Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün telefonun kamerasıyla saat uzerinden cekim yapan uygulama yukledim çok beğendim.duzgun çalışıyor.
    Hatta denemek için telefonu yan odaya koyup odanın gorüntulerini ve odadaki bizim kedinin hallerini bitişik odadan canlı izledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün telefonun kamerasıyla saat uzerinden cekim yapan uygulama yukledim çok beğendim.duzgun çalışıyor.
    Hatta denemek için telefonu yan odaya koyup odanın gorüntulerini ve odadaki bizim kedinin hallerini bitişik odadan canlı izledim..

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Ben Camera Gear kullanıyorum. Siz hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Çok fazla alternatifi var çünkü
  • Aslında kullandığımız ve memnun olduğumuz uygulamaları ve isimlerini buradan paylaşsak birbirimize referans oluruz. Mesela ben, adam gibi çalışan bir pusula uygulaması arıyorum bulamıyorum.
  • ahpanos A kullanıcısına yanıt
    Bende bulamadım pusula

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bedava diye Camera One yukledim.işe yaramaz diyordum kendi kendime.ama fena çıkmadı.foto video çekiyor yeter bana dedim

• arkadaşlar merhaba. Ben yeni aldım saati 3.gün. Ekranın uyanması biraz sıkıntılı gibi, çözemedim. Uyandırma hareketi açıkken, bazen uyanmıyor özellikle ben yatar pozisyondayken. Bunun dışında AOD aktifken ve saate bakmıyorken malesef ekranın kapalı olduğuna denk geldim ki çok canım sıkıldı. Uyandırma hareketini kapatınca sorun çözülmüş gibi duruyor ancak ekranın parlaklığından memnun değilim.
    Siz ne dersiiniz? (gittigidiyor teknosadan aldım)
  • White Light diye basit bir program var. tek yaptığı ekrandan beyaz ışık vermek. El feneri niyetine kullanmak için son derece pratik.
  • koraygs K kullanıcısına yanıt
    Sanırim uyanmak için yaklaşık 45 derece bir hareket gerekiyor.
    Yatar pozisyonda ondan dolayı tekleyebilir.
    AOD ile ilgili dediğinizi anlayamadım.

Yatarken uyandırmak mı? Hocam Apple Watch da öyle açılmaz ki.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Kaldı ki ben yatarken kolay uyanmamasını tercih ederim ekranın. Uyurken yanlışlıkla açılmasından iyidie bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burcink kullanıcısına yanıt
    İphone ile kullanım nasıl çok kısıtlama varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    AOD açıkken yani ekran daima açık olması gerekirken ben bakmadığım sırada ekranın kapalı olduğunu gördüm, hatta kolumu kaldırma hareketi yaparak ekrana baktığımda da açılmadı.
    Son güncellemeli yaptinız değilmi.
    Bide Aod şöyle çalısıyor.ekran herzaman açık kalmaz.aod etkinleştirilince birkaç saniye sonra saat sönük vaziyette görünür.aod iptal edersen saat gorüntüsu birkaç saniye sonra siyah ekrana yani güç tasarrufu moduna geçiyor.
    Bende bir iki kere şoyle oldu.aod aktif etmeme ragmen aod aktif olmuyordu.saati aç kapa yapinca düzeliyordu.bide ben aydınlatmayı full açıyordum ama kendi kendine auto moduna geçip matlaşıyordu.son guncellemelerden sonra düzeldi.tizen sürümü 4.0.0.1 olmalı bi bak bakalım.
    Ekran parlaklıgı gün ışığında az geliyorsa en ûs ayara getir.bazen kendi kendine auto ya geciyor tekrar parlak yap onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 3 Şubat 2019; 23:50:30 >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Dün WhatsApp dan cevap yaşamadığını farkettim. O kötü oldu biraz. Onun dışında şimdilik sorun görmedim ama gariptir Mi8 ile iphone ayni noktada şarj oluyor. İphone bağlantısı çok sık kopuyor

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ek olarak iphone kullanıp saati nasıl güncelliyoruz acaba bulamadım. wearable içinde yazılım güncelleme bulamadım.

saygılarımla
  • pilin %15 in altına düşünce ara ara uyarı vermesini sağlamanın bir yolu varmı bildiğiniz. şarjı güzel gittiği için unutuyorum şarja takmayı. eğer %15 e ben dışardayken yada işteyken düşerse bir kere uyarı veriyor. eve gidince aklıma bile gelmiyor pil uyarısı aldığım. 5g 2s olmuş mesela %5 te şu anda.
  • Arkadaşlar nabız ölçeri nasıl kapatıyoruz?

Edit : Buldum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 9 Şubat 2019; 9:33:10 >
  • herkese iyi akşamlar ben samsung gear watch 46mm almayı dusunuyorum ama telefonum huaweı p20 lite acaba saat tam olarak benım telefonumla calısırmı sizce yada benım telefonla kullanna varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: tespot

herkese iyi akşamlar ben samsung gear watch 46mm almayı dusunuyorum ama telefonum huaweı p20 lite acaba saat tam olarak benım telefonumla calısırmı sizce yada benım telefonla kullanna varmı
    P20pro ile sıkıntısız kullanıyorum.

Son güncellemeninde dahil olduğu full update dosyası buldum temiz bir kurulumla tüm fonksiyonlar çalışır hale geldi. Saate bildirimler geç düştüğünden şüphelenmiştim doğru çıktı.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.