Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.251
Cevap
166
Favori
339.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 561
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 388
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 197
  • Favoriye Eklediklerim 171
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Marrusia (388 mesaj) ademis (243 mesaj) erditepe (222 mesaj) Serdar0644 (219 mesaj) onboardx (189 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1816 mesaj) Mobil (2156 mesaj) Mini (499 mesaj) Uygulama (1780 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
Giriş
    1231 Mesaj

Bekliyoruz üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sleeper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1231 Mesaj

Enteresan bir kişilik. Yazdıklarına gülmemek elde değil 😁 salla boşver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

Arkadaşlar G keyboard çalışıyor sorun yok. Yalnız mesela whatssupp mesajı geldiğinde üzerine tıklıyorsunuz sağda klavye içinden ulaşıyorsunuz. İlk tıklamada mikrofon simgesi olsa daha pratik olurdu. Bu hali ile de işimi görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1512 Mesaj
    Bir de şöyle bir uygulama satın aldım ama kullanamıyorum. Saatin ışık şiddetini düşürmeden full ışık ayarı istiyorum. Bu programla olur dedim ama olmadı. Kullanan var mı?

|
    |
  • Binbaşı
    1512 Mesaj
    Arkadaşlar always on uygulamasını çalıştırmayı başardım. Harika oldu. Pile etkisi ne kadar olacak test edip paylaşacağım. Yapanın ellerine sağlık

• Yarbay
    2119 Mesaj
    Çıkalı 1 yıl olduktan sonra hala bu saat tercih edilir mi? Bulunduğum yerde Watch Gt 2 Pro dan 400 lira daha pahalı ikisi arasında karar veremedim keza Galaxy Watch 3 de Active 2 ile aynı fiyat ama onun tasarımı çok çekici gelmiyor ama onu da düşünüyorum. Bataryanın her gün bitmesi bi yerden sonra illallah ettirir mi bilemiyorum işin içinden çıkamadım. 15 gündür Watch Gt2 pro mu alsam yoksa Samsung marka bi saat mi alsam diye düşünüyorum ikisi de tam olarak asla tatmin etmiyor

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    bu saati aktivite amaçlı alacak arkadaşlara son çağrıdır: KESİNLİKLE ALMAYIN!

saatin spor tracker özellikleri çok kötü. nabız, kalori, gps ölçümlemeleri başarısız. ekg ve tansiyon sadece samsunglarda ekstra işlemle mevcut.

tansiyon ölçümü doğru değil. tamamen 3 adımlık ölçümleme sonrası tahmini bir sonuç veriyor. burada doğru diyen fanboyları dikkate almayın!!

son dönem kullandığım saatler: garmin, suunto, apple watch ve active watch 2. ve watch active 2 egzersiz için doğru bir tercih değil!!

iphone u olan kullanmasın özellikler çalışmıyor.

iki artısı var: güzel tasarım, akıcı arayüz. size spor uzmanlarının ciddi anlamda yaptıkları çalışma videosunu da bırakıyorum

active 2 ölçümleme doğruluk testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 15 Kasım 2020; 13:24:0 >
    |
    |

• Binbaşı
    1512 Mesaj

Gt 2 pro yoğun kullanım en az 1 hafta pil süresi verir yalnız saat akıcı değil. Yorumlarda kastığını ifade ediyorlar. Saat arayüzleri apk vs de samsung kadar fazla değil.
    Bir de samsung da yukarıda bahsettiğim programı kurarak mesajlara mikrofonla söyleyerek yazıya çeviriyor gt2 de bu özellik yok
    Sırf kasması nedeniyle ben aktive 2 aldım samsung telefon ile uyumu harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleeper -- 15 Kasım 2020; 9:4:42 >
    |
    |
    Aruncator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sardalyaaa

Merhaba sesli mesaj yazabilecegim ücretsiz bir uygulama varmı.
    Kendi ses kaydedicisi var sadece ses kaydeder tabi metin dilibe turkceye cevirmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    Saniyeli saat sekillerinde saniye sesini kapamayi bir turlu bulamadim. Kisisellestirmede deniyor ancak orda da bulamadim

• Binbaşı
    1512 Mesaj

Kapatılamıyor

|
    |
    Vyl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

sen almışsın ben almışım yapacak bir şey yok başkası almasın. ayrıca ben iphone ve apple demiyorum. o fanboyların manipülasyonu. bunun yerine ticwatch 3 al, fitbit sense al, watch 3 daha iyidir belki ona bakıp onu al ne bileyim ama bunu spor amaçlı alacak almasın. ben kimseye apple alsın falan demiyorum kardeşim. apple da şarjı çok hızlı gidiyor.

|
    |
    efem-35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1623 Mesaj

Aferim

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6798 Mesaj

spor amaçlı ise sözüm yok o zaman sen haklısın...ama diğer kullanımda ben memnunum yukarıda bahsettim ...

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

hep diyorum zaten spor amaçlı diye. defalarca söyledim ama anlamıyorlar. benim burada kimseyle derdim yok. derdim 1 buçk sene önce ekg var diyip hala ekg yi getirememiş samsungla işim var. bu açıdan spor amaçlı alacak bir sürü insan girip okuyor ve bir kişiye bile mani olup bu çarka dahil olmasına katkı sağlarsam ne mutlu bana. zira samsungun en sevdiği şey vaad edip müşteriyi kandırmak.

|
    |
    efem-35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Gençler egc çalışıyor ama ne yaptıysam BP yi aktif edemedim. Deneyen çalışan bir metod bilen var mı xda de var olan çoğu şeyi denedim ama hata veriyor Device manager

|
    |
  • Binbaşı
    1152 Mesaj

Ses ayarlarindan tiklama sesini kapatinca ses de kesildi.

|
    |
    Sleeper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.