Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.365
Cevap
155
Favori
208.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 konuda cevaba ihtiyacım var :) Sanırım bu normal pro gw 4-5 için fark etmiyordur.

1 - Yabancı youtube videolarında uygulamaların içinde yerleşik kamera uygulaması vardı. Bulamıyorum? Var mı? Varsa, nerede?

2 - Yabancı youtube videolarında saatimi bul sekmesinde, telefonu arkada bıraktığında uyarı ver gibi seçenek vardı. Burada yok. Sürekli telefonu bir yerde bırakan biri olarak çok güzel bir özellik aslında. Bulamıyorum? Var mı? Varsa, nerede?

3- Saat ayarlarında uyku modunu programladığımda, rahatsız etme özelliğini de açıyor, bir de bunu telefona da eşliyor ve telefonda o saatlerde o moda geçiyor. Bunu acı bir şekilde telefonumun çalmaması ile öğrenmiş oldum. Bunun farklı bir ayarı var mıdır? Rahatsız etme özelliğini açmasın ya da telefonu da bu anlamda eşlemesin. (Uyku modunu eşitle ayarı wearable da kapalı bu arada)

Bunların dışında bir problem yok, pil 2,5 - 3,25 gün aralığına oturdu gibi.

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi aşamada takildiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şöyle ki, saatte geliştirici ayarlarındaki adb ve wifi ayarlarını aktif hale getirip, telefona bugjeager i yükledim. Tel ve saat aynı wifi ye bağlıydı.

Saatteki ip adresini aynen bugjeager deki yere yapıştırdım, connect deyince hızlıca ekrandan kayboluyor. Port dolu yada boş fark etmiyor.

No selected device yazısı devam ediyor.

Yani saati görmüyor,

Açıkçası yapı krediyi yükleyip ödeme yapmayı deneyecektim, inat ediyorum saatten ödeme yapmak içinSamsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU] 

Siz nasıl yaptınız bu arada hakikaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgi için. Kafam iyice karışık bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Bugjeager sizde baglanmiyorsa play store uzerinden “easy fire tools” uygulamasi ile baglanmayi deneyin.

Uygulamayi acinca ayarlar kismindaki ip yazma yerine saatteki ip yi yazip, uygulama ana ekraninda sag ust kosedeki baglanti simgesine basip deneyin. Baglanti basarili olursa yine ayni uygulamadan apk yukleyebilirsiniz.

play.google.com
    Easy Fire Tools - Google Play'de Uygulamalar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.agondev.easyfiretools&hl=tr&gl=TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F4BE4979 -- 29 Eylül 2022; 20:26:11 >

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Sağlık konusunda haklısınız ama yazılım güncellemeleriyl3 watch 5 pro daha iyi olacaktır

• Merhabalar arkadaşlar boşta kordonu olup satmayı düşünenler msj çekebilir mi acaba? Saatim 4 46 mm.

• smmmcetin S kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki ürün var bende kutusu açılmamış

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Fiyat esnekliğiniz nedir söyler

• Öncelikle çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım, ip adresini fazla yazdığımı fark ettim ve iki uygulamada da yapabildim.

Yapı kredi mobil uygulaması açılmadı maalesef.

Bunun dışında play store da usa hesabı açtım, vpn vs derken, Google pay ve samsung pay i indirebildim, açıldı, fakat kredi kartımı saat üzerinden ekleyemiyorum, gerçekten çok sinir bozucu.

American express alsam o geçer diye düşünüyorum, bilginiz var mıdır acaba?

Saygılarımla

• Arkadaşlar düz Watch 5 44mm nin şarjı normal kullanım ve yoğun kullanımda ne kadar gidiyor. Kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi.

• Watch 5 44mm almayı düşünüyorum ama iphone kullanıyorum. Telefonsuz kullanabilir miyim? Evde samsung kullanan var eşler açarım ama devamı için sadece saat üzerinden kullanmak istiyorum.
    Geçen sene Apple Watch 6 kullandım ama çok sarmadığı için satmıştım. 2 sene önce ise s3 frontier kullanmıştım. Bi samsung bi apple arası dönüp duruyorum. Sizce önerir misiniz?
    Airpods pro 2. Nesil alacağım içinde iphonumu satmak istemiyorum.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Benim kullanımım sonucu 3. Kez tam şarj yaptım ve yaklaşık 52 saatlik pil ömrü alıyorum ortalama.

AOD kapalı,
    Nabız 10 dk 1 ölçüm
    Uyku takibi açık ve O2 ölçümü acik
    2 kere 45 dk koşu
    2 kere EKG kullanımı
    1 kere vki ölçümü
    Gün içinde bildirimler vs.

• blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt

2 günü rahat çıkartıyor demek ki, 2 sene kullanım sonunda 1.5 güne düşse yine kabul edilebilir bir değer olur sanırım.

• Birkaç gün önce Media Markt'dan 399 TL'ye extreme kordon almıştım. Nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmanız için size de paylaşayım.

Samsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU]

• En basitinden şöyle söyleyeyim, uyku kayıtlarını ilk defa görüntülemek için telefona bağlanmanız gerekiyor. İlk seferden sonra saatten de görüntülenebiliyor. Yani illaki telefona ihtiyacınız olur.

• burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Orijinal mi bu hocam bende hiç biryerde kordon bulamıyorum L/Xl beden

• burak_1998 kullanıcısına yanıt
    4 ile 5 hemen hemen aynı olduğu için 1 haftalık 4 buldum 2000₺’ye onu aldım bakalım. Annemin telefonu samsung onunla eşlerim ara sıra artık. Çokta sorun eden değilim böyle şeyleri. Hayatta çok daha önemli şeyler var bence :D.

• hudo0707 H kullanıcısına yanıt

Orijinal evet, satılan birkaç yer var aslında https://www.cimri.com/arama?q=Extreme%20spor%20kordon

Buralar haricinde mağazaları doğrudan arayıp sorabilirsiniz ben birkaç yerde daha bulmuştum Ankara içinde.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.