öneriye,adrese açığım. Teşekkür ediyorum şimdiden.
  • samsung galaxy win performansında hiçbir sıkıntı yok,satıldığı fiyat dilimi üzerinden yazıyorum
    bu fiyata bu kalitede telefon yok!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyarkamil

samsung galaxy win performansında hiçbir sıkıntı yok,satıldığı fiyat dilimi üzerinden yazıyorum
    bu fiyata bu kalitede telefon yok!!!

bence de fiyata göre kaliteli ürün.
  • biri bana ayrdım etsın vıeoşları ızleyemıyorum işleme ızın vermıyor dıyor en basıt hurrıyet web vıdeoyu ızlemıyorum
  • Yokmu cvp vrn

• SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU]

• Arkadaslar merhaba. Win class4 hafiza kartlarini destekliyor mu,bilen kulanan var m?

• 2 Aydır kullanıyorum telefonu pek beğenmemiştim ilk başta ancak 700 liraya göre çok iyi.kılıf bulmada sorun var biraz ama kapaklı kılıf çok kolay bulunuyor bu arada s3 miniden iyi bir telefon. Son olarak güncelleme geleckmi acaba
    Not: şarz kablosu çok kısa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutS1907 -- 29 Haziran 2014; 23:01:41 >
  • waybe kullanıcısına yanıt
    selam arkadaşlar bende daha 2 hafta oldu galaxy win alalı ben gayet memnunum bi sıkıntı olmadı şimdilik
  • yeni kullanıcıyım 2 hafta oldu
  • Hayırlı olsun.

Benim telefonda bir yavaşlık var arkadaşlar neden olabilir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Hayırlı olsun.

Benim telefonda bir yavaşlık var arkadaşlar neden olabilir sizce?

hafıza kartınız kaç gb? ayrıca fazla uygulama indirip kurmuş olabilirsiniz
  • 4 gb hafıza kartı 1.71 boş alan gözüküyor yeterli değil midir sizce?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.