Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce bidahaki telefonumu sony mi alsam hem onda destekde var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar XDA da Biohazard in İCS romlarini takip edip kuran varmi? Guzel isler yapiyor gibi. Daha once v2 denemistim simdi v5 i geliyormus guzel tweaklar ile. Denemeye deger mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: yeyilmaz

Arkadaşlar, Telefonumda Avea nın internet paketini kullanıyorum. Veri ağı modu açıkken, internet te sorunsuz sörf yaparken, Facebook un android uygulamasına giremiyorum. Face i ancak "Opera"vasıtası ile internet sitesine girerek kullanabiliyorum.
    Yine Whatsapp da Veri modu ile çalışmıyor. Ve ikiside Kablosuz ağ ile sorunsuz çalışıyor. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen?

kaldır yeniden kur. bende de oldu

Whatsapp oldu amma face ne yapsam olmadı, olmuyor... APN yi bile silip yeniden ayarladım nafile... Sadece 2 mizde mi olmuş bu çok enteresan... VAr mı bir ayar bilen acaba?

• Selam arkadaşlar, wonder ailesine yeni katıldım. 10 gündür kullanıyorum telefonumdan memnunum, fakat sanırım ramden dolayı temple run oynarken takılmalar oluyor. Ram görev yöneticisinde 351 görünüyor. Bu takılma sorunuyla karşılaşan başka arkadaşlar varmı? Nasıl çözeriz acaba..

Edit: Mesaj sayıma ne olmuş benim DH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mottoban -- 4 Ekim 2012; 23:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

selam arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum ama güncelleştirme yok, sesi az falan diyenler var açıkçası kafam karıştı. Istediğim telefon internet kullanımı güzel, kulaklık ile müzik dinlediğim zaman ses kalitesi tatmin edici bi telefon istiyorum. Sizce almalımıyım?

???

• quote:

quote:

selam arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum ama güncelleştirme yok, sesi az falan diyenler var açıkçası kafam karıştı. Istediğim telefon internet kullanımı güzel, kulaklık ile müzik dinlediğim zaman ses kalitesi tatmin edici bi telefon istiyorum. Sizce almalımıyım?

???

Kulaklıkla bir problem yok ses çıkışı gayet iyi ama kulaklık olmadan görüşme yapmak zor gerçekten. Ses çok az geliyor karşı taraftan. Bu yüzden neredeyse her seferinde kulaklıkla görüşme yapıyorum. Müzik vs. dinlerken de gayet iyi ses çıkışı var. Sadece kulaklıktan iyi ses geliyor diye alınır mı bir telefon sana kalmış =)

• quote:

Orijinalden alıntı: MzLgNy

quote:

quote:

???

Kulaklıkla bir problem yok ses çıkışı gayet iyi ama kulaklık olmadan görüşme yapmak zor gerçekten. Ses çok az geliyor karşı taraftan. Bu yüzden neredeyse her seferinde kulaklıkla görüşme yapıyorum. Müzik vs. dinlerken de gayet iyi ses çıkışı var. Sadece kulaklıktan iyi ses geliyor diye alınır mı bir telefon sana kalmış =)

Arkadasa tam katilmiyorum. Eger cok gurultulu bir ortamda degilseniz ses anlasiliyor; ama sunu soyleyim, eski nokialarda o ortamda rahat ses alirdiniz

Guncelleme niye gelmiyor diyen arkadaslara soyluyorum. Ben aldim diye gelmiyor, simdiye kadar aldigim hicbir telefona guncelleme gelmedi

• Arkadaşlar yeni 8150 kullanıcısı olarak bi sorum var. telefona 2 farklı araba yarışı oyunu yükledim ama 2 oyundada yarış başlar başlamaz araç kendini direk sağa doğru kırıyor ve bariyerlere vuruyor. kontrol edemiyorum. telefonda yön ayarlarında bi sorunmu var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Geceyarısı bomba bir program paylaşayım ;) Şarjınızı uzatacak,kotalı olanların kotasını koruyacak,hemde Türk bir arkadaş yapmış,aşağıdaki anlatım alıntı,ben böyle birşey arıyordum zaten.

Son derece faydalı,ve kullanımı kolay bir program tüm androidli telefonlarda mobil data kullananlar yüklemeli.Programın ne işe yaradığını anlamayanlar için kısaca anlatayım;Telefonda yüklü internetle çalışan Facebook,whats app,tw,twitter vb uygulamaları açtığınızda mobil data otomatik olarak açılır,Telefonunuzun ekranı karardığında yani standby modda mobil datayı otomatik kapatır.Yani kullanmadığınız zamanlarda hem netten kotanız gitmez hemde şarjınızın ömrünü uzatır.Yapmanız gereken select aplications tıklayıp hangi programı açtığınızda mobil datanızın açılmasını istiyorsanız onu işaretliyorsunuz bu kadar basit

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.caglar.android.apn4apps

Bu gercek olamaz diyerek indiriyorum hemen

ertan sana uzmanlık sorusu,

bu programı kurduktan sonra bekleme moduna gırdıgınde wifi spot olarak paylastırdıgımız ınternet baglantısının gıtmemesı ıcın ne yaparız,

uygulama muthıs tek tusla verı baglantısını acma ıle ugrasmadan ıstedıgın uygulama ıle ınternete gırıyorsun ve stand by'da ıse ınternet kapanıyor, amma;

wifi spot olarak paylastıdıgımız ınternet baglantısı da telefon bekleme moduna gırdıgınde kapanıyor,halbukı ,interneti bılgısayara dağıttıgımda telefonu bır yere bırakıyorumm,kullanmıyorum dolayısıyla tus kılıd devreye gırıp telefon beklemeye gececek

evet yanıtını alayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: can358

Arkadaşlar yeni 8150 kullanıcısı olarak bi sorum var. telefona 2 farklı araba yarışı oyunu yükledim ama 2 oyundada yarış başlar başlamaz araç kendini direk sağa doğru kırıyor ve bariyerlere vuruyor. kontrol edemiyorum. telefonda yön ayarlarında bi sorunmu var acaba

oyunlar sensörlemi oynanıyor yani telefonu sağ sola çevirerekmi oynanıyor eger öyleyse ayarlar-ekran-yatay kalibrasyonu tıkla ve düz bir yere koy telefonu kalibre et eger sorun ondansa düzelir.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Geceyarısı bomba bir program paylaşayım ;) Şarjınızı uzatacak,kotalı olanların kotasını koruyacak,hemde Türk bir arkadaş yapmış,aşağıdaki anlatım alıntı,ben böyle birşey arıyordum zaten.

Son derece faydalı,ve kullanımı kolay bir program tüm androidli telefonlarda mobil data kullananlar yüklemeli.Programın ne işe yaradığını anlamayanlar için kısaca anlatayım;Telefonda yüklü internetle çalışan Facebook,whats app,tw,twitter vb uygulamaları açtığınızda mobil data otomatik olarak açılır,Telefonunuzun ekranı karardığında yani standby modda mobil datayı otomatik kapatır.Yani kullanmadığınız zamanlarda hem netten kotanız gitmez hemde şarjınızın ömrünü uzatır.Yapmanız gereken select aplications tıklayıp hangi programı açtığınızda mobil datanızın açılmasını istiyorsanız onu işaretliyorsunuz bu kadar basit

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.caglar.android.apn4apps

Bu gercek olamaz diyerek indiriyorum hemen

ertan sana uzmanlık sorusu,

bu programı kurduktan sonra bekleme moduna gırdıgınde wifi spot olarak paylastırdıgımız ınternet baglantısının gıtmemesı ıcın ne yaparız,

uygulama muthıs tek tusla verı baglantısını acma ıle ugrasmadan ıstedıgın uygulama ıle ınternete gırıyorsun ve stand by'da ıse ınternet kapanıyor, amma;

wifi spot olarak paylastıdıgımız ınternet baglantısı da telefon bekleme moduna gırdıgınde kapanıyor,halbukı ,interneti bılgısayara dağıttıgımda telefonu bır yere bırakıyorumm,kullanmıyorum dolayısıyla tus kılıd devreye gırıp telefon beklemeye gececek

evet yanıtını alayım?

Valla benim verdigim yanit seni pek tatmin etmeyecek ama bu programi bende
    Kullandim fakat ekrani kapattigda neti bicak gibi kesiyor,mssela ben whatsup ve viber icin netin acik olmasini isterim.bu program akilli telefon mantigina aykiri ekstra ozellik getirilmeli bence.senin dedigin gibi yapacak birsey yok ekran kapatinca kesiyor dostum.

• arkadaşlar 2 gün önce lg 32lm660s tv aldım.bilgisayarımı wifiden bağladım tv ye ama ne yaptıysam samsung galaxy w telefonumu bağlayamadım.birkaç program denedim görmedi tv telefonu.bu konuda bilgisi olan,yardım edebilecek kimse varmı acaba?
    bu arada tv çok güzel.3d,smart tv,dahili uydu alıcısı ve bir srü güzel özelliği var.almak isteyenlere tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaceylan

arkadaşlar 2 gün önce lg 32lm660s tv aldım.bilgisayarımı wifiden bağladım tv ye ama ne yaptıysam samsung galaxy w telefonumu bağlayamadım.birkaç program denedim görmedi tv telefonu.bu konuda bilgisi olan,yardım edebilecek kimse varmı acaba?
    bu arada tv çok güzel.3d,smart tv,dahili uydu alıcısı ve bir srü güzel özelliği var.almak isteyenlere tavsiye ederim.

ben evde 32 '' lg kullanıyorum,modelı sımdı tam aklıma gelmedı;acma dugmesıne bastıgımda 2-3 sanıye acılması ıcın zaman gecıyor,altında kapalı haldeyken kırmızı yanan ısık yavas yavas mavı donerek acılıyor ve acılıs tepkı zamanı cok fazla.

senın kı de oyle mı?her lg oyle mı?

bırılerı atlamasın lg forumu değil dıye,bılıyorum sorup cıkıcam

• daha dün servis geldi ve kurdu.akşam kapattım ilk defa ve ilk defada sabah açtım.bence çok fazla bir bekleme olmuyor.zaten senin dediğin gibi 2-3 saniyede açılıyorsa sorun yoktur.bilgisayarlar ve telefonlar bile basar basmaz açılmıyor.birde bu akıllı tv.smartı var dahili uydu alıcısı var.birşeyleri kontrol ediyor olabilir.kanal geçişlerinde yavaş olabilir biraz.ama oda dahili uydu alıcısı kullandığındandır.benim için bir sorun teşkil etmiyor.ben tv seyretmeyi sevmeyen biriyim.anca belgesel kanallarına bakarım,bizim çocukta çizgifilm kanallarına.ben 3d si ve smart tv si için aldım.onlarda şuan için gayet iyi çalışıyor.
  • quote:

arkadaşlar 2 gün önce lg 32lm660s tv aldım.bilgisayarımı wifiden bağladım tv ye ama ne yaptıysam samsung galaxy w telefonumu bağlayamadım.birkaç program denedim görmedi tv telefonu.bu konuda bilgisi olan,yardım edebilecek kimse varmı acaba?

all shareyi kullanıyorsunuz değil mi? ama bizim tv de direk wi-fi alıcı var belki ondan sorun çıkarmıyorda olabilir.. samsung markası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

all shareyi kullanıyorsunuz değil mi? ama bizim tv de direk wi-fi alıcı var belki ondan sorun çıkarmıyorda olabilir.. samsung markası..

sabah namazdan sonra aklıma gelmişti o, sonradan unutmuşum
    ben custom rom kullandığım için all share yüklü değil.onu marketten yükleyecektim.bir deneyeyim olacakmı bakalım.ama telefon samsung tv lg.uyuşma sorunu olmazsa olur gibi.birde ben all share i samsung cihazlar arası biliyordum.
    yardımın için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

ben custom rom kullandığım için all share yüklü değil.onu marketten yükleyecektim.bir deneyeyim olacakmı bakalım.ama telefon samsung tv lg.uyuşma sorunu olmazsa olur gibi.birde ben all share i samsung cihazlar arası biliyordum.

media marktteki bir tv de de deniyim dedim sony bravia ve panasonicleri bulmuştu.. birkaç tanede karışık isimli cihaz buldu.. bence çalışır büyük ihtimal.. bu arada markette all shareye hiç rastlamadım ama qualcomm un skifta diye bir uygulaması var onu da deneyebilirsin.. qualcomm un orjinal uygulaması

• quote:

quote:

quote:

allshare yalnızca samsung tvlerde olur bende var sorunsuz kullanıyorum markette lg için var bi bak istersen

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clipcomm.WiFiRemocon&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5jbGlwY29tbS5XaUZpUmVtb2NvbiJd

• yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim.skifta yı indirdim ve kurdum.akşam evde deneyeceğim inşallah.her iki cihazda dlna destekli olduğu için skifta işe yarayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

quote:

quote:

allshare yalnızca samsung tvlerde olur bende var sorunsuz kullanıyorum markette lg için var bi bak istersen

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clipcomm.WiFiRemocon&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5jbGlwY29tbS5XaUZpUmVtb2NvbiJd

arkadaş medya paylaşımı için sormuştu.. uzaktan kumanda olaraksa evet dediğin program lg tv leri kontrol ediyor

• 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.