Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: windshair

P20pro ile sıkıntısız kullanıyorum.

Son güncellemeninde dahil olduğu full update dosyası buldum temiz bir kurulumla tüm fonksiyonlar çalışır hale geldi. Saate bildirimler geç düştüğünden şüphelenmiştim doğru çıktı.

Alıntıları Göster
    Güncelleme saat icin mi hocam

Nasıl yüklediniz acaba

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• windshair kullanıcısına yanıt
    oyle dısardan root ek dosya onlardan cok anlamıyorum alınca kutusundan cıkarıp bağlayınca sorunsuz calısırmı o onemli benim icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tespot

oyle dısardan root ek dosya onlardan cok anlamıyorum alınca kutusundan cıkarıp bağlayınca sorunsuz calısırmı o onemli benim icin
    Hocam ben ve başka bir arkadaşta adım sayma ve antrenman algılamada sorun vardı. Mesajın ikinci paragrafı sizin için değildi yanlış anlamışsınız. Huawei ve diğer tüm android cihazlarla neredeyse tam uyum içinde. Ben keşfedemedim ama samsung cihazlarda bazı işlevler daha kullanışlı oluyormuş sadece ben daha öyle bir eksik görmedim uyum konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam watch 46mm için full update. 566 mb. Rardan açınca 1 gb üstü bir firmware. Ben saatin 33 mblık güncellemesi ile bazı sıkıntılar çıkınca araştırdım ve full update dosyasını bulup sıfırdan wifi odin ile attım. Pek zor bir iş değil. Sanırım watch 46 mm üzerine manuel yazılım atan ilk kişilerdenim.

ben şimdi sorunsuz bildirimleri ve konusmaları yapabikceksem alıcam ozaman siz sorun yok diyorsanız benim icin en onemlisi cevap verebilmek ve konusabilmek

versiyon nedir acaba
    ve nerden indirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

versiyon nedir acaba
    ve nerden indirdiniz
    Son sürümdü. Bir rus sitesinden. Dizüstü bilgisayarımda kaldı akşama eve geçince paylaşırım.

tesekkurler selamlar
  • Arkadaşlar selam,

Galaxy Watch 42mm kullanıyorum, bu saate 42mm olan herhangi bir kayış uyumlu mu? Yani gidip kafama göre 42mm kayış alsam sorun olmaz mı? Yoksa illa uyumlu mu olması gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar selam,

Galaxy Watch 42mm kullanıyorum, bu saate 42mm olan herhangi bir kayış uyumlu mu? Yani gidip kafama göre 42mm kayış alsam sorun olmaz mı? Yoksa illa uyumlu mu olması gerekiyor?
    42 mm saatin çapı. Kayış 20 mm.

42 mm saat için 20 mm lik kayış alinmalı
    46 mm saat için 22 mm lik kayış alınmalı.

• arkadaşlar merhaba.Bende aranıza 46mm ile katıldım.saatin tel ile bağlantısını yaptım. hiçbir şey yüklemedim. hafızanın 2,53 gb si;ram in 537 mb si dolu görünüyor.bana fazla gibi geldi!sizde durum nedir merak ettim doğrusu?
  • merhaba
    Ben de 46mm ile aranıza katıldım.İlk etapta spotify remote özelliğini bir türlü çalıştıramadım. Daha sonra yaptığım araştırmalarda
    spotify'ın remote özelliğinin android cihazlarda aşağıda linkini verdiğim versiyonunda çalıştığını öğrendim. Yapmanız gereken
    uygulamalardan spotify'ı bulun ve verileri silin daha sonra uygulamayı kaldırın ve linkteki .apk yı indirip kurun ve otomatik
    güncellemeyi bu uygulama için devre dışı bırakın.
    https://www.apkmirror.com/apk/spotify-ltd/spotify/spotify-8-4-79-612-release/spotify-music-8-4-79-612-android-apk-download/download/

Bu arada google maps 'i cihazda kullanabilen var mı?

• Merhaba arkadaşlar 14 Şubat ta samsung shop da 2. üründe %50 indirimli kampanya mevcuttur.
    İstanbul'dan Düşünen irtibata geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cici Kırtasiye -- 15 Şubat 2019; 8:52:5 >
  • Nabız ölçer ve adım Sayarı nasıl kapatabiliriz

• Ankaradan kampanyali yuzde 50 almayi dusunen var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

Nabız ölçer ve adım Sayarı nasıl kapatabiliriz
    Uygulamalar-izinler-s health-sensör-kapalı

• quote:

Orijinalden alıntı: @kii

merhaba
    Ben de 46mm ile aranıza katıldım.İlk etapta spotify remote özelliğini bir türlü çalıştıramadım. Daha sonra yaptığım araştırmalarda
    spotify'ın remote özelliğinin android cihazlarda aşağıda linkini verdiğim versiyonunda çalıştığını öğrendim. Yapmanız gereken
    uygulamalardan spotify'ı bulun ve verileri silin daha sonra uygulamayı kaldırın ve linkteki .apk yı indirip kurun ve otomatik
    güncellemeyi bu uygulama için devre dışı bırakın.
    https://www.apkmirror.com/apk/spotify-ltd/spotify/spotify-8-4-79-612-release/spotify-music-8-4-79-612-android-apk-download/download/

Bu arada google maps 'i cihazda kullanabilen var mı?
    APK dosyasını saate nasıl kuracaz? Telefona mı kuracağız? Telefona kuracaksak eğer, telefondaki spotifyın saattekine ne etkisi olacak anlamadım hocam

• APK telefona kuracaksınız. En güncel spotify yazılımında saatteki spotify yazılımı uyumsuzluk var malesef o yüzden bu versiyonu kullanmak gerekiyor remote özelliği için.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.