Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY WİN GT-I8552 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
5
Favori
12.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waybe

4 gb hafıza kartı 1.71 boş alan gözüküyor yeterli değil midir sizce?

yeterli,sizdeki yavaşlık nasıl? detay verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

4 gb hafıza kartı 1.71 boş alan gözüküyor yeterli değil midir sizce?

yeterli,sizdeki yavaşlık nasıl? detay verebilirmisiniz

Örneğin fotoğraf çekme kısmı yavaş açılıyor, fotolar yavaş açılıyor çektikten sonra. Bazen bir dosya açarken yavaş açılıyor. Mesala galeri ye tıklıyorum geç açılıyor.
  • Konu güncel...Kullananlar rehber hazırlarsa iyi olur...
  • hangi tarayıcıyı kullanıyorsun? puffini kullan bicapste ki vk videoları bile çalıştırıyor ama ücretli versiyonu
  • Arkadaşlar telefon iyi yada kötü bu şeyleri bırakın önemli olan elimizdeki cihazı daha ii hale getirmek var mı ROM önerisi olan??????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=3d22KEKaSVk bu videoda kitkat romu anlatıyor yorumlar kısımda indirme linki var romu tavsiye ediyorum iyi bir rom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ameke166 -- 30 Ekim 2014; 15:06:34 >
  • Telefon yaklaşık kaç saatte şarj oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 haftalık Samsung Galaxy Win Duos satıyorum. Sıfır sorun sıfır çizik ilgilenenler mesaj atabilir.
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    ne kadar istiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

ne kadar istiyorsunuz

Ben cihaza 450 tl istiyorum.
  • Ful kutu faturalımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Atalay80

Selam arkadaşlar,

Bende Samsung Galaxy Win aldım. Ekranın içerisinde toz olduğundan ve avea hat kullanırken arama yapmamasından dolayı servise bıraktım. Servis değişim için onay verdi ve bende telefonu değiştirdim ve yine Samsung Galaxy Win aldım.

Çift hat kullanıyorum Turkcell ve Avea. Avea ile arama yaparken telefon bekliyor ve sonra kendiliğinden aramayı sonlandırıyor. Bir kaç defa üst üste arama yapınca karşı tarafı arayabiliyorum. Avea hattını başka telefonlarda denedim sorunsuz çalışıyor. Ayrıca başka avea hatlarınıda Galaxy win de denedim onlarda da aynı problem oldu. Gelen aramalarda ise hiçbir problem olmuyor.

Bu sorun karşısında bir bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardım edebilir mi?

Merhaba aynı sorun bende de var. Servise 3 defa götürdüm. Sorun yok diyorlar. Şebekedendir diyorlar. Ancak hat belirttiğiniz gibi başka telefonda çalışıyor.
    Sizin değişim onayı nasıl oldu. Kaç defa götürdünüz.

• 99ajanx kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk aldığımızda böyle bir sorunla karşılaşmıştık. Daha sonra servise götürdük cihazın ekranındada kusur vardı ve cihazı yenisi ile değiştirdiler. ancak değiştirilen telefonda da yine arama yapamama problemi ile karşılaştık. yine servise götürdük. bu sefer de anakartını değiştirdiler telefonun. yine belli bir süre arama problemi ile karşılaştık ancak sorun kendi kendine düzeldi nasıl olduysa. şuan için bir sorun yaşamıyoruz. eğer garanti kapsamındaysa cihazın hemen teknik servise götür. eğer mümkünse teknik servis e sen bırak telefon ve onlara anlat problemi ve telefon üzerinden göster (daha etkili oluyor). Ben istanbulda avcılar da ki servise götürmüştüm sağolsunlar baya ilgilendirler.
  • Bugün 4-5 ay kullanımdan sonra ilk defa, çift simle ilgili bir sorun yaşadım. birden bire iki hat birden çekmemeye başladı. Sim kartlardan birini çıkardığımda diğer sim kartı tanıyor ve telefon düzgün çalışıyor (hangi sim portu olduğu önemli değil, ikisinde de çalışıyor). Fakat diğer simi taktığım zaman iki simi de tanımıyor. Sim kartlarımın birisi Avea (genelde ilk sim portunda) diğeri de Turkcell. Sadece Avea'yı taktığım zaman (port 1 veya 2) düzgün çalışıyor, sadece Turkcell'i taktığım zaman (hem port1 hem port 2) full çekiyor görünüyor fakat yalnızca acil aramalar diyor. Ayarlarda mobil ağlara girdiğimde menüde sadece mobil veri aktif. Veri dolaşımı, erişim noktası adları, şebeke modu ve ağ operatörleri ise aktif değil. Muhtemelen sim kartım bozuk ama anlayamadığım bozuk olan Turkcell sim kartı takınca neden avea'nın da çalışmasına engel olduğu. Yardım edebilecek birisi var mı? Telefonda mı sorun var yoksa sim kartta mı?

• Bİ ROM VEREBİLECEK YOKMU ARKADAS SU TELEFONA Bİ ROM BULAMADIM
  • Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama; bu telefonda Whatsapp üzerinden video gönderirken 16 MB sınırlamasından dolayı 37 saniyeden daha uzun video göndermeme izin vermiyor. Başka Android telefonlar, büyük boyutlu video'ları sıkıştırıp gönderebiliyor ama bu telefonda otomatik olarak öyle bir özellik yok sanırım.

Siz bu sorunu nasıl aşıyorsunuz? Harici bir uygulama mı kullanıyorsunuz?
  • benim telefon garantisinin bitmesine 1 ay kala, samsung serviste sıfır pil taktırdım,ayrıca adaptör de verdiler
    sonra telefon durup dururken kapanmaya başladı,servise bir daha gittim,anakartı değiştirdiler,
  • mmmm10 M kullanıcısına yanıt
    slm 8552 donan arızası olanlar bosuna urasmayın eger cıhaz program root veya 4 dosyalı flaş atıldıysa ana karttan yapıyor genel arıxzaları bu fabrıka sorunu uzelmez bılgınıze
  • Hala kullanıyorum. Güzel bir telefon.

• Merhaba, telefonun dokunmatiği çalışmıyor. Düşme, kırılma olmadı.

Bir ara birkaç kez resetledim, yeni rom kurdum, düzeldi birkaç kullanımdan sonra tekrar çalışmamaya başladı.

Neyden kaynaklanmış olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.