Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Facer uygulamasını yeni keşfettim ve çok beğendim. Aşağıdaki kadran çok hoşuma gitti. Saatimi daha çok sevdim.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• alacak olanlara watch active 2 günlük bilgilendirme:

spor yapacaklara kesin tavsiye:
    almayın!! nabız sensörü, gps takibi, kalori hesaplaması, ekg, tansiyon hiçbiri doğru ölçümleme yapmıyor. youtube ta bağımsız spor bilimcileri bununla ilgili kanıtları da sunmuş arayıp bulabilirsiniz.

SAMSUNG TELEFON KULLANMAYANLAR EKG VE TANSİYON KULLANAMAYACAK!

iphone kullanıcılarına çöp bir cihaz. hiçbir özelliğinden yararlanamıyorsunuz.

cihazın tek artısı tasarımı ve akıcı arayüzü.

bilgilendirme bitmiştir...

edit: youtube ta öyle bi video buldum ki video sahibi arkadaş duygularıma tercüman olmuş ahahah. video küfürlerden dolayı sanırım gösterimde geriye atıldığından pek izlenmemiş ama yarıldım. aha samsung ve watch active 2 alacaklara kılavuz olsun:))))
    https://www.youtube.com/watch?v=sXy1Ps_qTDE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 13 Kasım 2020; 0:8:22 >

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam, cok güzel saat yüzleri var ama çoğu paralı ve samsung un kendi saat yüzlerine göre daha fazla şarj harcıyorlar haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Çalışıyor. Tansiyon da çalışıyor ama kalibre yenileme zamanı geldiğinden test edemedim. Önce kalibre etmem gerekiyor.

Hocam önceden sorduysam kusura bakma unutmuş olabilirim.

Senin cihaz ABD veya Kore yazılımı mıydı?

Sürümü ne şu anda?

Ve cep telefonu markası nedir? LG telefonlar ile EKG ve tansiyon çalışır mı? Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

Apple Watch Android'de hiç kullanılamıyor bu konuda tek kelime etmezken bunu yazmanız tam bir fanboy olduğunuzun göstergesi. Defalarca bu başlık altında yazdım yine yazıyorum kimseye zorla bir şey satılmıyor eğer beğenmiyorsanız (ki beğenmemek en doğal hakkınız) gidip Apple Watch albilirsiniz. Kimse sizi engellemiyor.

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    gerçekten mi ya vah vah. bence öncelikle oturup kendinize bakmalısınız. satın aldığım saatle ilgili yaptığım yorumları şahsınıza hakaretmiş gibi algılıyor olmanız kimin ne derece acınası ve psikolojik travma içinde olduğunun göstergesi. klasik ilkel insan davranışı. senin malına ettiğim laf sanki sana ve ailene hakaret etmişçesine rahatsız ediyor. bak bu psikolojik sorun:) sakin ol. burası saatle ilgili bir forum ve kurallarında “sürekli övmek zorunlu” diye bir ibare yok.

insanların sürekli neden aynı soruları sorduğundan şikayet edeceğine sürekli benim yazdıklarımı görmek istemiyorsan sen daha yararlı bilgilerle doldur. ben forumun özgür kullanımını gerçekleştirerek ürünle ilgili reel bilgiler veriyorum ve vermeye devam edeceğim. zira konu altına yazan kadar yazmayıp sadece alsam mı diye google dan girip okuyan da var. ben bir kişinin daha hata yapmasını engelliyorum... beğenmiyorsan blokla seçeneği var hatırlatırım.

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    verdiğin cevaplar seviyeni ve yaşını belli ediyor samsung boy. sana da senin seviyende cevaplar verip haddini bildirirdim. ama sonra burada mağdur edebiyatı yapıyorsunuz. gerek yok... yazdıklarımdan rahatsız oluyorsan bloklayabilirsin. bu haraket senin seviyende bir oluşum için oldukça zor ama başarabilirsin;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 13 Kasım 2020; 11:18:18 >
  • Geçen yıl aktive 2 kullanıyordum.Apple a geçince Apple Watch series 6 aldım.Bu akıllı saat konusunda cidden Apple Watch ⌚️ ve diğerleri diyebilirim.

• k_koray K kullanıcısına yanıt
    Full sürüm APK dosyası var konuda. Bütün ücretli saatleri kullanıyoruz

• ademis kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şimdi buldum, haberim yoktu çok iyi oldu sağ olun.

• k_koray K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)
    Eski uygulamayı kaldırıp baştan yeni apkyı kurun ve kesinlikle Google Play'de güncelleme yapmayın.
    Bol keyifler

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    hocam bu nasıl bir düşünce, sen samsung düşmanımısın.... geçen sene aralık ayında kampanyadan faydanlanıp active 2 aldım ve 11 aydır kullanıyorum..saat yüzlerini keyfime göre değiştiriyorum istediğim zaman kalp hızıma bakıyordum,yürüyüşlerimi takip ederim eğer saat elimde uyursam ne kadar uymuşum gibi verilere bakarım, bize gelmeyen tansiyonu yükledim arada teyzemdeki tansiyon ile karşılaştırma yaparım çok çok az değer farkı var şimdi gidip uyku verilerini vermeyen apple watch mı alayım hemde iki buçuk fiyatla......

• Merhaba sesli mesaj yazabilecegim ücretsiz bir uygulama varmı.

• sardalyaaa S kullanıcısına yanıt
    malesef yok

• capslockAa C kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

• Ben G Keyboard aldım. 29 tl ye deneyimlerimi aktarırım.

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.