Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saatten değil ama telefonunuzun ayarlar kısmında smart lock seçeneğinde saatinizi seçerseniz saat telefona bağlı olduğu sürece ekran kilidi istemez
  • k_koray K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Ama smart lock'u kullanamıyorum maalesef. Kurumsal mail adresi onu engelliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

https://www.akilliphone.com/incele/20mm-galaxy-watch-42mm-active-1-2-s2-classic-kayis-kordon-deri-104026

Bunlar hoşuma gitti ama cesaret edip alamadım henüz. Akıllıphone iyi bir firma bu arada kayış kalitesinden emin olamadım.

• İphone 11 ile kullanıyorum,son güncellemeden sonra bildirimler geç gelmeye başladı,saati uyandırmadan bildirim gelmiyor saate çok pişman oldum güncellemeyi yaptığıma.
    sadece benim saatimde de değil aynı sorun eşim ve arkadaşlarımda da mevcut,Samsung la iletişime geçiyorum abuk sabuk Bluetooth açık mı bağlantıları kontrol edin tarzında otomatik mailler alıyorum.o kadar pişman oldum ki son güncellemeyi yaptığıma,saatten aşırı derecede soğudum,akıllı Saatten bildirim alamamak çok saçma.
    Sizden ricam arkadaşlar,kimden destek alabilirim bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi forumlar

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146910641

900 liraya saatimi satıyorum. 4 yedek kordon hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah b. abdullah -- 23 Aralık 2020; 10:55:5 >
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

Saatimi sattığım için elimde ki kordonları satıyorum. Deri olanlar samsung deri kayışların birebir aynısıdır ( orjinal değil), bez olanlar haki renk ve siyah renktir cırt cırtlıdır.

Deri kayışlar tanesi 75 tl

Bez kayışlar 40 tl

@mehmet_75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 25 Aralık 2020; 0:55:13 >
  • satan satana, batan geminin malları. yeni alım satım alanı burası geeel...:))))

4 adet kordon 125 ₺

Kumaş ve siyah olan silikonun kondisyonları iyi.

Diğer delikli olan silikon 22 mm. Ancak saate takıldığı tarafından çok az kesilmiş. Saate oturmasi için.

Metal hasır olan idare eder. Bazı yerlerde siyahliğı çok az solmuş.

Hepsi de kullanılır. Bu fiyata kaçırmayın.
  • Arkadaşlar güzel bir arayüz. Kuponlar bitmeden alın derim. Normal ve aod mod fotoğrafları şöyle

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

https://watchfacecoupon.com/wf/1368?ref=reddit

NOT: Cihaza atıp tutanlarınki bu kadar karizma duruyor mu kolda 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 25 Aralık 2020; 13:6:42 >

• Herkese merhaba

Ayarlar -> saat hakkında -> Seri numarası kısmına ard arda 5 kez basınca numerik tuş takımı çıkıyor. Bunun kullanılabilir tarafı hakkında bilgisi olan var mı? Ne işe yarıyor? Bir de saat üzerinden ekran görüntüsü nasıl alınıyor? Watch 3 de iki tuşa aynı anda basınca ss alıyor ama bunda almıyor. Yöntemini bilen var mı?

https://watchfacecoupon.com/wf/889?ref=reddit#

Güzel bir tasarım. Kupon sınırlıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^bloom^

https://watchfacecoupon.com/wf/889?ref=reddit#

Güzel bir tasarım. Kupon sınırlıymış.

İndirip merkezdeki halkayı sarıdan griye çevirebilenler bize de nasıl yaptıklarını anlatırlarsa sevinirim.

• ^bloom^ ^ kullanıcısına yanıt
    Kastığı için sildim
  • Tansiyon olayında bir gelişme olmayacak mı yılda bitti, sadece samsung telefonlar mı kullanabiliyor şimdilik.

• pili kac gun gidiyor uyku takibi wifi aod ve gps kapaliyken? Uyurken koldan cikacak sadece. Adimsayar ve kalp olcumu surekli acik

• aysberg34 kullanıcısına yanıt
    Telefonun Samsung ise yapabilirsin
  • Arkadaşlar maalesef beklentiniz boşuna. Samsung kendi cihazları dışında kullandırmaz. Ben beklemiyorum böyle bir şeyi.

• Ben Xiaomi cihazımda kurdum tansiyon ve EKG yi gayet iyi çalışıyor
  • Merhaba arkadaşlar, Galaxy Watch Active 2 ve 1 ile aranıza katıldım. 2 modelini kendime 1 modelini de eşime aldık. Garip bir durum var. Eşimin 1 modeli benim 2 den daha hızlı. Her ikisi de son sürüme sahip. Bu normal mi yoksa bir sorun mu var?
    Bir diğer durum ise 2 modelinde offical olarak ecg yok sanırım. Biraz araştırdım mod lu health monitör apk si kurularak yapılıyormuş . Yardımcı olabilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanes26

Ben Xiaomi cihazımda kurdum tansiyon ve EKG yi gayet iyi çalışıyor

Nasıl kurdunuz acaba anlatabilir misiniz? Ben de Xiaomi kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.