Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
155
Favori
208.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben galaxy watch 5 ve pro ile ilgileniyorum fakat aklımda mühim bir soru var. Akıllı saat işine girmekteki maksadım koşu ve yürüyüşlerde telefonu evde bırakarak tws kulaklık ve saat ile keyif yapmak. Ancak bu keyfi youtube premium üzerinden indirdiğim videoları dinleyerek yapmak istiyorum. Peki bu cihazda youtube çalışıyor mu? Premium hesabımı bağlayabiliyor muyum? İndirme yapabiliyor muyum? Telefon olmaksızın kulaklıktan bu indirmeleri dinleyebiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oakenshield1905 O kullanıcısına yanıt

Telefonu evde bırakacaksan eğer, saat youtube'a nasıl erişecek? Sadece Wi-Fi ile mi? :)

Telefon şart.

• Saat kendi kendine youtubea giremiyor mu? He sorun internetse onu da izah ettim. Saat telefon ile veya kendi wifi ile youtubea girecek. Youtube premium vasıtası ile dinlenecek videoyu veya şarkıları önceden indirecek. Bu sayede telefon yokken kendi kendine çalabilecek.

Ben akıllı saatten anlamam. Tam olarak bunları yapabiliyor mi diye soruyorum? Çünkü yanlış bilmiyorsam bu prensip Spotify ile çalışıyor.

YouTube music ve Spotify da var o özellik sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aradığım ama duymak istemediğim cevap. Çok teşekkür ederim. Belki de hayırlısı olmuştur. Masraftan kurtuldum :)

• Bugün iPhone ve apple watch ımı satıp s22 ultra ile android e geri döndüm. Watch 5 pro ile Huawei GT 3 pro arasında kaldım ama ekosistemin faydaların göz önünde bulundurarak watch 5 pro sipariş geçtim 7300 e. İnşallah watch 4 teki pil rezaletin 5 pro ile aşmıştır Samsung. Yalnız saat biraz kalın geldi gözüme. Uyurken çıkarmam herhangi bir rahatsızlık veriyor mu? Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    4 46 dann5 proye gectim. Bariz bir kalinlik farki yok. Ayni sekilde kullanmaya devam ediyorum. Pil 3 gunu rahat geciyor aod haric hersey tam açık.

• Halk Kütüphanecisi kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Rahatsız edecek bir yanı yoksa sevindim. Pil 3 gün gidiyorsa olmuş demektir bu saat. Samsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU] 

• Şu GPS olayı aşırı can sıkmaya başladı... 3 dakika 10 saniye sürdü sinyal bulması gerçekten inanılmaz.

Samsung Galaxy Watch 5, 5 Pro [ANA KONU]

• burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Hocam saatin GPS problemi mi var? Dün sipariş ettim hala iptal etme şansım var. 7 binden fazla ödeyip böyle problem yaşamak istemem açıkçası. Siz yazınca YouTube baktım kimi güncelleme geldi demiş kimi sıkıntı olduğundan bahsetmiş.

YouTube Premium'u bilmiyorum ama Spotify Premium ile şarkı indirip gezebilirsiniz. Hiçbir sıkıntı olmaz.

Görülen o ki Youtube Music'den Offline olarak müzik dinleme imkanı mevcut:

https://www.youtube.com/watch?v=46yR4h62NlA

"Welcome to Samsung" :)

Adamlar Pro cihaza Huawei'de bile bulunan çift bandlı GPS modülü takmadı. Seneye kesin gelir ama bu seneki cihazları böyle. Bulutlu günlerde 5 dk bekleyeceksiniz artık :)

• Son update ile baya düzeldi GPS yakalama. Evim bayrağın olduğu yer, gpsi yakaladığı yer hemen yan sokak sarı işaretli . Bizim sokak çok sık ağaçlar var gökyüzü bile gözükmüyor o yüzden normal gibi. Öyle 5 dk falan değil 30 saniye bile yok yakaladığı yerle yürüyüşü başlattığım yer arası ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustoo -- 10 Ekim 2022; 6:58:16 >

• ustoo U kullanıcısına yanıt

Açıkçası dün akşam gözüm korktu siparişi iptal et düğmesine bastım. Sonra telefon olarak samsung kullanıyorum hem bu kadar akıllı hem de samsung ile uyumlu ne alabilirim ki diye düşündüm, iptal talebimi geri aldım.

• Dostum saati kullanmayandan ziyade kullananların yorumları ciddiye alın ;) son update öncesi için doğru bu arada ben bile yazmıştım sanırım yukarılarda ama şu an çok kısa sürede yakalıyor sinyali. Çıktığı günden beri kullanıyorum bu arada gw5p

Ben de saati kullanıyorum bu arada. Ayrıca saatim de güncel, sorunların devam ettiğini düşünüyorum. Galaxy Watch 1. nesilde bu kadar sıkıntı yoktu bu saatte ayrı bir durum var. Herhalde durup dururken donanımı kötüleştirecek değillerdir yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Evet konu biraz sessiz. :) Teşekkür ederim bilgilendirme için eyvallah hocam. 4 kullanmıştım pil dışında sıkıntım olmamıştı. 5 pro da pil düzelmiş anladığım kadarıyla. O yüzden tercihim pro oldu açıkçası.

Yazılımsal ise sıkıntı olmaz samsung çözer hocam. Donanım olduğunu bende düşünmüyorum çünkü 4 ile donanım olarak çokta fark yok sanirim. 4 te sorun yaşamamıştım. YouTube da yabancı bir kaynak bu sorun ile ilgili bir güncelleme geldiğini anlatıyordu. Belki de güncelleme sorunu tam manasıyla çözememiştir. Neyse çarşamba bende olur saat. Akla kara belli olur. ;)

Dostum bende de watch1 vardı ve 5pro ile yazılım öncesi birebir aynı noktada GPS yakalıyorlardı hatta birazdan ss koyayım. Şu üstteki fotoda parkın kapısında başlıyordu yaklaşık 3 dk yürüyüş gibi. Şimdi gördüğün gibi dün akşam hemen yan sokakta yakaladı gpsi.

Haklısın elbette sonuçta kullandığımız yerler/hava durumu vs birçok etken var. Bende farklı sende farklı olmasının bu gibi nedenleri olabilir.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.