Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben w almayı planlıyorum da en fazla 10-15 uygulama yüklerim ve sadece hava durumu widgetini çalıştırırım ram sıkıntısı yaşar mıyım acaba
  • Yeni rom 'da Türkçe yokmuş birde bu uygulamaları komple kaldırmışlar

AnalogClock,Dlna,DrmProvider,DrmUA,Dual Clock,Email,EmailWidget,Fotaclient,GameHub,Maps,Mi niDiary,Memo,MusicHub,Phonesky,PhotoRetouching,Talk,SamsungApp,SamsunWidgetNews,SamsungWidgetStockClock,SamsungProgramMonitor,SamsungWidgetWeatherClock,SocialHub,SisoDrmProvider,SnsAccountFB,SnsAccountLi,SnsAccountTw,SnsDisclaimer,SnsImageCache,SnsProvider,syncmldm.apk,syncmlds.apk,TouchWizLauncher, ToucWizCalc,TwCalendar,TwWallpaper,VoiceSearch,wss yncmlnps.apk
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaaal

arkadaşlar ben w almayı planlıyorum da en fazla 10-15 uygulama yüklerim ve sadece hava durumu widgetini çalıştırırım ram sıkıntısı yaşar mıyım acaba

Ben bada dan bu telle android e gectim ac tavuk gibi saldirdim uygulamalara ama cok sikibti olmadi ramde falan :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: srdr_ks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srdr_ks

az bucuk ama ram stabilitesi saglayamadım nedense genelde 180-230 arası gezior bundan önce arada 270lere cıkıyordu artk o seviyelere cıkmıyor.

BU arada navigasyon programı olarak sygic yüklemistim marketten ama onun 1 ay demo sürümü oldugunu ögrenmistim sonradan :D

cracklısini bulmak lazım bende igo var telefonda istenirse upload ederim nerden bulmustum blmiyorum ama bizde calısıyor :D hemde craklı

bunlardan birini yüklersek eger navigasyon programı olarak google map dondurup ram seviyesini iyice düsüre biliriz :D

birde titanium backup ile bakılınca birton bilmedigimiz uygulama var bisiler var onlardan hangisi nedir bulmak lazım eminimki %50 si ise yaramaz :D biz (en azından ben ) sadece gözde görülür bilinen calısan servislerde görünen uygulamaları dondurdum. donduradan önce hepsindede yedek alarak yaptım bu islemi :D

Navigasyonun haritasını filan googleandroid ten indir dostm, aura diye dosya olacak 300mb
    bunu ayrı sdcard'a atıyorsun demo filan değil ;) gayet iyi.bu navigasyon programları haliyle
    ücretli ve ucuz değiller

eger mümkünse googleandroidden link verebilirmisin. denedigim tüm linkler telif hakkı iddası ile kaldırılmıstır diyor :D

bu linke baksana dostm

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-sygic-aura-v2-1-2-navigasyon

ordada haritalarda telif hakkı diyor ama ben baska bi yerden bulup yükledim link vereyim hemen ;

http://www.****.com/android-gps-navigasyon/sygic-aura-v11-0-1-turkce-gps-navigasyon-android-524620.html

bu linkteki partları direk cıkartın icerisinde kurulum ile ilgili text metni var onu okuyarak kurulumu gerceklestirin olay bu kadar :D

• ****** olan yere m_axicep _ isaretini silip bunu yazmanız yeterlidir ben normal yazdım ama forum bu hale cevirdi sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdr_ks -- 19 Ocak 2012; 13:25:59 >
  • srdr_ks Verdigin bu linkte acılmıyo malesef... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo07

srdr_ks Verdigin bu linkte acılmıyo malesef... :(

pm atıyorum sana :D
  • iris yukleyen varmi arkadaslar.
  • Aslında bu Touchwiz güzel bir arayüz ama biraz hantal, yani çok Ram yiyor
    işlemcidende aynı şekilde.Şimdilik Launcher Pro kullanıyorum bakalım
  • Arkadaşlar az biraz ingilizce bileniniz Bu Custom Rom'a avrupa dilleri Türkçe
    eklenmesi için istekte bulunabilir mi? Ne kadar çok talep olursa bunu yapma
    ihtimalleri artar.
    Link aşağıdadır,Xda ya üye olmanız gerek mesaj yazmanız için

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1474
  • TP-Link Modem ile Samsung ların bir problemi var. Samsung TV im de ethernet bağlanmıyor, Air-Ties ile bağlanıyor.
    Galaxy W telefonum da Kablosuz Ağı görmüyor, oysa ki Asus Laptop ım Wi-Fi ile bağlı.
    Komşuların ağlarını görüyor, 1 mt yanındaki modemi görmüyor telefon. Bir uyumsuzluk var.
    Bilen var sa yardım ltf..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeyilmaz -- 19 Ocak 2012; 16:43:32 >
  • Arkadaşlar herkes kılıf kullanıyor mu ? kılıf iyi de bende sıkıntı yaratıyor ;) telefonu o salt
    haliyle kullanmak daha hoş ama sanki arka kapak biraz kıpırdıyor, yere düşürmeyeceğimi
    bilsem kullanmak istemiyorum
  • quote:

Arkadaşlar herkes kılıf kullanıyor mu ? kılıf iyi de bende sıkıntı yaratıyor ;) telefonu o salt
    haliyle kullanmak daha hoş ama sanki arka kapak biraz kıpırdıyor, yere düşürmeyeceğimi

Bende hala ne film ne kilif var :)
  • kılıf kullanmak iyidir yaw cihazın cizilmesini gectim. kılıfı cıkartınca telefon daha güzel gelio ya insana o bile yetiyor :D
  • quote:

Arkadaşlar herkes kılıf kullanıyor mu ? kılıf iyi de bende sıkıntı yaratıyor ;) telefonu o salt

al benden de o kadar telefonun inceliğini kılıflar unutturuyor..

Oysaki kılıf kullanmasak daha iyi olacak telefonu ancak hissedebiliyorum

Güzel bir yaraya parmak bast
    ın
  • vatanda telefon 1140 küsür olmus hayırlı olsun :D

indirimli 999 dio :D
  • quote:

Kilif kesinlikle kullan cunku uzin vadede coooook etkili kilcal ciziklere takmiyorsan tabi sorun yok :-)
  • arkadaşlar.... bu telefonu şarjda kullansak sorun olurmu.... şarjı doldu diyelim... çıkartmadan şarjı bitmesin diye wifi, mp3, oyun felan olurmu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevluthan38

arkadaşlar.... bu telefonu şarjda kullansak sorun olurmu.... şarjı doldu diyelim... çıkartmadan şarjı bitmesin diye wifi, mp3, oyun felan olurmu...

yok sorun olmaz,sadece dol a suresi biraz uzar o kadar
  • telefonda önceden yüklü olarak gelen ve kullanmadığımız uygulamalar(social hub,saat uygulamaları vb) nasıl kaldırılıyor
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.