Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone ile kullanımda cevap verilmiyor bildirimlere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende güzel bir fiyat bulamadım

• RandomT R kullanıcısına yanıt
    Hocam Vatanbilgisayar'dan 1 ay önce aldım.

Ürünün ince yapısını çok sevdim. Gerçekten de saati hızlıca şarj ediyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Apple telefon kullanıyorsanız apple watchtan baska bir seçenek yok malesef.
  • Sürekli nabız ölçümünün şarja etkisi nasıl o şekilde kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boraa28 B kullanıcısına yanıt
    Sürekli nabız ölçümü olunca aynı zamanda sürekli stres de ölçüyor. Ben sürekli nabız kullanıyorum.

Ayarlarım şöyle:

Nabız ölçümü = HEP AÇIK
    GPS = HEP KAPALI
    WIFI = HEP KAPALI
    TELEFONLA BAĞLANTI = HEP AÇIK
    AOD = HEP KAPALI

Öğretmen olduğum için ders anlatırken el kol hareketlerinden saat sürekli açılıp kapanıyor, hareketli bir yaşamım var. Ortalama adımım 9800 civarı, ortalama aktif dakikam 100 dakikadan fazla. Eve gelince hiç takmıyorum. Takmayınca nabız sensörü çalışmıyor. Kendini otomatik durduruyor.

Bu durumda 2.5 gün ÇOK RAHAT.
    Günce ortalama %30 şarj gidiyor.
    Ben pilini yormamak için %80'e kadar şarj ediyorum.
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Ürünü ne zaman almıştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Ürünü ne zaman almıştınız?
    30 eylülde almıstım.bu gün geldi.
    2 ay oldu yani

• Active 1. jenerasyona ait ana kodu göremedim buraya yazayım, Samsung'un sitesinde deniz yeşili versiyonu indirimdeydi 850tl denemeye değer diye düşündüm bakalım daha önce akıllı saat almadım 1-5 jenerasyon fark etmez Apple Watch tasarımını beğenmiyorum tamamen yeni ve mümkünse yuvarlak tasarlamadıkları sürecede almam.Piyasada en ucuz Apple Watch 3 1500tl civarında GWA 2 de o civarda 850tl GWA için denemeye değer bir fiyat. GWA bazı ülkelerde yeni update almaya başlamış titreşimli daire şeklinde app seçme olayı gibi GWA2'deki bazı özellikler GWA'ya da geliyormuş sanırım.
  • Merhaba arkadaşlar banada dün eşim almış , mediamarkt ta ama bu power bank hediyesi ile ilgili bir bilgi yok , bu konuda bilginiz var mı ?

• hx100 H kullanıcısına yanıt
    Bu tarihte kampanya bitmiş olmalı. Kasım başına kadardı sanırım kampanya. Ama yine de Samsung müşteri temsilcisine sorabilirsiniz

• ademis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Hocam sizi bir çok akıllı saat konusunda görüyorum. Sanırım farklı marka akıllı saatleriniz var. Huawei watch gt 2 nasıl bir akıllı saat?

• sizce aliminyum fazla mı dandik çelik almaya değermi aslında hafif olsun istiyorum ve silikon kordon da sorun değil ama bazı yerlerde silikonun dandik olduğunu okudum doğrumdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Hocam sizi bir çok akıllı saat konusunda görüyorum. Sanırım farklı marka akıllı saatleriniz var. Huawei watch gt 2 nasıl bir akıllı saat?
    Dostum şu an aktif olarak Active2,Amazfit Gtr,Huawei Watch gt2 ,Zeblaze Thor4 aktif kullanıyorum.

Kw88 yeni sattım.Geçmişte S3 frontier ve Galaxy watch,Huawei gt1,wear os olarakta Ticwatch Express kullandım.

Band olarakta Samsung Gear fit2 Pro,galaxy fit,Miband4,Honorband 5 kullaniyorum.

Bu konularda yardımcı olmaya çalısırım.

Herhangi bir apple urünün yanindan dahi geçmem yolumu degistiririm.yani o konuda bilgim yok.

Garminler aşıri pahalı.onlarada bulaşmadım.

Ne ayaksın sen dersen ozelden yazarım.

Soruna gelirsek.
    Gt2 gerçekten güzel olmuş.Kasa olarak yukaridakilerin en guzeli.Saat gibi saat yani.eski gt1 in pekçok eksiği giderilmis.konuşma,medya kontrolu falan yoktu gt1 de.Batarya desen efsane zaten.Ne zaman sarja taktıgını unutuyorsun.
    Ama can sıkan eksikleride yok degil.en başta watch face yukleme yok.yontemi var ama muslümana gavur eziyeti.samsung daki gibi uygulama yukleme yok.yine samsungdaki gibi kullanıcı dostu problemsiz göze hoş gelen bir isletim sistemi de yok.huawei ve xaomi nin yazılım konusunda samsunga yetişmesi için daha 40 fırin ekmek yemesi lazım.
    Egzersi aktivite falan filan bunlar asagı yukari butün akillı saatlerde aynı performans.oyle aman aman fark yok.

• İndirimde alanalara sorum var daha önce smasung sevgililer gününde 2. %50 inidirimli tarzı inidirimler yapmıştı yılbaşında da birşeyler yaparmı acaba
    Ben de samsung grar s2 classic, gear s3 classic, galaxy watch, finow x5 air, ticwatch e kullandım. Halihazırda gwa2 kullanıyorum. Ben de meraklıyım akıllı saatlere. Aliexpress den ticwatch pro almak istedim indirimden ancak vergi ile 1450 ye geliyor vazgeçtim. Huawei watch gt 2 yi merak ediyorum. Cevap için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Ben de samsung grar s2 classic, gear s3 classic, galaxy watch, finow x5 air, ticwatch e kullandım. Halihazırda gwa2 kullanıyorum. Ben de meraklıyım akıllı saatlere. Aliexpress den ticwatch pro almak istedim indirimden ancak vergi ile 1450 ye geliyor vazgeçtim. Huawei watch gt 2 yi merak ediyorum. Cevap için teşekkür ederim.
    Sanırim ikimizi tam olarak tatmin edecek akıllı saat Galaxy watch2 olacak.
    Agustos ayinda note 11 ile tanıtılır diye tahmin ediyorum.
    Saat gibi saat kasası....
    Problemsiz isletim sistemi.....
    Büyük ekran ve sinırsız saat yüzü...
    Batarya da bir tık iyileşse tadından yenmez
    .

• Arkadaşlar merhaba , 40mm under armour ve 40mm silver arasında herhangi bir fark var mı ?? Birde çelik kasa ve alüminyum arasında ram vs. gibi farklar var mı ?
  • hx100 H kullanıcısına yanıt
    Zamanı geçti hocam onun, hayırlı olsun. Saatinizi güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.