Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srdr_ks

orda root cok karısık anlatmıslar yaw

benim anlatımım var ilk sayfada hacım
  • abi ilk sayfa gercekten güzel olmus hic bakmamıstım :D wonder yane :D
  • quote:

abi ilk sayfa gercekten güzel olmus hic bakmamıstım :D wonder yane :D

Root yazısı bana ait, ilk sayfa düzeninin bir kısmını Sensei arkadaş yaptı,,
  • evet fark ettim herkezden gelen cok aranacak seyleri ilk sayfada veren kisi ismiyle birlikte koymus sagolsun.

sana bir sorum olucak root yapma tmm da root yetkilerini geri alıp orjinale döndürme nasıl yapılıyor :D

bazılarımızda kasko yok. root olursanız garantiden cıkar cihaz yazıyor her yerde. garantiyi öldürmemek icinde geri dönmek lazım. o sebeple root yapmak kadar orjinale dönmekte önem tasıyor :D
  • quote:

evet fark ettim herkezden gelen cok aranacak seyleri ilk sayfada veren kisi ismiyle birlikte koymus sagolsun.

sana bir sorum olucak root yapma tmm da root yetkilerini geri alıp orjinale döndürme nasıl yapılıyor :D

bazılarımızda kasko yok. root olursanız garantiden cıkar cihaz yazıyor her yerde. garantiyi öldürmemek icinde geri dönmek lazım. o sebeple root yapmak kadar orjinale dönmekte önem tasıyor :D

Geri dönmekte sorun yok, yeniden rom yükleyince filan root kalkıyor,Ben Recovery mode
    yükledim telefona mesela,sistemi sildim,TR romu yükledim baktım RooT gitmiş yok.
    Problem çıkmaz geri alınıyor.Zaten telefon giderse komple gider sonra onu samsung bile
    anlayamaz :) mesela Cüneyt arkdşin anakart değişti ama bedel ödemedi

• bende bir resim paylaşayım

http://www.imagetr.org/?v=20111218151946.jpg
  • Arkadaşlar bu gün dikkatimi bir şey çekti....
    Telefon görüşmesi yaparken dakika uyarıcı 1 dakika olduğunda uyarınca kulaklık ses şiddeti tam 2 katı yükseliyor bir anlam veremedim sizind başınıza geliyormu veya gelen
    varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan8280

bende bir resim paylaşayım

http://www.imagetr.org/?v=20111218151946.jpg

Doğal bir resim güzelmiş, az önce Antutu ile bir deneme yapıyım dedim, iyi score
    çıkardım, eleman 4000yapmış bende yaklaştım

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 18 Ocak 2012; 16:08:59 >

• Arkadaslar ben gps kullanrak haritalardan navigasyondan faydalanamıyorum. Turkiye haritasını falan mı yuklemek gerekıyo? wi-fi ile baglıyken sorun yok yerimi buluyo ama wi-fi olmadıgı yerlerde bulmuyo. Telefonda yuklu gelen navıgasyon programı var tel.de
  • ertkan orda gelen seceneklerden 1.sini sectim ama dogrumu anlamadım orda yazdıgı gibi hafıza alanlarına ulasamıyorum ama kac dakkadır biside olmadı :D

ordan kac numarayı secmem gerekirdi söyleye bilirmisin.

orda su cıkıyor resmini ekleyeyim hemen

yanlıs bisi yaptıgımı sanmıyorum ama yardımcı olabilirmisin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

evet fark ettim herkezden gelen cok aranacak seyleri ilk sayfada veren kisi ismiyle birlikte koymus sagolsun.

Geri dönmekte sorun yok, yeniden rom yükleyince filan root kalkıyor,Ben Recovery mode
    yükledim telefona mesela,sistemi sildim,TR romu yükledim baktım RooT gitmiş yok.
    Problem çıkmaz geri alınıyor.Zaten telefon giderse komple gider sonra onu samsung bile
    anlayamaz :) mesela Cüneyt arkdşin anakart değişti ama bedel ödemedi

birde 5 bucukta isten cıkıcam o zaman biter umarım yoksa ulasmadanda kalsa kalıcak böyle =)

• uygulamayı iptal edip usb baglantıyı kes dedim bellekler geri geldi. sorun yok ama root olmadı :)
  • quote:

uygulamayı iptal edip usb baglantıyı kes dedim bellekler geri geldi. sorun yok ama root olmadı :)

telefon için usb driverları kurdun mu yani tanıyor mu ?

2.cisi ise usb hata ayıklama ve sahte yazılımları kabul et, tikleri işaretli olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo07

Arkadaslar ben gps kullanrak haritalardan navigasyondan faydalanamıyorum. Turkiye haritasını falan mı yuklemek gerekıyo? wi-fi ile baglıyken sorun yok yerimi buluyo ama wi-fi olmadıgı yerlerde bulmuyo. Telefonda yuklu gelen navıgasyon programı var tel.de

Ben Sygic Aura navigasyon programını kullanıyorum,internetsiz açık alanda programı
    açtim 15 saniyede filan buldu,kendi navigasyonunu kaldırdım ben
  • Ertan kardeş root olayı için ilk sayfadaki verdiğin link bende çıkmıyor telekominikasyon tarafından yasaklanmıştır ibaresi çıkıyor yardımcı olurmusun
  • quote:

quote:

uygulamayı iptal edip usb baglantıyı kes dedim bellekler geri geldi. sorun yok ama root olmadı :)

2.cisi ise usb hata ayıklama ve sahte yazılımları kabul et, tikleri işaretli olacaktı?

Alıntıları Göster
    usb driver kies kurulu idi ama tanımamıstı farklı bi driver indirdim linki:

http://www.samsung.com/us/support/downloads/SPH-D700ZKASPR

belki kullanmak isteyen arkadaslar olur :D

sanırım root islemi oluyor. birazdan bilgilendiririm arkadaslar titanium backup yapıcam sonrada o program hosuma gitti yapmam diodum ama is yerinde sıkılıyor insan ugras olsun dedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdr_ks -- 18 Ocak 2012; 19:01:48 >

• quote:

quote:

hacı titanıum backup pro versiyonunu verdigin sitede bulunan lisans dosyası ile cracklemeye calıstım olmadı :( nasıl olcak o is root olduda :D
  • titanium back up uygulamasını marketten degilde ordan indirip pro apk dosyasını yüklemeden kullanınca calıstı :D
  • quote:

titanium back up uygulamasını marketten degilde ordan indirip pro apk dosyasını yüklemeden kullanınca calıstı :D

guzel operasyonlara basladinmi ;)
  • az bucuk ama ram stabilitesi saglayamadım nedense genelde 180-230 arası gezior bundan önce arada 270lere cıkıyordu artk o seviyelere cıkmıyor.

BU arada navigasyon programı olarak sygic yüklemistim marketten ama onun 1 ay demo sürümü oldugunu ögrenmistim sonradan :D

cracklısini bulmak lazım bende igo var telefonda istenirse upload ederim nerden bulmustum blmiyorum ama bizde calısıyor :D hemde craklı

bunlardan birini yüklersek eger navigasyon programı olarak google map dondurup ram seviyesini iyice düsüre biliriz :D

birde titanium backup ile bakılınca birton bilmedigimiz uygulama var bisiler var onlardan hangisi nedir bulmak lazım eminimki %50 si ise yaramaz :D biz (en azından ben ) sadece gözde görülür bilinen calısan servislerde görünen uygulamaları dondurdum. donduradan önce hepsindede yedek alarak yaptım bu islemi :D
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.