Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Gear serisi akıllı saatlere son veriyor ve yola Galaxy Watch serisiyle devam ediyor. Bu videomuzda Galaxy Watch 46mm ve 42mm modellerini sizler için değerlendiriyoruz. 

• Türkçe'de bayan kelimesi yok, kadın olacak o, "KADIN".
    ilk olarak bayan dediniz videonun başlarında. O bayan ise siz baymayan mı oluyorsunuz Sayın Çevik? Lütfen cümle kurarken kullandığınız kelimeleri özen ile seçin. Siz bir çok kişinin örnek aldığı bir karaktersiniz veya kişisiniz. Gelecek nesilleri, doğru Türkçe kullanımı konusunda bu hatalar ile kötü yönde etkilemeyin. Sevgilerimle ve saygılarımla, başarılar diliyorum.
  • M.Ç: "Abi kusuruma bakmayın ama işim var.."

• Takip
  • Timurlar sardı dört bir yanımı :)

• Çok laubaliler, Mesut bey az bile dedin.

• Kasa ve çerçeve bana kalın gibi geldi. Favorim hala moto360

• yine de bana çok kaba göründü
  • Ben saati beğendim ama pahalı diye alınmaz.

• Casio' nun modelleri gibi kenar çerçeveler kalın, kaba, bol desenli. Saatler de telefonlar gibi, kenar çerçeveler ne kadar incelirse göze o kadar estetik, hoş görünüyor. Saat büyük olabilir ama kenarlar yok denecek kadar ince ve sade olmalı. Genelleme yapmayayım, benim görüşüm bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 10 Ağustos 2018; 11:43:59 >
  • amezfit bip kadar şarzı gitmese , alınmaz...

• Türkçe'de bayan kelimesi yok, kadın olacak o, "KADIN".
    ilk olarak bayan dediniz videonun başlarında. O bayan ise siz baymayan mı oluyorsunuz Sayın Çevik? Lütfen cümle kurarken kullandığınız kelimeleri özen ile seçin. Siz bir çok kişinin örnek aldığı bir karaktersiniz veya kişisiniz. Gelecek nesilleri, doğru Türkçe kullanımı konusunda bu hatalar ile kötü yönde etkilemeyin. Sevgilerimle ve saygılarımla, başarılar diliyorum.

• e1ektronick kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Mesut Beyin kelimeleri secisini begeniyorum ve anlatimlarini ciddi anlamda uzun suredir severek izliyorum. Bazi konularda goruslerini de ornek olarak aliyorum. Ciddi miydiniz bilmiyorum ama ciddi iseniz bilginize, degil ise kusura bakmayin benim gibi yanlis anlayanlara ya da bilmeyenlere bilgi olmasi acisindan su resmi buraya birakiyorum.Samsung Galaxy Watch ön inceleme

Direk linke tiklayarak da ilgili sayfaya gidebilirsiniz. http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5b6df41deca0d6.57888196

Edit(Konu ile ilgili yorum): Saat gercekten hos gozukuyor telefonun yaninda hediye olarak verilseydi daha cazip olabilirdi ama yine de oldukca guzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-DDT -- 10 Ağustos 2018; 23:34:46 >

• Güzel video olmuş teşekkürler.
  • Hep erkekler öne çıkıyordu(hala da öyle ama)kadınları da düşünmeleri çok iyi olmuş.

• Şarjı 15 günden az gidiyorsa övmenin anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e1ektronick kullanıcısına yanıt
    Bay ve bayan kelimeleri hitap ederken kullanılan kelimelerdir ve yabancı kelimelerden (ör: İngilizce) Mr. ve Mrs./Miss (hitap ederken evli/bekar ayrımı da yapmadığımız için ikisinde de bayan) kelimelerinin karşılığıdır. Bizde soyisim ile hitap pek yerleşik olmadığı için erkek ve kadın kelimelerine eş anlamlıymış gibi kullanıyoruz. Hal buki, "Bay Çevik", "Bay ve Bayan Çevik" vb. şekilde kullanılması gereken hitap kelimeleridir.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Aynı ben yav
  • Gear S2 kullanıyorum bence hala görünüş olarak her kesime uygun.

• esim ve kendime önsiparis gectim, önsipariste ayrica wireless sarj cihazi ücretsiz veriliyor aldigim yerde. Ilk akilli saat deneyimim olacak Eylül ortasi teslim edilmeye baslanacakmis.

Ülke: Almanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 12 Ağustos 2018; 16:54:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.