Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://drive.google.com/file/d/1s41hpZSVANrVAdrZF9HNxUl1ZmDZB5O2/view
    Burda herşey var bu dosyayı drive den indirip zarchiver programı ile çıkartın sonrasını aldığım arkadaş kendisi yazmış adım adım ben uyguladım çalışıyor bazı modellerde sıkıntı çikartabiliyormuş
  • Mertcanes26 M kullanıcısına yanıt

Tamamdır teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 11 kampanyasında n11den under armour 44 mm siyah saat aldım. Kuponla beraber 1275 liraya geldi.

Tasarımını cok beğeniyorum kullandığım zaman galaxy a50 ile kullanıyorum, düzenli spor yapıyorum kardiyo fitness vs. Esimde de apple watch var kiyasladigimizda genelde aynı değerleri veriyor sikinti yok

Bataryası 2 gün kesin gidiyor Samsung telefon ile sorunsuz ve uyumlu çalışıyor

İnanılmaz güzel ve şık saat şekilleri var.

Ekg vs işini denemedim acikcasi

Ben baya memnunum saatten
  • Atlikarinca1983 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Saatimiz güzel maşallah
  • Teşekkürler hocam ben de beğeniyorum cok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlikarinca1983

11 11 kampanyasında n11den under armour 44 mm siyah saat aldım. Kuponla beraber 1275 liraya geldi.

Tasarımını cok beğeniyorum kullandığım zaman galaxy a50 ile kullanıyorum, düzenli spor yapıyorum kardiyo fitness vs. Esimde de apple watch var kiyasladigimizda genelde aynı değerleri veriyor sikinti yok

Bataryası 2 gün kesin gidiyor Samsung telefon ile sorunsuz ve uyumlu çalışıyor

İnanılmaz güzel ve şık saat şekilleri var.

Ekg vs işini denemedim acikcasi

Ben baya memnunum saatten

hayirli olsun

Ne tarz kullanimda 2 gun batarya degerine ulastiniz?

• Teşekkürler hocam

Ben sabah 7-3 arasi çalışıyorum evden.

Sabah şarjdan aldığımı düşünürsek 2 günün 1inde spor yapıyorum.

Aod kapali parlaklık orta seviyede kullanıyorum

Bildirimler dışında çok kurcalamiyorum artik gerek duymuyor insan ilk alındığı gibi:)

kisa görüşmeleri saatten yapıyorum vs.

Gece de kolumda oluyor saat.
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
  • Merhaba. S20 plus telefonumu Android 11 e güncelledikten sonra gw2 saatim telefona otomatik bağlanmamaya başladı. Ne yaptıysam olmadı. Hem telefonu hem saati sıfırladım olmadı. Bu sorunu yaşayan var mı?

Hocam herşeyi sorunsuz uyguladım, ancak ekg çekmek için yukarı tuşa basıyorum ekran da grafik çıkmıyor öyle kalıyor, nerde sıkıntı oldu acaba telefon Asus.

• Basılı tutacaksınız sensör orası

Basılı tutuyorum olmuyor,tansiyon ölçüyor ancak ekg yi kullanamadım.

• PreDLoNa kullanıcısına yanıt

GWA'de Tizen 4, GWA2'de ise Tizen 5.5 son sürüm diye biliyorum. Tizen 5.5 Active 2'ye ağır gelmiş olabilir, güncellemelerle biraz düzeltirler. 5.5 güncellemesinden sonra yedeklemesiz format atarsanız iyi gelebilir. EKG, Active 1'e değil ama Active 2'ye gelecekti, ABD'de falan geldi fakat Türkiye'de anlaşma yapılmamış henüz gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Basılı tutuyorum olmuyor,tansiyon ölçüyor ancak ekg yi kullanamadım.

Bende herseyı yaptım , iki uygulamada calısıyor fakat ekg de basmama ragmen ölçüm yapmıyor sureklı uyarı veriyor , tansıyonda sorun yok ama ..

• Tansiyon gayet iyi çalışıyor bende de ancak ekg ne yaptıysam olmadı, uygulamayı defalarca sildim kurdum olmadı,ölçüm yapmıyor.

• tansiyon da sadece samsung telefonlarda mi calisiyor?

buradakileri uyguladım, ekg sorunsuz çalışıyor, tansiyon aleti ile tansiyon için kalibrasyon yapmak kaldı sadece. Telefon xiaomi redmi 9s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ly_10ur -- 3 Ocak 2021; 15:41:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

İphone 11 ile kullanıyorum,son güncellemeden sonra bildirimler geç gelmeye başladı,saati uyandırmadan bildirim gelmiyor saate çok pişman oldum güncellemeyi yaptığıma.
    sadece benim saatimde de değil aynı sorun eşim ve arkadaşlarımda da mevcut,Samsung la iletişime geçiyorum abuk sabuk Bluetooth açık mı bağlantıları kontrol edin tarzında otomatik mailler alıyorum.o kadar pişman oldum ki son güncellemeyi yaptığıma,saatten aşırı derecede soğudum,akıllı Saatten bildirim alamamak çok saçma.
    Sizden ricam arkadaşlar,kimden destek alabilirim bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi forumlar
    Evet bu sorun bende de var ama internette de çözüm bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung bana değişim cihazı olarak -ayıplı çıkan- GW yerine sıfır GWA2 verecekmiş, kutuyu açtığımda cihazda jelatin görmezsem normalde kullanılmış veya tamir görmüş cihaz olduğunu düşünürüm.

Yeni bir GWA2 kutudan çıktığında ekranda koruyucu jelatin, plastik falan olmuyor mu? Çünkü kutu açılış videolarını izlediğimde GWA2'lerin 2. el gibi çıplak şekilde çıktığını gördüm, normal gelmedi. Önceden açıp jelatinleri söküp öyle mi tekrar açılış videosu çekiyorlar yoksa cihaz sıfır kutudan zaten o şekilde mi çıkıyor merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frederick S. -- 4 Ocak 2021; 15:14:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frederick S.

Samsung bana değişim cihazı olarak -ayıplı çıkan- GW yerine sıfır GWA2 verecekmiş, kutuyu açtığımda cihazda jelatin görmezsem normalde kullanılmış veya tamir görmüş cihaz olduğunu düşünürüm.

Yeni bir GWA2 kutudan çıktığında ekranda koruyucu jelatin, plastik falan olmuyor mu? Çünkü kutu açılış videolarını izlediğimde GWA2'lerin 2. el gibi çıplak şekilde çıktığını gördüm, normal gelmedi. Önceden açıp jelatinleri söküp öyle mi tekrar açılış videosu çekiyorlar yoksa cihaz sıfır kutudan zaten o şekilde mi çıkıyor merak ettim.

Aynen bende değişim cihazı olarak GWA2 verecekler benimde ayıp mal GW 46mm idi. Özellikle sorduk sıfır cihazmı diye evet sıfır cihaz dediler.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.