Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ROOT VE ROM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
20
Favori
135.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Göründüğü üzere iki Romunda Kod'ları aynıdır,MIUI romunda da kamera
    çalışmayacak,Alpha sürüme gidip te MIUI yapmak akıl işi değil boşuna uğraşıyor en azından FinaLe yakın sürümde yapılsa daha iyi olabilirdi

SAMSUNG GALAXY W | ROOT VE ROM
  • arkadaşlar bu hafıza kartını oyun dosyalarını nasıl atacaz 1den fazla oyun yükleyemiyorum lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilaseta

arkadaşlar bu hafıza kartını oyun dosyalarını nasıl atacaz 1den fazla oyun yükleyemiyorum lütfen yardımcı olun

ilk sayfada external_sd'yi (harici bellek kartını) dahili sd kart olarak nasıl gösterileceği anlatılıyor yanlış hatırlamıyorsam. Önce root yetkisi alman lazım sonra bi kaç değişiklikle sonradan taktığın harici kart dahili gibi görülüyor ve büssürü oyun yükleyebiliyorsun.
  • İlk mesajda bir sürü şey var ve o yüzden kafam karıştı. Ben telefonumu root etmek istiyorum, ilk mesajdaki yöntemlerden hangisi en kolayı.Aslında asıl amacım sd kartı telefon hafızası olarak göstermek.Bu işlem için sadece root yeterli mi ve dediğim gibi hangi root yöntemini kullanayım? Daha ilk denemem olacak :) Markette root browser lite diye bir program gördüm bununla telefon hafızasındakileri sd karta taşıyabilir miyim? Aynı programla ya da başka bir programla game hub gibi programları kapatabilir miyim ya da silebilir miyim?
    Açıkçası 4 sayfayı da okudum ama araya başka şeylerde girince tamamen kafam karıştı.Okumadan mesaj yazmıyorum yani yanlış anlaşılmasın sadece anlamakta güçlük çektim baya :D O yüzden basit haliyle sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 23 Nisan 2012; 2:08:23 >
  • Arkadaslar biraz once root yaptim...
    ama hangi android uygulamalarini durdurmaliyim......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. Telefonu aldığımdan beri boş bellek max 130M oluyor. Sürekli 100-120MB arası boş yerim kalıyor. Bütün Custom Rom'ları denedim fakat hep programlarda oyunlarda takılmalar var. Supercharger olayını da yaptım yok hala aynı. Ayrıca şarjım 11-12 saatten fazla dayanmıyor.(Normal Kullanımda). Galaxy R lardaki gibi Titanium Rom tarzı birşey bizde de yok mu ? Ya da daha takılmadan kasmadan telefonu nasıl kullanırım. Bana Bionic Cow dışında önerebileceğiniz bir Rom var mı ? Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Arkadaslar biraz once root yaptim...
    ama hangi android uygulamalarini durdurmaliyim......

Aşağıdaki sayfa Galaxy S2 için dondurulabilecek programları listeliyor. Galaxy W'ya oldukça yakın bence.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=5fa8e7ee7dcc8f6ec0e18dc2a8bbfef7&t=1341558

Aşağıdaki linkte de bir spreadsheet var, yine S2 için, yorumlardan birinde olacaktı. Onu da indirip bakabilirsiniz :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1356516

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0Ag43oj7rLQP4dENZcmhGN0ZUa3pHSENVeXlqUm5vV0E&single=true&gid=0&output=html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 23 Nisan 2012; 14:34:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

İlk mesajda bir sürü şey var ve o yüzden kafam karıştı. Ben telefonumu root etmek istiyorum, ilk mesajdaki yöntemlerden hangisi en kolayı.Aslında asıl amacım sd kartı telefon hafızası olarak göstermek.Bu işlem için sadece root yeterli mi ve dediğim gibi hangi root yöntemini kullanayım? Daha ilk denemem olacak :) Markette root browser lite diye bir program gördüm bununla telefon hafızasındakileri sd karta taşıyabilir miyim? Aynı programla ya da başka bir programla game hub gibi programları kapatabilir miyim ya da silebilir miyim?
    Açıkçası 4 sayfayı da okudum ama araya başka şeylerde girince tamamen kafam karıştı.Okumadan mesaj yazmıyorum yani yanlış anlaşılmasın sadece anlamakta güçlük çektim baya :D O yüzden basit haliyle sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim arkadaşlar.

Root için en basit yöntem apache27 arkadaşın anlattığı yöntemdir, usb kabloya yani bilgisayara falan gerek yok , 3dakika içinde rotlusun
    hafıza kartı işlemi için ertan arkadaşın root için verdiği zip dosyasını kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

İlk mesajda bir sürü şey var ve o yüzden kafam karıştı. Ben telefonumu root etmek istiyorum, ilk mesajdaki yöntemlerden hangisi en kolayı.Aslında asıl amacım sd kartı telefon hafızası olarak göstermek.Bu işlem için sadece root yeterli mi ve dediğim gibi hangi root yöntemini kullanayım? Daha ilk denemem olacak :) Markette root browser lite diye bir program gördüm bununla telefon hafızasındakileri sd karta taşıyabilir miyim? Aynı programla ya da başka bir programla game hub gibi programları kapatabilir miyim ya da silebilir miyim?

Root için en basit yöntem apache27 arkadaşın anlattığı yöntemdir, usb kabloya yani bilgisayara falan gerek yok , 3dakika içinde rotlusun
    hafıza kartı işlemi için ertan arkadaşın root için verdiği zip dosyasını kullan.

Çok sağol hocam ama root ettikten sonra ertan arkadaşın hangi yöntemini yapacağım 2 yöntem var onunla ilgili yani tam olarak hangisini neyi yapmam gerekiyor :D Bilgi sahibi olmadan gaza gelip yapmak istemiyorumda :D
    Ayrıca baktığım kadarıyla apache27 nin anlattığı en kolay root yöntemi dediğiniz gibi. Peki diğer yöntemlerle bir farkı vardı artısı ya da eksisi? Yani diğer yöntemlerle işimiz neden zorlaşsın onu merak ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 23 Nisan 2012; 17:21:07 >

• Black Notes Hybrid 2nd Gen

Yeni ROM geldi xda'ya. Black Notes Hybrid'in ikinci nesli. Birçok güzel şey yazmış anlatmış Rio Saputro adlı eleman. Adresi burda.

ROM Özellikleri :

Hybrid Base band XXLM6 with Value Pack
    CMW Recovery 5.504
    Deodexted & Zipaligned
    Bionic + Neon Optimization
    Init.d support
    Extended Power Menu
    Multilanguage
    Latest NON OC Cow Kernel
    Rooted with Busybox 1.19 (best result for V6 Supercharger script)
    V6 Supercharged installed (Super UL, Bullet Proof, Nitro Lag, 100% charged)
    Derek Gordon GPS Optimization with AGPS Patch (Worldwide)
    SMS MOD (50 recepient, 50 msg convert to MMS)
    ICS MOD APPs (Browser, Camera, Clock, Email, Gallery, MMS, MyFiles, Calculator, Calendar, Video Player, Voice Rec)
    ICS Framework
    14 Toggles Status Bar
    SG2 Boot Animation
    Worldwide APN list
    Google Maps 6 with worldwide navigation
    Widget grouping
    Bravia Engine MOD see here
    Deleted unnecessary apps
    DSP Manager CM7 MOD
    HTC Audio Beats
    I/0 Ex4 optimization
    Many More update

• Şuanda o Rom'u kullanıyorum maşallah taş gibi şarj sürem 26 saati bulacak. Arayüzler vs. de çok hoşuma gitti fakat açılışı sevmedim biraz ezik muamelesi olmuş gibi Galaxy S II nin açılış ekranı var. Adamakıllı bir açılış ekranı yapılabilirdi.
  • Arkadaş koymuş bende Black Notes Hybrid 2nd Gen Romu kullanıyorum memnunum Türkçe dil de mevcut.En son update ler yapılmış gayet iyi,şarj süresini tam test edemedim.
  • 2 Gündür Hybrid 2nd i kullanıyorum fakat 2 günde toplamda 2 defa kendiliğinden kapanma oldu. Bu problemi benden başka yaşayan var mı ?
  • Beyler Recovery mode ile root ettim hatta micro sd yi kendi hafızası gidide gösterdim.Çok iyi oldu ama modern combat 3 ü yükledğimde hala ''your device is not compatible with this game'' hatası alıyorum.Şöyle güzel bi rom var mı modern combat 3 ü açacak ? sürümüm 2.3.6 şimdiden teşekkürler (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn35chn

2 Gündür Hybrid 2nd i kullanıyorum fakat 2 günde toplamda 2 defa kendiliğinden kapanma oldu. Bu problemi benden başka yaşayan var mı ?

bende kendiliğinden kapanma olmadı dostm,böyle birşey yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelbros

Beyler Recovery mode ile root ettim hatta micro sd yi kendi hafızası gidide gösterdim.Çok iyi oldu ama modern combat 3 ü yükledğimde hala ''your device is not compatible with this game'' hatası alıyorum.Şöyle güzel bi rom var mı modern combat 3 ü açacak ? sürümüm 2.3.6 şimdiden teşekkürler (:

oyunu nerden yüklüyosun??marketten mi aldın yoksa bir siteden mi buldun?büyük ihtimal yüklediğin versiyon bizim telefona uygun değildir.romla alakası olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

quote:

Beyler Recovery mode ile root ettim hatta micro sd yi kendi hafızası gidide gösterdim.Çok iyi oldu ama modern combat 3 ü yükledğimde hala ''your device is not compatible with this game'' hatası alıyorum.Şöyle güzel bi rom var mı modern combat 3 ü açacak ? sürümüm 2.3.6 şimdiden teşekkürler (:

oyunu nerden yüklüyosun??marketten mi aldın yoksa bir siteden mi buldun?büyük ihtimal yüklediğin versiyon bizim telefona uygun değildir.romla alakası olduğunu sanmıyorum.

Marketten indirmiyorum.Baya bi apk+sd denedim hep aynı hata.sadece apk attım wifi den indirmeyi denedim oda olmadı.Galaxy S wifi 5 dede aynı hatayı veriyormuş i9000 rom u yüklemişler oyun çalışmış.

burda gördüm bendehttp://forum.donanimhaber.com/m_52350552/mpage_18/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

Marketten indirmiyorum.Baya bi apk+sd denedim hep aynı hata.sadece apk attım wifi den indirmeyi denedim oda olmadı.Galaxy S wifi 5 dede aynı hatayı veriyormuş i9000 rom u yüklemişler oyun çalışmış.

Para veripte mi aldın
    bende asphalt 6 adrenalin almıştım, yükledikten sonra açtığımda sd dosyalarını indirmeye gelmeden aynı uyarı geliyordu, bende gameloft a bir mail attım kısa süre içinde geri döndüler, "anlattığınızdan bir şey anlamadık ingilizce konuşun" şeklinde bir cevap geldi sonra markette asphalt 6 da sorun bildir e sorunu bildirdim pradanda cevap gelmedi
    Bende oyunu kaldırmıştım, ama geçen gün tekrar indirdim bu sefer hata falan vermedi şimdi oynuyorum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Para veripte mi aldın
    bende asphalt 6 adrenalin almıştım, yükledikten sonra açtığımda sd dosyalarını indirmeye gelmeden aynı uyarı geliyordu, bende gameloft a bir mail attım kısa süre içinde geri döndüler, "anlattığınızdan bir şey anlamadık ingilizce konuşun" şeklinde bir cevap geldi sonra markette asphalt 6 da sorun bildir e sorunu bildirdim pradanda cevap gelmedi
    Bende oyunu kaldırmıştım, ama geçen gün tekrar indirdim bu sefer hata falan vermedi şimdi oynuyorum...

yok para vermedim ya bi kaç forumdan apk ve sd buldum denedim.asphalt 6 nın linkini bana p.m atar mısın rica etsem ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Para veripte mi aldın

yok para vermedim ya bi kaç forumdan apk ve sd buldum denedim.asphalt 6 nın linkini bana p.m atar mısın rica etsem ?

Marketten 0,99 $ a almıştım, marketin linkini mi vereyim :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.