Şimdi Ara

samsung galaxy watch 4 classic 46mm 2899tl HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Saat alacaklar bilmeli ki, iphone ile uyumlu değil bu model

• cryptdlg kullanıcısına yanıt

Gt 3 serisine guncelleme geldiginden emin misin hocam videoda ve diger kaynaklarda watch 3 serisinden bahsedilmis.Onun fiyati da 10 bine yakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt

evet watch 3 e geldi. Gt 3 serisine gelecek eli kulağında. Normalde yılbasindan evvel gelecekti ertelediler.

• damn2u kullanıcısına yanıt

samsung kullanan biride huawei ye geçince direk samsunga geri dönüyor. tek artısı şarj başka şeylerde samsung önde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 24 Şubat 2023; 23:46:5 >
  • Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama wear os ile herhangi başka bir sistemi kıyaslamak tam bir cahilliktir. Lütfen ilk önce wear os'un ne olduğunu araştırın okuyun, sonra Huawei övün burda. Yok okumaya karsiysaniz ben size burdan belirteyim. Bu saatte telefonunuza uygulama indirir gibi uygulama indirebilirsiniz. Huawei de gelmeyen klavye güncellemesini bekliyorsunuz hala. Wear os'u olmayan hemen hemen her android saat aslında akıllı saat değil akıllı bilekliktir. Wear os arabaysa tizen veya diğer android sistemleri bisiklettir. Ve siz sahip olduğunuz bisikletin bu arabadan daha az yaktığı için tercih ettiğinizi söylüyorsunuz. Tabiki şarjı daha uzun gidecek çünkü bir beyni yok kullandığınız aklı olmayan akıllı bilekliklerin.

• ikisinide kullanıyorum.

samsung:

+wear os (android)

+daha fazla fonksiyon, saat üzerinden cevap yazma

+uygulama yükleme

+EKG ve tansiyon

-şarj. tam şarjda masaya koy, ertesi gün bitiyor.

-telefonunuz samsung değilse EKG ve tansiyon ölçme çalışmıyor. sonra ellik fellik modlu apk kuruyorsunuz.

-aynı şekilde samsung telefon dışı hava durumu bir türlü çalışmadı. samsung müşteri hizmetleri konuyla ilgili bilgileri olduğunu fakat samsung dışı telefon kullandığınızda yapabilecek birşey olmadığını söyledi. evet, aynen böyle söyledi.

-sağlık sensörleri ve ölçümlerinin doğru olmadığını düşünüyorum. anlık kalp atışı yapamıyor girip sen ölçüyorsun, kaloriyi yanlış ölçüyor. ekranda yazan değerle app içindeki değerler tutmuyor.

özetle: ben fazla işlevsellik istiyorum, sağlık takibini ve şarj benim için önemli değil.

huawei

+şarj. hayvan gibi gidiyor.

+sağlık takibi. sensörleri anlık olarak çalışıyor.

+spor koçluğu yapaibliyor. (samsungta göremedim varsa düzeltin)

+arayüz mağzası kesinlikle daha zengin ve ücretsiz seçenek çok.

-EKG ve tansiyon yok.

-mesaja cevap veremiyorsun, kalıplar dışında.

-emojiler görünmüyor (gt3 de görünüyor)

-uygulama yükleme sınırlı. basit uygulamar hesap makinesi vs.

özetle: ben bildirimleri kontrol edeyim cevabı telefondan yazarım. spor insanıyım, şarjı uzun gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainJack -- 25 Şubat 2023; 0:41:28 >

• Byblack58 kullanıcısına yanıt

Hocam 2 siparişim de elime ulaştı sayenizde kampanyadan faydalandım. Teşekkür ederim.

• Dün bin lira farkla 5 modeli aldım daha güncel ve ek özellik isteyenler araştırabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tojblok kullanıcısına yanıt

güle güle kullanın hocam

• Fırsat devam ediyor 2995 tl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.